"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Tiigrisilm lihvitud

Tiigrisilmana olen tuntud kui õnnetooja. Mu tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Aitan soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Kaitsen teiste halbade mõtete eest. 

Omadused: julgus, raha, tahtejõud, kaitse, vägi, äritegevus, enesekindlus, keskendumine, selgus, mehelikkus, kundalini

Päritolu: Lõuna-Aafrika

Loe veel...

2-3 cm

2,50 €

Tiigrisilm on kvartsiteisend, peeneteralise pruunraua ehk limoniidi lisandiga. Mineraal on tekkinud kullisilmast krokidoliidi muutumisel kvartsiks. Erinevalt kvartsist sisaldab ta kuldse asbesti kiude, mis annab talle kuldse värvuse. Värvuselt on tiigrisilm peamiselt kollakas pruun kuni kuldpruun. Kuid on ka erivärvilisi tiigrisilmasid: sinine, punane ja kuldne.

Levinumad leiukohad: Birma, India, Lõuna-Aafrika, Lääne-Austraalia ja Ameerika Ühendriigid

Tiigrisilma nimi tuleneb kivi sarnasusest tiigri- või kassisilmaga. Samuti meenutavad tiigrisilma välimus ja energeetilised omadused tiigrit ennast - jõuline, julge ja dünaamilise liikumisega.

Keskajal kanti tiigrisilma kaitseks nõiduste ja needuste eest. Legendid räägivad, et tiigrisilma kandes oli kandjal tugev tervis, mõtted selged ja vaimselt tasakaalus. 

- Julguse, enesekindluse, õnne ja raha suurendamiseks kanna tiigrisilma endaga kaasas. Parim viis on kanda seda paremas käes käevõruna või amuletina kaelas. Võib juhtuda, et tema tugevate energiate tõttu sa ei saa tiigrisilma ühel päeval pikka aega järjest kanda, siis võtta ta ära ja tee seda uuesti siis, kui tunned end taas hästi.

- Raha ja külluse ligitõmbamiseks, paiguta tiigrisilm oma kodu küllusenurka, mis asub välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas.

- Mõttetööks ja keskendumise parandamiseks on hea tiigrisilma enesega kaasas kanda. Tehes eksameid või keerukaid ülesandeid, pane tiigrisilm enda ette.

- Kodu kaitseks aseta mitu tiigrisilma välisukse ligidusse.

- Asetades tiigrisilma otseselt energiakeskusele võimendad erinevaid omadusi iseendas: päikesepõimikul - tahe ja eneseteostus, sakraalkeskusele - loovuse suurendamine, juurkeskusele - kundalini energia, maandus, praktilisus ja keskendumine, kolmas silm - intuitsioon, valgustumine.

Kombinatsioonid teiste kividega:

- Tõhusamaks kundalini energia äratamiseks ja valgustumiseks, kasuta tiigrisilma koos serpentiini, punase jaspise, tektiidi või shiva lingamiga. Sel juhul aseta kristallid juurkeskuse piirkonda.

- Kui soovid oma ellu kiiremaid muutusi, siis kasuta tiigrisilma koos moldaviidiga.

- Tiigrisilm võimendab malahhiidi, jaspiste ja tsharoiidi omadusi.

Lisage oma kommentaar

Tiigrisilm lihvitud

Tiigrisilm lihvitud

Tiigrisilmana olen tuntud kui õnnetooja. Mu tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Aitan soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Kaitsen teiste halbade mõtete eest. 

Omadused: julgus, raha, tahtejõud, kaitse, vägi, äritegevus, enesekindlus, keskendumine, selgus, mehelikkus, kundalini

Päritolu: Lõuna-Aafrika

Lisage oma kommentaar

Minu energia on mehelikult tugev, soe ja tasakaalustav. Mul on võime transformeerida hirme ja muresid, mille läbi suureneb sinu isiklik vägi ja sisemine jõud, tugevneb eneseusaldus, tahtejõud, julgus ja enda väärtustamise oskus. Toon sulle mõtteselguse, mõistmise, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku. Minu valvsa silma all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks.

Toetan sind eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Oskan suurepäraselt luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Minust on suur abi fintants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista ning oskust teha vahet egopõhistel soovidel ja tegelikel vajadustel. Samuti aitan asjadele vaadata praktilise ja loogilise pilguga, ilma liigse draamata. Toetan konfliktide lahendamisel, eriti just nendes, mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tõttu. Parandan keskendumist ja toon selgust mõtetesse.

Juba ammustel aegadel on mind kasutatud kaitsva amuletina teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja needuste eest. Leevendan depressiooni, ängistust, enesekriitilisust ja aitan vabaneda kinnismõtetest.

Tiigrisilmana ühendan Maa ja Päikese energiad, vahendan kuldse tervenduskiire vibratsiooni, mille läbi tunned end maandatuna ja tasakaalus. Nii saavad avaneda sinus peituvaid anded, loovus, tunnetus ja intuitsioon. Näed uusi võimalusi muutusteks ja julged neid ära kasutada.

Olen väga hea tasakaalustaja: mees- ja naisenergiate, yin–yang, vasaku ja parema ajupoolkerade. Aktiveerin tugevalt Kundalini energia tõusu ja avan ka kolmandat silma.

Olen toeks närvilistele, argadele ja heitliku loomusega inimestele, aidates neil koondada mõtteid ja hingejõudu. Mõjun tasakaalustavalt nn pilvedes hõljujatele, et paremini püsida reaalsuses, hoida jalad maas ja mõista elu sotsiaalset poolt. Samuti olen väga sobiv lastele, eriti kooliskäivatele lastele, sest toetan keskendumisel ja tugevdan eneseusku.

Kõige võimsamalt mõjun päikesepõimikule (tahe ja eneseteostus), sakraalkeskusele (loovuse suurendamine) ja juurkeskusele (kundalini, maandus, praktilisus ja keskendumine).

Füüsilised vaevused: luumurrud, nägemishäired, kurguhaigused, õudusunenäod, depressioon, ängistus, närvilisus, liigesed, osteoporoos, suguelundid, põrna- ja soolestikuhaigused, seedetalitushäired ja ainevahetus, tugevdab maksa, sõltuvusprobleemid, haavandid, heinapalavik, hüpohondria, hea keha soojendaja - eriti hingamisteedele, leevendab hingeldus- ja astmahooge, antibakteriaalse toimega

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre

Tähemärk: Ambur, Kaljukits, Sõnn, Kaksikud, Lõvi

Planeet: Päike, Maa

Element: tuli

Värv: kuldpruun, kollakas-pruun, viiruline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärki, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: