"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Suitskvarts lihvitud A-klass

Suitskvartsina olen tugev aurapuhastaja, stressi leevendaja ja maandaja, aidates seeläbi soovidel realiseeruda. Kaitsen negatiivsete energiate ja tülide korral, eemaldades aurast ebavajaliku energia. Võimsa tervenduskivina suurendan su väge ja vastupidavust. 

Omadused: aurapuhastus, stress, kaitse, maandus, tervendus, närvilisus, keskendumine, el.mag.kiirgus, suitsetamine

Päritolu: Brasiilia

Loe veel...

2-3 cm
3-4 cm

4,17 €

Suitskvarts on vältimatu abiline, kui vajad kaitset mis iganes elektromagnetilise kiirgusallika eest (mobiilid, arvutid ja muud elektriseadmed). Samuti leevendab suitskvarts kiiritus- või ultrahelikiirguse kahjulikke mõjusid kehale, organitele ja rakkudele. Kanna kivi kokkupuutel kehaga.

Kui vajad leevendust stressile ja ärevusele, siis kanna suitskvartsi kaasas või ehtena.

Suitskvarts on väga hea ruumi energiate puhastaja. Võimsama tulemuse saamiseks kasuta suitskvartsi geoodi, asetades selle kohtadesse, kus on palju elektrilisi seadmeid või (töö)ruumidesse, kus on eeldused pingete tekkimiseks.

Peavalude leevendamiseks kanna suitskvartsi kaelapiirkonnas ehtena (kaelakee, ripatsi või kõrvaraõngastena). Muude valude korral aseta suitskvarts valu piirkonda vähemalt 15 minutiks. Kindlasti puhasta seda kivi tihedamini, peale igat kandmiskorda.

Kui oled tundlik teiste inimeste energiate suhtes, kasuta suitskvartsi kaitseamuletina.

Suitsetamisest loobumisel on suitskvarts üks parim kristall.

Suitskvarts maandab "pea pilvedes hõljujaid" ja aitab neil paremini toime tulla igapäevaste argiste asjaajamistega.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Kaitse-efekti suurendamiseks võib suitskvartsile lisada juurde shungiidi.

Lisage oma kommentaar

Suitskvarts lihvitud A-klass

Suitskvarts lihvitud A-klass

Suitskvartsina olen tugev aurapuhastaja, stressi leevendaja ja maandaja, aidates seeläbi soovidel realiseeruda. Kaitsen negatiivsete energiate ja tülide korral, eemaldades aurast ebavajaliku energia. Võimsa tervenduskivina suurendan su väge ja vastupidavust. 

Omadused: aurapuhastus, stress, kaitse, maandus, tervendus, närvilisus, keskendumine, el.mag.kiirgus, suitsetamine

Päritolu: Brasiilia

Lisage oma kommentaar

Suitskvartsina on mul kõik puhta kvartsi ehk mäekristalli suurepärased omadused, täiendades neid omaltpoolt veelgi. Eelkõige olen tugev maanduskivi ja maa ühenduse looja, aidates muundada sinus oleva negatiivse energia sulle kasulikuks - olles ühenduses maaga saavad meisse integreeruda kõrgemad energiavibratsioonid, avardades teadvust ja meis olevat igavikulist tarkust. Nii õpetan sind loobuma kõigest sellest, mis sind enam ei teeni, et saaksid olla ühenduses universaalse armastusenergiaga.

Esmaabikivina olen väga hea valuleevendaja, tervendan kroonilisi valusid ja peavalu. Vähendan närvipingeid, ärevust, depressiooni ja tasakaalustan emotsioone. Kaitsen negatiivsete energiate ja elekromagnetkiirguse eest, hajutan geopaatilist stressi ning eemaldan mürgid ja kiirguse kõikidelt kehatasanditelt. Seepärast peetakse mind ka võimsaks aurapuhastajaks ja elujõu suurendajaks.

Minu maandavad energiad on stabiilsust loovad. Aitan hoida "jalad maas", et saaksid teha oma tegemisi usalduses, kindlustundega ja rahumeelselt. Rahu loomine on üks märksõnadest, mis mind iseloomustab. Seda ka rasketel ja muutlikel ajaperioodidel või näiteks siis, kui oled kaotanud oma elus midagi või kedagi väga kallist ning oled läbimas leinaperioodi. Aitan vabastada neid pingeid, mis tekitavad inimeste vahel tülisid ja riide. 

Vabastan hirme sügavast alateadvusest, ka hirmu ebaõnnestumise ees, mistõttu aitan su soovidel ja unistustel paremini manifesteeruda, kui sa neisse või endasse mingil põhjusel ei taha uskuda. Uskumine on kõige võti ja selle võtme aitan ma sul taas üles leida.

Meestel on ka minust abi, sest tugevdan vajadusel mehelikke omadusi: otsuse-, sihi- ja eesmärgikindlust. Soodustan keskendusmivõimet, konsentreeritud mõttetegevust ja leevendan suhtlemisraskusi. Juurkeskuse tasakaalustajana aitan vabaneda seksuaalenergia blokeeeringutel.

Tervenduskivina aitan eemaldada peenkehadest negatiivsed energiad, luua tugeva maanduse ja samamoodi maandada ka tervendajat ennast ning hoida kaitstuna negatiivsete energiatega töötamisel.

Aitan vabaneda halbadest sõltuvustest, näiteks suitsetamisest loobumisel. Samuti leevendan kiiritus- või ultrahelikiirguse kahjulikke mõjusid kehale, organitele ja rakkudele.

Lisaks olen väga hea ruumi energiate puhastaja. Võimsama tulemuse saamiseks kasuta suitskvartsi geoodi, asetades selle kohtadesse, kus on palju elektrilisi seadmeid või tööruumidesse, kus on eeldused pingete tekkimiseks.

Füüsiline tervendus: valu leevendav, peavalu, jalavalu, lihaskrambid, närvilisus, depressioon, stress, närvisüsteemi tugevdamine, mineraalide omastamine, toksiinide vähendamine, kasvajad, vähk, radiatsiooni ja keemiaravi puhul kiirituse mõjude vähendamine; kõhu, puusa ja jalgade piirkonna haigused, neerud, kõhunääre, luupainajad, suitsetamisest loobumine

Energiakeskused: juurkeskus

Näärmed: neerupealised

Sodiaagimärk: Kaljukits, Ambur, Skorpion

Planeet: Päike ja Kuu

Element: tuli ja vesi

Värv: pruun

Tugevus: 7

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: