"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Dendriit ehk puuahhaat lihvitud

Puuahhaadina olen hea külluse looja ja lasen sul tunda end kaitstuna. Loon tugeva ühenduse Maaga, et suurendada sinus elujõudu ja stabiilsust. Minu energiad on rahustavad ja tasakaalustavad. Olen õnnekiviks kõigile neile, kes tegelevad loodusega ja taimekasvatusega. 

Omadused: küllus, elujõud, rahulikkus, stabiilsus, julgus, pinged, vastupidavus, reisimine

Päritolumaa: India

Loe veel...

2-3 cm
3-4 cm

2,92 €

Ahhaat on kihiline ja vöödiline krüptokristalse kvartsi erim, mida tuntakse ka kaltsedonina. Ahhaat moodustub tavaliselt vulkaanilistes kivimites olevatesse tühemikesse, mida nimetatakse vesiikuliteks. Kivimites liikuvast hüdrotermaalsest veest sadestub välja ränidioksiid, mis moodustab vesiikulite seintele mikrodruuse. Kui sadestuvate mineraalide koostis pisut muutub, siis muutub ka uue kihi värvus, mis annabki ahhaadile vöödilise välimuse. Kui tühemikud pole lõpuni ahhaadiga täitunud, siis võib selle sisemuses olla silmaga nähtavatest kristallidest kvartsidruus. (allikas: wikipedia)

Ahhaat on läbikumav või läbipaistmatu ja teda leidub paljudes erivärvides: hall, sinine, valge, roosa, roheline, pruun, kollane, oranž, hallikasmust jne. Lähtuvalt värvusest ja välimusest on ahhaadil ja kaltsedonil palju erinimesid.

Dendriitahhaat ehk puuahhaat on üks ahhaadi eriliikidest, mis on väga sarnane sammalaahhidele, kuna mõlemas võib leida samblamoodi moodustusi. Erinevus on selles, et dendriit on heledam ja valgem, sammaalahhaat rohelisem.

Levinumad leiukohad Saksamaa, Uruguai, Brasiilia, Ameerika Ühendriigid, Mehhiko, Madagaskar, Itaalia, Egiptus, India, Hiina.

Ahhaat on üks vanimaid ajaloos ülestähendatud kive. Esimesed leiud ahhaadi kasutamisest pärinevad juba neoliitikumi ajast, kus teda kasutati amulettidena. Babülonist on leitud ahhaadist ornamente. Antiikajal oli ta hinnatud ehtekivim. Vanas Egiptuses ja Vana-Kreekas kasutati ahhaati tema tervendavate omaduste tõttu ja kaitseamuletina.

Dendriitahhaat aseta kodu küllusenurka, et toetada külluseenergiaid ja anda soovide täitumisele suurem jõud.

Dendriitahhaat on ka väga hea taimekasvatamisel, asetades kivi taime juurde või kastes taime kristalliveega.

Halbade unenägude ärahoidmiseks, stressi ja pingete korral aseta ahhaat öökapile või pane padja alla. Lisaks rikastab ja mitmekesistab ahhaat sinu unistusi.

Kui soovid kaitsta kodu negatiivsete energiate eest, kasuta ahhaati kodukaitseks, asetades kivid sissepääsu juurde.

Silmade väsimuse või ülepinge korral aseta kivi iga päev umbes 30 minutiks kummalegi silmalaule.

Lisage oma kommentaar

Dendriit ehk puuahhaat lihvitud

Dendriit ehk puuahhaat lihvitud

Puuahhaadina olen hea külluse looja ja lasen sul tunda end kaitstuna. Loon tugeva ühenduse Maaga, et suurendada sinus elujõudu ja stabiilsust. Minu energiad on rahustavad ja tasakaalustavad. Olen õnnekiviks kõigile neile, kes tegelevad loodusega ja taimekasvatusega. 

Omadused: küllus, elujõud, rahulikkus, stabiilsus, julgus, pinged, vastupidavus, reisimine

Päritolumaa: India

Lisage oma kommentaar

Kui lähed reisile või ootab sind ees vastupidavust nõudev olukord, kus vajad kaitset ja kindlust, siis kanna mind endaga kaasas, sest aitan sul hoida end taskaalus ja maandatuna.

Dendriitahhaadina sobin ka kristallivee tegemiseks, aga seda taimede kastmiseks, kuna usutakse, et minu energiad toovad hea saagi ja suurendavad viljakust.

Küllusekivina annan su soovidele suurema väe.

Ahhaadina suurendan sisemist stabiilsust ja meelerahu. Minu soojades ja kaitsvates energiates tunned end turvaliselt, kaitstuna ja kindlalt. Toon su ellu pehmust, headust ja rahulikkust. Aitan üle saada rasketest olukordadest elus.

Ahhaadina olen toetav ja kindlustunnet loov kristall. Minu energiad on aeglased, aga tugevad ning puhastavad keha ja energiavälja sinna kogunenud blokeeringutest nii emotsionaalsel kui mentaalsel tasandil.

Toon su ellu pehmust, headust ja rahulikkust. Aitan üle saada rasketest olukordadest elus. Suurendan sinus julgust, headust ja rahuseisundit. Aitan mõista ja aksepteerida emotsioone ning annan jõudu ja vastupidavust, et julgelt vaadata tulevikku. Olen väga hea stabiilsuse looja, stressi leevendaja ja pingete maandaja, tõkestades energia väljavoolu.

Olen suurepärane emotsionaalsete traumade tervendaja, viha transformeerija ja vabastan südamesse kogunenud kibestumist ja viha. Soodustan eneseusalduse taastumist ja tugevdan südant. Aitan omaks võtta enda tõelist olemust ja annan julgust väljendada oma tõde. Tähtsate otsuste tegemisel ja eesmärkide saavutamisel võta mind endale abiliseks.

Juba iidsetest aegadest tuntakse mind võimsa kaitsekivina, kuna hoian eemal negatiivse energia nii inimesest kui kodust. Seepärast kasutatakse mind ka kodu kaitsva kristallina ja reisil olles.

Toetan stabiilset vaimset kasvu ning tasakaalustan yin ja yang energiaid, samuti positiivsete ja negatiivsete energiate tasakaalu.

Minu pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Füüsiline tervendus: seljavalud, närvivalud, stress, seedmine. Ahhaadina silmahaigused, kõhuhäired, seedimise ergutaja, tugevdab kopse, magu, maksa ja aju (eriti kõnekeskust), pea- ja seljavalud, krambid, langetõbi, neeru- ja soolehaigused, nahaärritused ning tursed, väga hea rasedatele ja imetavatele emadele

Energiakeskused: erinevad, sõltudes konkreetsest kivimist. Ahhaat resoneerub enamjaolt juurkeskusega, kuid on erandeid: sinine ahhaat ja pitsahhaat kurgukeskus, tuliahhaat ja crazy laze ahhaat juurkeskus, sammalahhaat südamekeskus, dendriitahhaat juur- ja südamekeskus.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

Planeet: Merkuur, Veenus, Kuu

Element: maa

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: