"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Leiunurk: Suitskvarts kristallvarras, defektiga

Suitskvartsina olen võimas aurapuhastaja ja maandaja, aidates seeläbi mõtetel ja soovidel realiseeruda. Kaitsen negatiivsete energiate eest ja eemaldan aurast ebavajaliku energia. Olen võimas tervenduskivi, suurendan vastupidavust ja isiklikku väge. 

Info: kristallvarras on 12 tahutud küljega, tipuga ja ümara otsaga

Leiunurgas, kuna kivimis esineb sooni ja fantoome. Pildilt näha

Soodushind -40%

Loe veel...

11 cm
12 cm
13 cm
14 cm

Haldjahind:

16,58 €

Tavahind: 16,58 €

Lisage oma kommentaar

Leiunurk: Suitskvarts kristallvarras, defektiga

Leiunurk: Suitskvarts kristallvarras, defektiga

Suitskvartsina olen võimas aurapuhastaja ja maandaja, aidates seeläbi mõtetel ja soovidel realiseeruda. Kaitsen negatiivsete energiate eest ja eemaldan aurast ebavajaliku energia. Olen võimas tervenduskivi, suurendan vastupidavust ja isiklikku väge. 

Info: kristallvarras on 12 tahutud küljega, tipuga ja ümara otsaga

Leiunurgas, kuna kivimis esineb sooni ja fantoome. Pildilt näha

Soodushind -40%

Lisage oma kommentaar

Kuidas kristallvarrast kasutada? Lihvitud tipuga kristallvardas koonduvad energiad ühtlaseks valguskiireks tipu otsa, millega saab energiaid juhtida soovitud moel. Tipp suunaga keha pinnalt välja, vabastab negatiivsed energiaid, tipp suunaga sissepoole laeb uue energiaga. Väiksematest kristalltippudest saab kombineerida kristallvõresid ehk maatrikseid keha ümber, millega suunatakse energiaid soovitud suunas ja energiate võimendamiseks auraväljas. Massaažisauad on ümara otsaga, mis sobivad kehapunktide mõjutamiseks või ringjate liigutuste tegemiseks kehapinnal, millega on hea vabastada lihaspingeid. 

Omadused: aurapuhastus, kaitse, maandus, tervendus, elujõud, elektromag.kiirgus

Suitskvartsina on mul kõik puhta kvartsi suurepärased omadused, täiendades neid omaltpoolt veelgi. Eelkõige olen tugev maanduskivi ja maa ühenduse looja, aidates muundada sinus oleva negatiivse energia - olles ühenduses maaga saavad meisse integreeruda kõrgemad energiavibratsioonid, avardades teadvust ja meis olevat igavikulist tarkust. Nii õpetan sind loobuma kõigest sellest, mis sind enam ei teeni, et saaksid olla ühenduses universaalse armastusenergiaga.

Esmaabikivina olen väga hea valuleevendaja, vähendan närvipingeid, depressiooni ja tasakaalustan emotsioone. Kaitsen negatiivsete energiate ja elekromagnetkiirguse eest, hajutan geopaatilist stressi ning eemaldan mürgid ja kiirguse kõikidelt kehatasanditelt. Seepärast peetakse mind ka võimsaks aurapuhastajaks ja elujõu suurendajaks.

Minu energiad on tugevad ja stabiilsust loovad. Aitan hoida "jalad maas", et saaksid teha oma tegemisi usalduses, kindlustundega ja rahumeelselt. Rahu loomine on üks märksõnadest, mis mind iseloomustab. Seda ka rasketel ja muutlikel ajaperioodidel või näiteks siis, kui oled kaotanud oma elus midagi või kedagi väga kallist ning oled läbimas leinaperioodi.

Vabastan hirme sügavast alateadvusest, ka hirmu ebaõnnestumise ees, mistõttu aitan su soovidel ja unistustel paremini manifesteeruda, kui sa neisse või endasse mingil põhjusel ei taha uskuda. Uskumine on kõige võti ja selle võtme aitan ma sul taas üles leida.

Meestel on ka minust abi, sest tugevdan vajadusel mehelikke omadusi: otsuse-, sihi- ja eesmärgikindlust. Soodustan keskendusmivõimet, konsentreeritud mõttetegevust ja leevendan suhtlemisraskusi. Juurkeskuse tasakaalustajana aitan vabaneda seksuaalenergia blokeeeringutel.

Tervenduskivina aitan eemaldada peenkehadest negatiivsed energiad, luua tugeva maanduse ja samamoodi maandada ka tervendajat ennast ning hoida kaitstuna negatiivsete energiatega töötamisel.

Lisaks olen väga hea meditatsioonikivi ja ruumipuhastaja.

Füüsiline tervendus: valu leevendav, peavalu, jalavalu, lihaskrambid, närvilisus, depressioon, tugevdab närvisüsteemi, mineraalide omastamine, toksiinide vähendamine, kasvajad, vähk, radiatsiooni ja keemiaravi puhul kiirituse mõjude vähendamine; kõhu, puusa ja jalgade piirkonna haigused, neerud, kõhunääre, luupainajad, 

Energiakeskused: juurkeskus

Näärmed: neerupealised

Sodiaagimärk: Kaljukits, Ambur, Skorpion

Planeet: Päike ja Kuu

Element: tuli ja vesi

Värv: läbipaistev suitsupruun

Tugevus: 7

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

Seotud tooted

29 Sama kategooria toodet: