Leiunurk: Labradoriit auguga, defektiga

3,33 €
Maksudeta
Kuumakse al. 1.13€

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, “õnnelike juhuste”, uute võimaluste ja muutuste tekkimist inimese elus.

Leiunurgas, kuna kivimil esineb lihvimise kriime. Mõõt 2,1x2,7 cm

Tavahind 7.50 € / Soodushind 4 €

Kogus
Lisa soovinimekirja

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Minu energiad on kõrge vibratsiooniga ja tõstan seeläbi sinu teadlikkust ning aitan iseendaga ühenduses püsida. Olen kiire energiaga müstiline ja maagiline kivi, aidates sul avada oma andeid. Tugevdan intuitsiooni, pshüühilisi võimeid, telepaatiat ja telepaatilist suhtlemist, selgeltnägemist ja selgeltkuulmist. Olen sügavalt vaimne kivi, aidates inimesel vaimselt avarduda ja areneda. Olen sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks sinu alateadvusse. Vajadusel aitan ühendust saada ja mõista eelmiseid elusid. Tugevdan usaldust universumi ja iseenda suhtes. Mediteerimisel aitan näha veelgi selgemalt.

Suurendan tahtejõudu, lahustan illusioone ja võimaldan näha tegelikke eesmärke. Vabastan tekkinud hirmud, ebakindluse ning põimin kokku hingehaavu. Aitan tuua inimese ellu imelisi võimalusi, uusi ideid ja muutusi, mis aitavad edasi liikuda. Minu energiad rahustavad tormlevaid mõtteid, stressi ja leevendavad valu.

Kaitsekivina hoian eemal ja eemaldan inimese energiaväljast ebavajaliku energia, tugevdan aurat ja seetõttu olen tõhus abiline erinevate haiguste korral. Olen ka suurepärane kodu puhastaja - koduuksele riputatuna kaitsen kodu ebavajalike energiate ja konfliktide eest.

Olen tasakaalustaja, viin inimese energiad tasakaalu, laen puhta valgusenergiaga. Vajadusel aitan pikemat aega ilma väsimuseta töötada ja üleväsimuse korral taastan energia. Energiavõimendajana olen heaks abiliseks neile tervendajatele, kes vahendavad energiat läbi oma käte.

Füüsiline tervendus: silmade ja ajuhäired, ajutegevuse stimuleerija, bronhiit, stress, väsimus, parem keskendumine, parandab ainevahetust, selgrooprobleemid, liigesehaigused, viljatus, neerukivid, menstruatsioonivaevused, tasakaalustab hormoonide tööd.

Energiakeskused: laubakeskus ehk kolmas silm, kurgukeskus, kroonkeskus, hingetäht, südamekeskus

Näärmed: rsoneerub hästi kõikide näärmetega

Tähemärk: Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad, Lõvi

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: sügavsinine ja tumehall, sinakas-rohelise ja kollaste varjunditega

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

1894

Lisainfo

VÄRV
Roheline
ENERGIAKESKUSED
Kroontšakra
Kurgutšakra
Laubatšakra
OMADUSED
Aura puhastamine
Intuitsioon ja tarkus
Kaitse ja negatiivsus
Meditatsioon ja rännak
Muutused ja lootus
Naiselikkus, naise vägi
Selgeltnägemine ja tajud
Teadvus ja vaimne areng
SODIAAGIMÄRK
Ambur
Kalad
Kaljukits
Lõvi
Veevalaja

Sulle võib meeldida ka

Labradoriit käevõru tšipsidest

5,50 €
Saadavus: 9 Laos

Labradoriidina olen maagiline kaitsekristall. Puhastan auravälja ja eemaldan soovimatud energiad. Võimendan intuitsiooni, kujutlusvõimet, võimeid ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste tekkimist su elus

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, võimed, eelmised elud, selgeltnägemine

Pikkus 16-17 cm, helklevad tšipsid 5-8 mm

Labradoriit käevõru tšipsidest A-klass

6,50 €
Saadavus: 2 Laos

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste, uute võimaluste ja muutuste tekkimist.

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Pikkus 18 cm, ilusa sinise läikega

Labradoriit käevõru ümarate kividega

7,50 €
Saadavus: 1 Laos

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat & eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, õnnelike juhuste ja uute võimaluste tekkimist.

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Pikkus: 16 cm

Veel tooteid selles kategoorias:

Leiunurk: Suitskvarts lihvitud

1,50 €
Saadavus: 8 Laos

Suitskvartsina olen tugev aurapuhastaja & maandaja, aidates seeläbi mõtetel ja soovidel realiseeruda. Kaitsen negatiivsete energiate eest ja eemaldan aurast ebavajaliku energia. Olen võimas tervenduskivi.

Leiunurgas pragude tõttu.

2-3 cm tavahind 4 € / Soodushind 1.80 €

Leiunurk: Safiir sinine lihvitud, defektiga

12,92 €
Lisa ostukorvi
Saadavus: Laost otsas

Sinise safiirina suurendan usku elu headusesse, toon meelerahu ja lootust. Aitan vaadelda ennast ja olukordi kõrgemast, suuremast plaanist lähtuvalt, näha oma elus põhjuseid ja seoseid. Olen väga hea selgeltnägemist ja -kuulmist võimendav kivi. Leevendan ärevust ja toetan suhtlemisel.

Leiunurgas, kuna kivimi pinnal või sees esineb heledaid jooni, ei ole praguline.

Mõõt: 2-3 cm. Tavahind 22€

Leiunurk: Kaltsedon roosa lihvitud, defektiga

3,33 €
Saadavus: 2 Laos

Kaltsedonina olen väga rahustava mõjuga, suurendades rahutunnet nii meeles kui hinges. Aitan vabastada negatiivseid tundeid, et teha ruumi rõõmule ja harmooniale. Eriti kasulik olen gruppides, kus soodustan vendlust ja ühtekuuluvuse tunnet.

Omadused: rahu, stabiilsus, vendlus, ühtsus, harmoonia

Kivimid on kaltsedonile omaste õõnsustega. Tavahind 6 €

Leiunurk: Rüoliit, vihmametsa jaspis lihvitud,...

1,67 €
Saadavus: 4 Laos

Vihmametsa jaspisena olen lootuse ja uuenemise kivi. Tugevdan ühendust Maaga ja loodusvaimudega, toetades ka loodusraviga tegelejaid. Aitan meenutada rõõmu elamise lihtsusest, loodusega kooskõlas elamisest. 

Omadused: lootus, muutused, loodusravi, hoolivus, loodus, stabiilsus, karma, elujõud, väsimus

Päritolu: Brasiilia

Leiunurk: Kuldne kaltsiit auguga, defektiga

4,58 €
Saadavus: 1 Laos

Kuldse kaltsiidina olen väga hea energiakivi, elujõu ja rõõmu allikas. Mu energiad on väga puhastava ja tasakaalustava toimega. Ühendan kõrgema teadvusega, toetades selgeltnägemise võimete avaldumist ja kanaldamist. Tugevdan tahet, kannatlikkust ja abistan muutuste korral.

Omadused: võimed, loovus, selgus, rõõm, kanaldamine, areng, enesekindlus, positiivsus, tahe, muutused

Tavahind 7.5 €

Leiunurk: Ametüst lihvitud, defektiga

1,25 €
Saadavus: 23 Laos

Ametüstina olen imeline harmooniakivi ja mul väga rahustav mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen, puhastan ja toetan pingelistel aegadel. Võimendan intuitsiooni ja tajusid.

Leiunurgas, kuna kivimi pinnal esineb kriimusid.

Tavahind 2-3 cm 2.50 € / 3-4 cm 3.50€

Leiunurk: Tsitriin lihvitud A-klass defektiga

4,00 €
Saadavus: 2 Laos

Tsitriinina toon ellu päikselisust, rõõmu ja positiivust. Aitan saavutada edu, olla endaga rahul ja manifesteerida küllust. Loon emotsionaalse tasakaalu ja pakun leevendust rasketel eluhetkedel.

Päritolu: Brasiilia, looduslikult naturaalne pruunikas-kollane.

Leiunurgas, kuna kivimil esineb täkkeid.

Mõõt 2-3 cm tavahind 7.50 € / soodus 4 €

Mõõt 3-4 cm tavahind 9 € / soodus 4.9 €

Leiunurk: Buddha kuju lootose küünlaalustega,...

33,00 €
Saadavus: 1 Laos

Savist küünlaalus mediteeriva Buddhaga ja lootoslilledest küünlaalustega. Alusele saab lisada kristalle, et võimendada energiaid. Sulle ja kodule energiasageduse tõstmiseks.

Leiunurgas, kuna savist Buddha kujukesel on väikesi täkkeid. Kui glasuurida, saab need eemaldada.

NB! Pildil olevad rutiilkvartsid ei kuulu komplekti. Tavahind 66 € / Soodushind 33 €

Leiunurk: Mäekristall lihvitud, defektiga

1,83 €
Saadavus: 13 Laos

Meister. Nii mind kutsutakse. Jagan austusega oma võimsaid tervendavaid omadusi inimkonnale. Puhastan ja tasakaalustan kogu energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendan vaimse füüsilisega. 

Leiunurgas, kuna kivimi pinnal on pragusid.

Soodushind: 2-3 cm 2.20 € / tavahind 3.30 €

3-4 cm 2.90 € / tavahind 4 €

Leiunurk: Roosa kvarts lihvitud, defektiga

2,20 €
Saadavus: 13 Laos

Armastusekivina suurendan su elus armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Emotsioonide tervendajana õpetan elama õnnelikult läbi südame ja aitan ligi tõmmata armastust.

Leiunurgas, kuna kiivimi pinnal esineb pragusid või kriime.

Soodus 3-4 cm 2.20 € / tavahind 4 €

Leiunurk: Ametüst lihvitud B-klass, defektiga

1,50 €
Saadavus: 1 Laos

Ametüstina on mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen, puhastan ja toetan pingelistel aegadel. Mind tuntakse kui meistertervendajat ja violetse kiire kandjat.

Leiunurgas, kuna kivimi pinnal esineb kriimusid.

Mõõt: 4-5 cm. Tavahind 4 €

Leiunurk: Fluoriit roheline lihvitud, defektiga

1,50 €
Saadavus: 1 Laos

Rohelise fluoriidina puhastan ja värskendan energiaid aurakehas ja ruumis. Keskendun südamekeskuse tervendusele, avades läbi südame juurdepääsu alateadvusele ja intuitsioonile. Joondan mõistuse, südamesoovid ja teod sinu kõrgeimaks hüvanguks. Tasakaalustan tundekeha, tervendan emotsionaalseid traumasid ja sõltuvusi. 

Omadused: süda, aurapuhastus, teadvus, traumad, sõltuvused, el.kiirgus

Leiunurk: Suitskvarts kristallvarras, defektiga

16,58 €
Saadavus: 1 Laos

Suitskvartsina olen võimas aurapuhastaja ja maandaja, aidates seeläbi mõtetel ja soovidel realiseeruda. Kaitsen negatiivsete energiate eest ja eemaldan aurast ebavajaliku energia. Olen võimas tervenduskivi, suurendan vastupidavust ja isiklikku väge. 

Info: kristallvarras on 12 tahutud küljega, tipuga ja ümara otsaga

Leiunurgas, kuna kivimis esineb sooni ja fantoome. Pildilt näha

Soodushind -30%

Leiunurk: Mäekristall püramiid defektiga

43,33 €
Saadavus: 1 Laos

Mäekristallina puhastan ja tasakaalustan kogu energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendan vaimse füüsilisega. Ennetan haigusi, toimin tervendajana ja häälestan kõrgemale juhatusele.

Pildil oleva poleeritud püramiidi mõõdud: kõrgus 6 cm, põhi 7 cm

Leiunurgas, kuna tipu juures on defekt.

Tavahind 88 €, soodushind 53 €

Leiunurk: Aventuriin oranž lihvitud defektiga

2,20 €
Saadavus: 20 Laos

Oranži aventuriinina suurendan loovust, optimismi ja positiivsust. Ergutan sind uskuma endasse, oma võimetesse ja unistustesse. Toetan sind otsuste tegemisel ja tugevdan juhiomadusi. Minu energiad on tundeid tasakaalustavad, tugevdavad elujõudu ja seksuaalsust, laevad maha pingeid.

Leiunurgas, kuna kivimil esineb kriime:

Mõõt 3-4 cm tavahind 3.5 € / soodus 2.2 €

Leiunurk: Roosa kvarts massaažisau ümar, defektiga

17,50 €
Saadavus: 1 Laos

Olen tingimusteta armastuse kristall. Toon ellu armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult läbi südame.

Omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, romantika

Leiunurgas, kuna kivimis on praokesed. Ümarate otstega. Pikkus 15 cm. Tavahind 35€