"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Roosa kvarts käevõru Buddhaga

Roosa kvartsina olen puhas armastuse kehastus. Suurendan sinus harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Emotsioonide tervendajana õpetan elama õnnelikult ja aitan ellu tuua armastust.

Omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, sensuaalsus, nooruslikkus

Helmed Ø 8 mm fassetitud, pikkus 16,5 cm 

Loe veel...

17,00 €

Vabandame, toode on otsas

Roosa kvarts kuulub kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal.

Roosa kvarts on ränidioksiid. Oma roosa värvuse on ta saanud mangaani sisaldusest. Värvuselt läbipäistev heleroosa või kirgas roosa.

Peamised leiukohad: Brasiilia, Madagaskar, Jaapan, India ja Ameerika Ühendriigid.

Roosa kvarts on läbi aegade olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Legend räägib, et armastusejumalad tõid roosa kvartsi maale lootuses, et tema ilus roosa värv äratab inimeste seas lootust ja armastust.

Kõige kiirem on roosa kvartsi toime, kui hoiad kristalli enda läheduses või kannad teda ehtena oma südamekohal.

Kui soovid oma ellu armastust tõmmata või hoida oma kodu armastuse energias, siis paiguta roosa kvarts oma kodu armastusenurka. See asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.

Armastusekivina sobib roosa kvarts väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat. Kui soovid oma abiellu rohkem särtsu ja kirge, siis pane roosa kvarts padja alla. 

Roosa kvarts on ideaalne abiline ja toetaja lastele. Selleks aseta tükike roosat kvartsi lastetuppa või hoia laste läheduses.

Hea une toomiseks aseta roosa kvarts oma padja alla või voodi lähedusse.

Näonaha nooruslikkuse säilitamiseks, pese nägu roosa kvartsi kristalliveega.

Soovide kiiremaks täitumiseks hoia tükikest roosat kristalli peos ja ütle kas mõttes või kõva häälega oma positiivsed soovid ning seejärel kanna kivi endaga võimalusel kaasas.

Kui oled närvis, pinges või stressis, siis hoia tükikest roosat kvartsi ühes või mõlemas käes, võid panna kristalli ka südamekeskusele. Hinga sügavalt ning rahulikult 10-15 minutit, jälgides oma hingamiserütmi ja tunnetades, kuidas hakkad rahunema, pinge kaob ja tasakaal saabub taas sinusse.

Roosa kvarts sobib väga hästi tervistava kristallivee valmistamiseks. Pane roosa kvarts klaaskannu põhja, vala puhas vesi peale, seejärel lase 15 minutit veel seista ja ongi tervistav kristallivesi valmis. Lähemalt saad kristallivee tegemisest lugeda meie blogist.

Lisage oma kommentaar

Roosa kvarts käevõru Buddhaga

Roosa kvarts käevõru Buddhaga

Roosa kvartsina olen puhas armastuse kehastus. Suurendan sinus harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Emotsioonide tervendajana õpetan elama õnnelikult ja aitan ellu tuua armastust.

Omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, sensuaalsus, nooruslikkus

Helmed Ø 8 mm fassetitud, pikkus 16,5 cm 

Lisage oma kommentaar

Olen tingimusteta armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. 

Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastusenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.

Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta.

Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitan tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Kasuta mind ka siis, kui soovid ellu tõmmata armastust.

Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.

Emotsioonide tervendajana kujundan su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustan emotsioone ja tundeid. Toetan läbi südame elamist ja tõstan eneseusku.

Parandan õrnalt hingehaavu, südame- ja leinavalu ning leevendan stressi. Rahustades ja tasakaalustades energiavälja, olen asendamatu esmaabi kivi trauma-, kriisi- või paanikaolukordades. Õpetan armastama iseennast ja julgustan sind andestama nii endale kui teistele. Toetan sind tugevalt, kui teised sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna.

Hoian sind noorusliku ja värskena. Väga hästi sobin lastele ja noortele - loon kaitstuse-, hoitusetunnet ja positiivset suhtumist.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta erinevate kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstan ruumi vibratsioonitaset.

Füüsiline toetus: tervendav mõju südamele, verehaigused, leukeemia, vereringehäired, verevalumid, veresoonte ahenemine, kiirendab haavade paranemist, viljatus, luuvalu, astma, tursed, ishias, depressioon, unetus, rahutus, kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, viljakus, stress, traumad, nooruslikkus, naharakkude uuenemine ja silub kortsukesi.

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeskus

Näärmed: härknääre ehk tüümus

Tähemärk: Sõnn, Kaalud, Jäär

Planeet: VeenusPäike, Kuu

Element: tuli, vesi

Värv: roosa

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: