"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Käevõrud lastele

Tavaliselt teavad lapsed ise suurepäraselt, missugust kristalli nad vajavad. Kui aga last valimas pole, siis võid valida talle sobiva käevõru selle põhjal, mida tunned, et laps vajab.

Kristallihaldjad on lastele välja valinud just lastele sobivatest kristallidest erinevad käevõrud pikkusega 13-14 cm, mis sobivad kenasti lapse randmele.

Loe veel...

Kuldne liivakivi ehk sünteetiline päikesekivi Ø 4 mm
Kuldne liivakivi ehk sünteetiline päikesekivi Ø 6 mm
Serpentiin Ø 6 mm
Sinine liivakivi ehk sünteetiline kuldkivi Ø 4 mm
Sinine liivakivi ehk sünteetiline kuldkivi Ø 6 mm
Unakiit Ø 6 mm

7,00 €

Lisage oma kommentaar

Käevõrud lastele

Käevõrud lastele

Tavaliselt teavad lapsed ise suurepäraselt, missugust kristalli nad vajavad. Kui aga last valimas pole, siis võid valida talle sobiva käevõru selle põhjal, mida tunned, et laps vajab.

Kristallihaldjad on lastele välja valinud just lastele sobivatest kristallidest erinevad käevõrud pikkusega 13-14 cm, mis sobivad kenasti lapse randmele.

Lisage oma kommentaar

Ahhaat erivärviline (rohelisekirju) – Väga rahustav ja stabiliseeriv. Laseb tunda end turvaliselt, kaitstuna ja kindlalt.

Ametüst (lilla) - Imeline harmooniakivi väga rahustava mõjuga. Toob selgust, rahuliku une, kaitseb, puhastab ja toetab pingelistel aegadel. Võimendab intuitsiooni ja tajusid.

Dendriit- ehk puuahhaat (valge- ja rohelisekirju) - Rahustav ja tasakaalustav. Õnnekiviks kõigile neile, kes tegelevad loodusega.

Hematiit (hõbedane) – Loob energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia. Ergutab mõtlemist, mälu ja loogiliste seoste loomist. Hea õppimise kristall.

Karneool (oranž) – Hea energiakivi, annab jõudu, teeb lapse enesekindlamaks. Loob rõõmu ja loomingulisust.

Kuldne ja sinine liivakivi - rõõmsameelsus ja mängulisus. Tegemist ei ole loodusliku kristalliga, kuna on inimese loodud. 

Magnesiit (valge halliga) – Väga rahustav ja pingeid vabastav. Suurendab armastust, rõõmu ja mõistmist.

Merevaik (pruuni-kollasekirju) – Looduslik antibiootikum ja väga hea immuunsuse tugevdaja, kaitstes last viiruste eest. Suurendab üldist energiataset.

Mäekristall (läbipaistev) - Meistertervendaja. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane õppimisel.

Roheline aventuriin (roheline) – Õnnekivi, kes teeb meele rõõmsaks. Toetab pingelistes olukordades, tuues rahu ja heaolutunnet.

Roosa kvarts (roosa) – Puhas armastusekristall. Laseb lapsel tunda end armastatuna ja hoituna.

Tiigrisilm (pruunikirju) - Õnnetooja. Annab enesekindlust ja julgust otsustada, suurendab tahtejõudu ja praktilist meelt. Aitab soovidel realiseeruda ja kaitseb teiste halbade mõtete eest.

Tšakrakivid - iga energiakeskuse jaoks on üks kristall. Tasakaalustab kõiki kehatasandeid.

Unakiit (rohelise-punasekirju) - Soodustab kannatlikkust ja püsivust ning aitab vabaneda halbadest harjumustest. Võimendab headust ja harmoonilisi sõprussuhteid.

Serpentiin (heleroheline) - Õnne ja ilu sümbolina aitab märgata looduse imepärast ilu ja palub kandjal mitte unustada oma puudutuse armastavat ja kasvama panevat mõju.

Sodaliit (sinine) -  Toetab suhtlemist ja eneseväljendamist.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

30 Sama kategooria toodet: