"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Rubiin fuksiidis

rubiin fuksiidisOmadused: armastus, südame avanemine, küllus, edu, enesekindlus, elujõud, vaimsus, rõõm, võimed, tervendus, rahu, inspiratsioon

Rubiin fuksiidina ühendan kahe võimsa südamekeskuse kristalli rubiini ja fuksiidi omadused. Toon rõõmu, jõustan ja tasakaalustan. Aitan luua parema ühenduse südamehääle ja mõistuse vahel. Hajutan hirme ja negatiivsust ning taastan elujõudu.

Energeetilised omadused

Rubiin fuksiidina olen väga postiivne ja võimas tervenduskivi - ühendan kahe võimsa südamekeskuse kristalli rubiini ja fuksiidi omadused.

Toon edu, rõõmu, jõustan ja tasakaalustan. Aidates suurendada enesekindlust ja enesehinnangut, suureneb ka sinu motivotsioon, mis toob sulle edu sinu toimetustes. Taastan elujõudu ja tasakaalustan emotsioone, hajutades sinu energiaväljast hirme ja negatiivseid energiaid. Stimuleerides käbinääret, tugevdan intuitsiooni ja ülemeelelisi võimeid. See aitab sul kontakteeruda spirituaalse maailmaga.

Rubiinina olen armastuse ja sõpruse sümboliks, toon rahulolu ja suurendan elujõudu. Minu tugevate omaduste tõttu on mind läbi ajaloo peetud kuninglikuks kiviks. 

Fuksiidina aitan avada südame ja tunda elust rõõmu. Luban sul nautida elu ja suhtuda asjadesse mänguliselt. Lahustan jäikasid mõttemustreid, et saaksid paremini kuulata oma südamehäält. 

Kahe kivi kombinatsioonina peetakse mind väga heaks tervenduskiviks - rubiinina loon ühenduse juurkeskuse südame vahel ning fuksiidina südame ja kroonkeskuse vahel. Mis saaks olla suurepärasem looduse kingitus inimestele, kui üks kristall, mis resoneerub pea kõikide kehatasanditega ning aitab tasakaalustada. Väga hea eeterkeha puhastaja ja auravälja suurendaja.

Füüsilised vaevused: aitab unetuse ja väsimuse korral, ergutab südame tegevust ja vereringlust, taastab immuunsussüsteemi ja elujõudu, aitab infektsioonide puhul, tervendab selgroo ja rühivigasid, suurendab lihas-skeletisüsteemi paindlikkust, tasakaalustab vereliblesid, haavad

Energiakeskused: südamekeskus, aga ka kolmas silm, juur- ja kroonkeskus rubiin fuksiidis ehe

Näärmed: käbinääre, harknääre

Sodiaagimärk: Veevalaja, Jäär, Lõvi, Ambur, Skorpion, Kaljukits, Vähk

Värv: roheline, tumelillad laigud, valge

Tugevus: fuksiit 2-3, rubiin 9

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Nippe

Suurepärane tervenduskivi kristalliteraapias - rubiinina loob ühenduse juurkeskuse südame vahel ning fuksiidina südame ja kroonkeskuse vahel. Väga hea südametasandi tervendaja, eeterkeha puhastaja ja auravälja suurendaja.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi