"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Sodaliit

sodaliitOmadused: suhtlemine, esinemine, eneseväljenus, hirmud, kirjutamine, anded, intuitsioon, koostöö, vaimne kasv, emotsioonide rahustamine, elektromagnetkiirgus

Sodaliidina toetan suhtlemist ja eneseväljendamist. Rahustan emotsionaalset ülitundlikkust ja toon sisemise rahu. Abistan sügavatest hirmudest ja kontrollimehhanismidest vabanemisel. Minu energiad võimendavad vaimseid võimeid, sünnipäraseid andeid ja tugevdavad intuitsiooni.

Kõik e-poe sodaliidid leiad siit >

 

Energeetilised omadused

Sodaliidina on mu energiad rahustavad ja jahutavad. Suurendan vastupidavust, rahustan emotsionaalset ülitundlikkust ja hüperaktiivsust. Toon sisemise rahu ja aitan mõista endas toimuvat. Olen õnnekivi kirjutajatele ja kirjatööd tegevatele inimestele.

Suhtlemisekivina toetan eneseväljendamist, avatud suhtlemist ja vähendan hirme avaliku esinemise ees. Julgustan väljendama oma tõde ja vabastama jäigad veendumused, et teha ruumi uutele arusaamadele. Samuti aitan vabaneda sügavatest hirmudest ja kontrollimehhanismidest. 

Ühendan intuitsiooni ratsionaalse mõtlemisega. Toetan sind olukordade mõistmisel, jäädes rahulikuks ja tasakaalukaks isegi suure ärevustunde ja paanika ajal. Võta mind endale appi, et saaksin sind aidata.

sodaliitOlen abiks sügavamate meditatiivsete seisundite saavutamisel, selleks aseta mind oma laubale. Avan vaimseid tajusid ja sünnipäraseid andeid. Aktiveerin käbinääret, ajuripatsit ja harknääret. Tasakaalustan teadlikku ja alateadlikku meelt, luues nende vahele justkui silla ligipääsemaks varjul olevale informatsioonile iseendas.

Puhastan elektromagnetilist saastust, seepärast hoia mind arvutite ja TV läheduses

Füüsiline tervendus: kurguvaevused, laringiit, kõrge vererõhk, autism, aju, keskendumisraskused, hüperaktiivsus, depressioon ja stress, kilpnääre, neerude puhastamine, vananemisega seotud hirmud

Energiakeskused: kurgukeskus, kolmas silm

Näärmed: käbinääre, ajuripats, kilpnääre

Sodiaagimärk: Neitsi, Ambur

Värv: sinise- ja valgekirju

Tugevus: 5,5-6

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

sodaliit toorkiviSodaliit on alumiiniumsilikaat, rohke naatriumi sisaldusega. Värvuselt sinine valgete ja mustade laikudega. 

Peamised leiukohad: Brasiilia, Ameerika Ühendriigid, Kanada, India, Aafrika.

Nippe

siis kanna sodaliiti endaga kaasas või enda lähedal.

Kanna sodaliiti kaasas või ehtena, kui tunned ärevust, ratsionaalne meel vajab tugevdamist ja emotsioonid rahustamist.

Võta sodaliit kaitseks elektromagnetkiirguse eest: teleri, arvuti- ja mobiilikiirgus.

Aseta sodaliit ööseks padja alla, kui soovid näha ja saada selgust oma vaimse arengu eesmärkidest.

Sodaliit asetatuna kolmandale silmale aitab võimenduda intuitsioonil. 

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Sodallit koos apatiidiga toetab kaalu langetamise korral - ergutab seedetegevust, kiirendab neerude tööd, vähendab söögiisu ja aitab toitainete paremal omastamisel.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi