"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Kuntsiit

kuntsiitOmadused: armastus, jumalikkus, emotsioonid, õnn, rõõm, suhted, südameteemad, pinged

Energeetilised omadused

Olles jumalik armastusekivi tervendan emotsioone, toon su ellu armastuseenergiat ning hingerahu. Olen hea abiline pingelistes olukordades, stressi ja depressiooni korral. Toon rõõmu- ja õnnetunde. Avan su südame ja aitan armastada iseennast.

Kuntsiidina õnnistan sind hea õnnega. Sümboliseerin puhtust ja sündi. Olen rahustava ja lõõgastava mõjuga, vabastades närvipingeid, lihaspingeid ja ärevust. Lahustan hirme.

Minu pehmed energiad vibreerivad tugevalt südametasandil, avades sind vastu võtma armastust tema erinevates vormides. Eemaldan südameteemadega seotud energiablokeeringuid, avades sind rõõmule ja rahulolule.

Olen küllaltki haruldane mineraal ja peamiselt kasutatakse mind ehtekivimina.

Füüsilised vaevused: lihaspinged, närvisüsteem

Energiakeskused: südamekeskus

Näärmed: harknääre

Sünnikivi: veebruar

Sodiaagimärk: Jäär, Kaalud, Lõvi, Skorpion, Sõnn

Planeet: Veenus, Pluuto

Element: vesi

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Kuntsiit on haruldane ja mitte väga levinud mineraal, mida leidub Brasiilias, Ameerika Ühendriikides, Madagaskaril ja Afganistaanis.

Oma nime on ta saanud tema avastaja gemmoloog GF. Kunz järgi 20. sajandil, kui ta tuvastas uue mineraali Kalifornia kaevanduses Pala Chief.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi