Kuntsiit

kuntsiitOmadused: armastus, jumalikkus, emotsioonid, õnn, rõõm, suhted, südameteemad, pinged

Energeetilised omadused

Olles jumalik armastusekivi tervendan emotsioone, toon su ellu armastuseenergiat ning hingerahu. Olen hea abiline pingelistes olukordades, stressi ja depressiooni korral. Toon rõõmu- ja õnnetunde. Avan su südame ja aitan armastada iseennast.

Kuntsiidina õnnistan sind hea õnnega. Sümboliseerin puhtust ja sündi. Olen rahustava ja lõõgastava mõjuga, vabastades närvipingeid, lihaspingeid ja ärevust. Lahustan hirme.

Minu pehmed energiad vibreerivad tugevalt südametasandil, avades sind vastu võtma armastust tema erinevates vormides. Eemaldan südameteemadega seotud energiablokeeringuid, avades sind rõõmule ja rahulolule.

Olen küllaltki haruldane mineraal ja peamiselt kasutatakse mind ehtekivimina.

Füüsilised vaevused: lihaspinged, närvisüsteem

Energiakeskused: südamekeskus

Näärmed: harknääre

Sünnikivi: veebruar

Sodiaagimärk: Jäär, Kaalud, Lõvi, Skorpion, Sõnn

Planeet: Veenus, Pluuto

Element: vesi

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Kuntsiit on haruldane ja mitte väga levinud mineraal, mida leidub Brasiilias, Ameerika Ühendriikides, Madagaskaril ja Afganistaanis.

Oma nime on ta saanud tema avastaja gemmoloog GF. Kunz järgi 20. sajandil, kui ta tuvastas uue mineraali Kalifornia kaevanduses Pala Chief.

« Tagasi