"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Heliotroop ehk verekivi

heliotroop ehk verekiviOmadused: elujõud, tahtejõud, ebakindlus, kaitse, tasakaal, verepuhastaja, maandus, tervendus

Verekivina olen väga võimas ravitseja. Suurepärane energiate ja vere puhastaja ning sobin hästi maanduseks. Suurendan eluenergia voolu ja tahtejõudu ning aitan võitu saada ebakindlustest ja kahtlustest. Aitan sul olla enda vastu aus ja kuulata oma südamehäält.

Energeetilised omadused

Minu energiad annavad elujõudu ja panevad eluenergia taas liikuma. Suurendan julgust ja otsustusvõimet, et saaksid vastu võtta väljakutseid ja teha oma elus vajalikke muudatusi. Rahustan meelt, vähendan ärrituvust ja hajutan segadust. Aitan lahustuda kahtlustel ja ebakindlusel, et kuuleksid paremini oma südamehäält.

Olen võimas tervenduskivi, suurepärane energiate ja vere puhastaja, võimendades eluenergia ja vereringe tsirkulatsiooni kogu kehas. Väga hea eeterkeha puhastajana stimuleerin füüsilise keha kiiremat taastumist ja rakutasandil puhastumist, mistõttu kasutatakse mind ka tervendusseanssidel. Joondades kõiki energiakeskusi, aitan vabaneda ka energiablokeeringutest ja luua tugevat maaühendust. Kandes mind amuletina kaasas, kaitsen sind "kurja silma" eest. 

Verekivina sümboliseerin õiglust ja tõde. Toon igapäevaellu vaimsust, aidates saada teadlikumaks maailmas toimuvast nähes suuremat pilti. Avardan intuitsiooni ja olen abiks, kui vajad loovuse ja loomingulisuse ergutamist.

Oma kodus aseta mind sinna, kus soovid suurendada eluenergia chi voolu.

Füüsilised vaevused: puhastab ja ergutab vereringet, abiks verejooksude peatamisel ja leukeemia korral, ergutab immuunsust, stimuleerib lümfe ja ainevahetust, väljutab organismist mürke, allergiad

Energiakeskus: juurkeskus, seksuaalkeskus  verekivi käevõru

Näärmed: neerupealised, sugunäärmed

Sodiaagimärk: Jäär, Kalad, Kaalud

Planeedid: Marss

Elemendid: tuli

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Heliotroop ehk verekivi on roheline kaltsedoni erim, milles esinevad punased suletised. Suletiste värvus tuleb raudoksiidi sisaldusest. Heloitroobi teine rahvapärasem nimetus "verekivi" tulenebki neist punastest laigukestest kivimis, mis meenutavad veretilkasid.

Levinumad leiukohad on Brasiilia, India, Hiina, Austraalia ja Ameerika Ühendriigid.

Huvitavat

Heliotroobi nimi tuleneb kreekakeelsetest sõnadest "helios", mis tähendab päikest ja "trapein", mis tähendab muutumist. Nimetus tuleb heliotroobi omadusest valgust peegeldada. Heliotroobi valguse peegeldamise omadusi kirjelab Plinius Vanem. Ka Boccaccio kirjutab teose "Dekameron" VIII päeva 3. novellis heliotroobist. (allikas wikipedia)

Heliotroopi on tervendusel kasutatud eelkõige vereloomekivina.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi