"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Hauliit

hauliitOmadused: rahu, stress, pinge, ärevus, imetamine, eelmised elud, teadlikkus, unetus, viha, kriitilisus, meditatsioon

Hauliidina olen väga rahustava mõjuga, vaigistan mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. Olen hea stressi ja viha leevendaja. Aitan üle saada kriitilisusest ja isekusest. Õpetan kannatlikkust ja aksepteerimist.

Kõik e-poe hauliidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Hauliidina on mu energiad väga rahustavad ja seepärast on mind nimetatud sageli ka rahu- ja harmooniakiviks. Suurendan sinu positiivseid isikuomadusi ja häälestan sind harmooniale. Olen väga hea unetuse, stressi ja ärevuse korral.

Olen kasulik neile inimestele, kes tunnevad oma sisimas viha ja on oma tunnetega konfliktis ning ei mõista selle põhjust. Aitan vihaenergial lahustuda ja aru saada põhjusest. Samuti aitan sind, kui sul on raske oma tundeid väljendada ja kipud neid alla suruma, mistõttu mõjun eriti hästi passiv-agressiivsusele kalduvatele inimestele.

Kui oled liigselt kriitiline enese ja teiste suhtes või kaldud isekusele, siis olen sulle äärmiselt vajalik, kuna tasakaalustan neid energiaid, mis seda põhjustavad. Samas suurendades sinus kannatlikkust ja aksepteerimisevõimet, seda nii teiste kui enda puhul.

Vaimsel tasandil häälestan sind vastu võtma kõrgemat tarkust ja saama teadlikumaks. Toetan kehavälistel astraalrännakutel ja aitan ühendust saada oma eelmiste elude eesmärkidega. Asetades mind kolmandala silmale, meenutan sulle oma reinkarnatsioone ja avan iidsete teadmiste mälupesasid rakutasandil.

Sinise hauliidina aitan taastada su unistusi.

Füüsiline tervendus: unetus, insomnia, imetamine, närvipinged, passiiv-agressiivsus, kaltsiumi sisalduse tasakaalustamine, hammaste ja luustiku tugevdaja

Energiakeskused: kolmas silm ehk laubatšakra

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Kaksikud

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: sinine (sageli värvitud), valge, roheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Looduslikku valget hauliiti iseloomustab tumedaid niidikesi iseloomustav muster, mis on väga sarnane magnesiidile.

hauliit siniseks värvitunaPopulaarne sinist värvi hauliit saadakse valgele hauliidile värvi lisades, et matkida hinnalist türkiisi (pildil).

Huvitavat

Mõned indiaanlaste hõimud kutsusid hauliiti "valge härja kiviks", kes loomana sümboliseeris rahu ja harmooniat ning kivina kõigi maailmarahvaste ühtsust.

Nippe

Viha- ja kättemaksutunnete lahustamiseks kanna mind taskus või ehtena. Samasugune kaitsev mõju on ka siis, kui pead taluma teiste viha.

Unetuse ja ärevuse korral aseta hauliit padja alla. Samuti võid panna ühe kivi üks tund enne magajäämist vee sisse ja juua seda kristalliveena.

Hauliidist kristallvõre ümber voodi mõjub mõtteid rahustavalt ja toob rahuliku une. Kristallvõre tegemiseks aseta hauliidid igasse voodinurka ja anna mõttes taotlus, mida võre tegema peab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi