"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Fuksiit

fuksiit-kristallihaldjadOmadused: südamehääl, kelmikus, klammerdumine, inspiratsioon, muretsemine, eneseväärtustamine, tervendus, unetus, kurnatus

Fuksiidina olen südamekeskuse kivi, aidates ühendada mõistusehääle südamehäälega. Toetan sind oma hingeteel kõndimisel. Mu energiad on kohati kelmikad ja vallatud ning ei lase sul elu võtta liig tõsiselt. Kiirendan paranemist nii emotsionaalsest kui füüsilisest traumast. 

Kõik e-poe fuksiidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Südametasandi tervendajana olen üllatusi täis - soojendan seestpoolt ja näitan sulle elu ka naljakatest vaatenurkadest. Minu sädelevad energiad on kohati kelmikad ja vallatud ning ei lase sul elu võtta liig tõsiselt: "Hoides oma näo valguse poole, jäävad varjud seljataha."

Õpetan sind ennast väärtustama ja toime tulema liigse muretsemisega argiasjade pärast. Vahel on vaja rutiinist välja tulla, selleks et märgata elu ilusaid pisiasju ja lubada endal elada lihtsalt nii nagu süda ütleb.

Ankurdan sinusse valgusenergiaid otse allikast, et suurendada sinus elujõudu ja häälestuda valgusesagedustele. Sel viisil ühinevad kõik sinu kehad - füüsiline, eeter-, emotsionaal-, tunde- ja spirituaalkeha) pehmel moel üheks tervikuks ja energiad liiguvad vabalt. Vähendan stressi, kurnatust ja toon rahuliku une.

Vahel me klammerdume ligselt teistesse inimestesse või soovime neid aina aidata, kuid see pole meile alati hea, sest ei luba meil näha iseenda unikaalsust, väärtuslikkust ja vajadusi. Siin tulen sulle appi, aidates vabaneda kinnismõtetest, klammerdumisest ja sõltuvusest inimsuhetes. Aitan sul aksepteerida teise inimese valikuid, tema hingeteed ja mitte sekkuma. Kui sul on vaja eemalduda mõne grupi egregoridest, ka perekonna omadest, siis aitan seda teha.

Kosmilise energia kandjana võimendan inspiratsiooni ja intuitsiooni. Toetan looduse elementaalidega suhtlemisel. Mind kutsutakse ka "tervendaja kiviks", kuna juhendan sind tervenduse läbiviimisel ning vahendan holistilise tervendamise ja taimeraviga seotud informatsiooni.

Samuti võimendan teiste kristallide energiaid, suunan energia õigetesse kanalitesse ning vabastan seeläbi energia üleküllusega seotud blokeeringud. Mõjun hästi kõigile, seepärast olen suurepärane kivi ka koju ja töökohta.

*Kristallihaldjad said fuksiiditervendusel kanaldusena sõnumi fuksiidi Ülemhingelt: "Aitan tuua Maale energiaid, mis aitavad sul saada valgusega üheks, oma lõpmatusega kõiges. Olen ühenduses sinu teadvelolekuga - sinu tähelepanu koondub universumi baasvibratsioonile. See aitab ühendada sul kõik oma kehad läbi kõikide teadvustasandite puhtale valgussagedusele, mis aitab ühendada sind sinu algolemuse sagedusega."

Füüsiline tervendus: allergiad, tasakaalustab punaste ja valgete vereliblede hulka, liigesevalud, joondab lülisammast, suurendab lihase-skeletisüsteemi painduvust, selgroo ja rühivigade tervendamine, unetus, uneskõndimine

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeskus  fuksiit

Näärmed: harknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Veevalaja

Planeet: -

Element: vesi ja õhk

Värv: särav roheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Fuksiit on sädelev ja erinevates rohelistes toonides muskoviitide (teatakse ka vilgukivina) hulka kuuluv mineraal, mida leidub peamiselt Brasiilias, aga ka Indias ja Venemaal. Fuksiit on kõrge kroomi sisaldusega mineraal.

Huvitavat

Fuksiit on kasutanud paljud iidsed ravitsejad ja šamaanid, kuna ta aitavat saada ühendust kosmilise informatsiooniga. Seepärast sobib fuksiit eriti hästi kõigile inimestele, kes tegelevad tervendamisega.

Nippe

Fuksiiditükikest on hea kanda oma keha vahetusläheduses tema mõjude paremaks suurendamiseks.

Liigesevalude puhul soovitame fuksiidi panna valu piirkonda mitmeks päevaks.

Kasuta fuksiiti meditatsioonis või mõtlusel, kui soovid ühendust saada looduse elemntaalidega ehk loodusvaimudega.

Fuksiidi energiad võimenduvad veelgi koos lepidoliidiga ja herkimeri teemantiga. Fuksiidi tervendavad omadused on olemas ka rubiin fuksiidis ja rubiin tsoitsiidis kristallides.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi