"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Tiigrisilm

tiigrisilmOmadused: julgus, raha, tahtejõud, kaitse, isiklik vägi, äritegevus, enesekindlus, keskendumine, mõtteselgus, mehelikkus, äritegevus, kundalini, loovus

Tiigrisilmana olen tuntud kui õnnetooja. Mu tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Aitan soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Kaitsen sind teiste halbade mõtete eest. 

Kõik e-poe tiigrisilmad leiad siit >

Energeetilised omadused

Minu energia on mehelikult tugev, soe ja tasakaalustav. Mul on võime transformeerida hirme ja muresid, mille läbi suureneb sinu isiklik vägi ja sisemine jõud, tugevneb eneseusaldus, tahtejõud, julgus ja enda väärtustamise oskus. Toon sulle mõtteselguse, mõistmise, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku. Minu valvsa silma all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks.

Toetan sind eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Oskan suurepäraselt luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Minust on suur abi fintants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista ning oskust teha vahet egopõhistel soovidel ja tegelikel vajadustel. Samuti aitan asjadele vaadata praktilise ja loogilise pilguga, ilma liigse draamata. Toetan konfliktide lahendamisel, eriti just nendes, mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tõttu. Parandan keskendumist ja toon selgust mõtetesse.

Juba ammustel aegadel on mind kasutatud kaitsva amuletina teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja needuste eest. Leevendan depressiooni, ängistust, enesekriitilisust ja aitan vabaneda kinnismõtetest.

Tiigrisilmana ühendan Maa ja Päikese energiad, vahendan kuldse tervenduskiire vibratsiooni, mille läbi tunned end maandatuna ja tasakaalus. Nii saavad avaneda sinus peituvaid anded, loovus, tunnetus ja intuitsioon. Näed uusi võimalusi muutusteks ja julged neid ära kasutada.

Olen väga hea tasakaalustaja: mees- ja naisenergiate, yin–yang, vasaku ja parema ajupoolkerade. Aktiveerin tugevalt Kundalini energia tõusu ja avan ka kolmandat silma.

Olen toeks närvilistele, argadele ja heitliku loomusega inimestele, aidates neil koondada mõtteid ja hingejõudu. Mõjun tasakaalustavalt nn pilvedes hõljujatele, et paremini püsida reaalsuses, hoida jalad maas ja mõista elu sotsiaalset poolt. Samuti olen väga sobiv lastele, eriti kooliskäivatele lastele, sest toetan keskendumisel ja tugevdan eneseusku.

Kõige võimsamalt mõjun päikesepõimikule (tahe ja eneseteostus), sakraalkeskusele (loovuse suurendamine) ja juurkeskusele (kundalini, maandus, praktilisus ja keskendumine).

Füüsiline tervendus: luumurrud, nägemishäired, kurguhaigused, õudusunenäod, depressioon, ängistus, närvilisus, liigesed, osteoporoos, suguelundid, põrna- ja soolestikuhaigused, seedetalitushäired ja ainevahetus, tugevdab maksa, sõltuvusprobleemid, haavandid, heinapalavik, hüpohondria, hea keha soojendaja - eriti hingamisteedele, leevendab hingeldus- ja astmahooge, antibakteriaalse toimega

Energiakeskused: päikesepõimik  tiigrisilm

Näärmed: kõhunääre

Tähemärk: Kaljukits, Ambur, Sõnn, Kaksikud, Lõvi

Planeet: Päike, Maa

Element: tuli

Värv: kuldpruun, kollakas-pruun, viiruline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärki, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Tiigrisilm on kvartsiteisend, peeneteralise pruunraua ehk limoniidi lisandiga. Mineraal on tekkinud kullisilmast krokidoliidi muutumisel kvartsiks. Erinevalt kvartsist sisaldab ta kuldse asbesti kiude, mis annab talle kuldse värvuse. Värvuselt on tiigrisilm peamiselt kollakas pruun kuni kuldpruun. Kuid on ka erivärvilisi tiigrisilmasid: sinine, punane ja kuldne.

Levinumad leiukohad: Birma, India, Lõuna-Aafrika, Lääne-Austraalia ja Ameerika Ühendriigid

Huvitavat

tiigrisilmTiigrisilma nimi tuleneb kivi sarnasusest tiigri- või kassisilmaga. Samuti meenutavad tiigrisilma välimus ja energeetilised omadused tiigrit ennast - jõuline, julge ja dünaamilise liikumisega.

Keskajal kanti tiigrisilma kaitseks nõiduste ja needuste eest. Paljud legendid räägivad, et tiigrisilma kandes oli kandjal tugev tervis, mõtted selged ja vaimselt tasakaalus. 

 

Nippe

- Julguse, enesekindluse, õnne ja raha suurendamiseks kanna tiigrisilma endaga kaasas. Parim viis on kanda seda paremas käes käevõruna või amuletina kaelas. Võib juhtuda, et tema tugevate energiate tõttu sa ei saa tiigrisilma ühel päeval pikka aega järjest kanda, siis võtta ta ära ja tee seda uuesti siis, kui tunned end taas hästi.

- Raha ja külluse ligitõmbamiseks, paiguta tiigrisilm oma kodu küllusenurka, mis asub välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas.

- Mõttetööks ja keskendumise parandamiseks on hea tiigrisilma enesega kaasas kanda. Tehes eksameid või keerukaid ülesandeid, pane tiigrisilm enda ette.

- Kodu kaitseks aseta mitu tiigrisilma välisukse ligidusse.

tiigrisilm- Asetades tiigrisilma otseselt energiakeskusele võimendad erinevaid omadusi iseendas: päikesepõimikul - tahe ja eneseteostus, sakraalkeskusele - loovuse suurendamine, juurkeskusele - kundalini energia, maandus, praktilisus ja keskendumine, kolmas silm - intuitsioon, valgustumine.

Kombinatsioonid teiste kividega:

- Tõhusamaks kundalini energia äratamiseks ja valgustumiseks, kasuta tiigrisilma koos serpentiini, punase jaspise, tektiidi või shiva lingamiga. Sel juhul aseta kristallid juurkeskuse piirkonda.

- Kui soovid oma ellu kiiremaid muutusi, siis kasuta tiigrisilma koos moldaviidiga.

- Tiigrisilm võimendab malahhiidi, jaspiste ja tsharoiidi omadusi.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi