"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Mäekristall

mäekristallPõhiomadused: aurapuhastus, tervendus, vaimne areng, kaitse, isiklik vägi, elujõud, energia, tasakaal, selgus, meditatsioon, elektromagnetkiirgus, kristallivesi

Meister. Nii mind kutsutakse. Mäekristallina puhastan ja tasakaalustan kogu energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendan vaimse füüsilisega. Ennetan haigusi, toimin hingetervendajana ja häälestan kõrgemale juhatusele.

Kõik e-poe mäekristallid leiad siit >

Energeetilised omadused 

Mäekristallina olen peene, puhta ja selge vibratsiooniga häälestaja. Sümboliseerin ühtsust ja puhtust. Mind peetakse meisterkristalliks ja mu harmoonilised energiad on inimese sagedustega kõige lähedasemad. Tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mind planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Minus on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused.

Kõik need omadused teevad minust sulle suurepärase abilise kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Suurendan keskendumisvõimet ja parandan mälu, mistõttu olen eriti hea kaaslane tööl ja õppimisel.

Mäekristallina õpetan su kehal ennast ise tervendama. Oma elektriliste omaduste tõttu olen võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja, viies sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik.

mäekristall ripatsOlen väga hea energiajuht, toimides nii energia kogujana kui saatjana, pannes kogu kehas energia kiirelt ja vabalt liikuma. Puhastan ja joondan kõik sinu energiakeskused ja energiakehad läbi kõikide kehatasandite. Häälestan su energia kõige täiuslikumasse olekusse, et sinu enda sisemine tarkus saaks teha ülejäänud vajalikud kohandused.

Vahendan sinusse universaalset valgusenergiat, täidan su rakud valgusega, avan uusi DNA-kihte ja tasakaalustan karmat. Ühendan keha, vaimu ja meele. Toetan teadvuse avardumist, ühendades sind kõrgemate teadvustasanditega ja meenutades sulle, kes sa oled - sinu algolemust. Seepärast kutsutakse mind ka hingetervendajaks. Olen sulle teekaaslaseks ühinemisel valguse ja jumaliku alglättega.

Need omadused teevad mind ka heaks mõtluskiviks mediteerimisel. Kasuta mind ka meelerännakutel ja kehavälistel astraalrännakutel, sest loon sulle vajaliku kaitse.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõsta ruumi vibratsioonitaset.

Tervendajate asendamatu abiline.

Füüsiline tervendus: võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsussüsteem, põletushaavad

Energiakeskused: kroontšakra, samuti kõik energiakeskused

Näärmed: käbinääre, samuti kõik näärmed

Tähemärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

Planeet: Maa, Päike, Veenus

Element: tuli, vesi

Värv: läbipaistev

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

Mineraal

mäekristall looduslik tippMäekristall on kirgas puhas kvarts, värvuseta ja läbipaistev mineraal, mis koosneb ränioksiidist.

Kvartsi leidub kõikjal maailmas, kuid harvem moodustab kvarts läbipaistvaid värvituid kristalle, mida kasutatakse vääriskividena.

Kvartsi pere koondab mineraale või samade mineraalide erivärvilisi erimeid, mis kõik koosnevad ränioksiidist. Näiteks on ametüst, roosa kvarts, tsitriin ja suitskvarts mäekristalli moonded.

 

Huvitavat

Kvarts on tänu oma unikaalsele aatomvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal.

Kirliani kaameraga tehtud katsetused on tõestanud, et kui katsealune hoiab käes mäekristalli, suureneb tema auraväli kahekordseks. Akupunktuuri nõelad, milles on kasutatud kvartsi, suurendavad tulemust 10% võrra.

Mäekristall on saksa keeles "quarz" ning inglise keeles "quartz" ja "crystal". Sõna tuleneb kreekakeelsest sõnast "crystallos", mis tähendab jääd ja külmumist.

Kvarts on miljonite aastate vanune. Arvatakse, et kvarts on elav raamat või arvuti, mis sisaldab teavet inimkonna ja meie planeedi mineviku kohta. Müstikud on nimetanud mäekristalli "tarkade kiviks" ja teda on aaastatuhandeid kasutatud tervendamisrituaalidel.

Ka tänapäeva teadlased peavad puhta kvartsi füüsikalisi ja keemilisi omadusi märkimisväärseteks, sest kvarts suudab energiat juhtida, talletada ja muundada. Energiajuhina kasutatakse kvartsi näiteks optilistes seadetes ja elektroonikas.

 

Nippe

mäekristall kuulMäekristalli võid kasutada misiganes olukordade, seisundite ja haiguste puhul, kus taotluseks vabastada negatiivsed energiad ning laadida end kiirelt uue puhta valgusenergiaga. Selleks, et hoida enda aurakeha tasakaalustatuna ja laadida aurasse puhtaid valgusenergiaid, hoia mäekristall enda läheduses või kanna ehtena. Mida lähemal on kristall kehale, seda tugevam on tema mõju.

Valu korral aseta mäekristall valutavale kohale, kuni valu taandub. Kui tegemist on pikaajalise valuga, siis hoia iga päev 2-3 korda mäekristalli valutaval kohal paari nädala jooksul. Valu suunamiseks kehast välja, võid kasutada tippu, kus peenem ots on suunaga väljapoole.

Mäekristalli on hea kasutada meditatsioonil või kristallitervendusel, hoides teda peos ja võimalusel asetada üks mäekristall kroonkeksusele pealaele. Nii võimendame valgusenergia liikumist peakohal asuvast kroonkeskusest läbi südame ja käte ning loome parema ühenduse kõrgema teadvuse ja Allika energiatega.

kristallivesiMäekristalliga saab laadida ja puhastada teisi kristalle, selleks aseta kristallid mäekristalli juurde. Mäekristalli kobarad ja kuulid on selleks ideaalsed kasutada, asetades oma ehted või teised kristallid kobarale.

Mäekristalli võid kombineerida misiganes kristalliga, tema omaduseks on kiirendada teiste kristallide toimet ja energiaid.

Mäekristall on üks parimaid kristalle kristallivee tegemiseks. Vesi püsib kauem värskena, vee molekulaarne struktuur korrastub ning kohaneb paremini sinu kehaga. Kristallivee tegemisest saad lugeda meie blogist siit >


Erinevate lihvide lisaomadused:

mäekristall, puhas kvartsLapik kivi on suurepärane tervendusseansil, asetades kivi energiakeskusele, kuna lapiku kuju tõttu katab ta suurema kehapinna ega kuku kehalt maha. Lapikukujulist kivi nimetatakse ka harmooniakiviks.

Kuuli või ka muud mäekristalli võib kasutada ka kristallimandala keskse generaatorkristallina, mis aitab mandala energiatel kiiremini liikuda, viia tasakaalu- või soovitud seisundisse. Kuulina liiguvad energiad ringikujuliste lainetena.

Loodusliku või lihvitud tipuna mäekristalli kasutades koonduvad energiad ühtlaseks valguskiireks tipu otsa ja liiguvad vorteksikujuliselt. Tippudest saab kombineerida kristallvõresid ja suunata energiaid soovitud suunas: tipp suunaga välja vabastab negatiivsed energiaid, tipp suunaga sissepoole laeb uue energiaga.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

 

« Tagasi