"Täna ütle endale, et kõik Sinu elus toimugu kerguses ja rõõmus."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Turmaliin, must

must turmaliinPõhiomadused: kaitse, maandus, õnn, positiivsus, negatiivsus, stress, mõistmine, enesekindlus, julgus, suhted, hirmud, tervendus, elektromagnetkiirgus

Turmaliinina olen võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendan vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitsen kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutan pingeid, hirme ja minevikuvalu.

Kõik Kristallihaldjate e-poe turmaliinid leiad siit >

Energeetilised omadused

Juurkeskust mõjutades olen väga hea maandaja ja maaühenduse looja. Suurendan vitaalsust, hajutan pingeid ja stressi. Seeläbi soodustan olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitan säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted.

Võimsa kaitsekivina kaitsen sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest.

Aitan eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudan minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetan nende transformeerumist positiivseks.

Olen hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Minu energiad vähendavad hirmutunnet, suurendavad eneseusaldust ja kindlustunnet. See aitab üle saada ohvriseisusest ja teiste süüdistamisest oma olukorade põhjustajana. Soodustan sinus inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist.

Ülihea mentaalse tervendajana tasakaalustan paremat ja vasakut ajupoolkera. Lasen sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. See teebki minust õnnelikkuse kivi.

Ühendan vaimu mateeriaga. Aitan Maale ankurdada kõrgemaid energiasagedusi, et muundada piiratud inimlikud uskumsed ja põhimõtted avardunud teadlikkuseks. Julgustan sind elama kooskõlas kõrgemate vaimsete seadustega ning julgelt kanaldama valgust iseenda ellu kui kogu maailmale.

Olen ka hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja ning suhete toetaja. Meestel aitan tugevdada potentsi ja naisi toetan sünnitusel.

Oma kaitsvate ja maandavate omaduste tõttu olen ka väga hea kristall tervendajatele, abistades neid tervendustöös. Näiteks, negatiivsete energiate transformeerimisel inimese peenenergiakehades, mittetoetavate energeetiliste ühenduste läbilõikamisel ja erinevate joonduste tegemisel. Tugevate elektriliste omaduste tõttu mõjutan inimese närvisüsteemi. Kanaliseerin kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab säilitada kõrgemat võnkesagedust.

Meie kogemused turmaliini energiatega töötades on näidanud, et ta teeb korraga tööd nii maandusega kui ülemiste energiakeskusetega, joondades inimese energiakeskused maast taevani. See on omadus, mida teistel maanduskividel seni täheldanud pole.

Füüsiline tervendus: allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia.

Energiakeskused: juurkeskus, maatäht  turmaliin

Näärmed: neerupealised

Sodiaagimärk: Kaljukits, Kalad, Kaalud

Planeet: Saturn

Element: maa

Värv: must

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Turmaliin on alumiinium-boorsilikaat, läbipaistvast läbipaistmatuni. Teda leidub väga paljudes värvitoonides: must, pruun, roheline, roosa, punane, kollane, sinine, arbuusivärvi, sinakasroheline. Ka ühes kristallis võib olla koos palju erinevaid värve. Kõige ihaldatum värvikombinatsioon on punakasroheline ehk arbuusturmaliin. Ka Eestis leidub musta turmaliini rändrahnudes.

Levinumad leiukohad: Sri Lanka, Brasiilia, Aafrika, Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Afganistan, Itaalia, Pakistan, Siber.

Huvitavat

Erinevat värvi turmaliinide puhul kasutatakse mitmesuguseid nimetusi: must turmaliin - schorl (śörl), roheline - verdeliit, roosa - rubelliit, arbuusturmaliin - roosa ja roheline, pruun - draviit, värvitu - akroiit, sinine - indigoliit, lilla - siberiit.

Esimesed pärimused turmaliinist leiduvad 2000 aastat tagasi. Keskajal usuti, et turmaliin ravib terveks tõbised ja hoiab eemal surma.

Laiemat sai turmaliin tuntuks 1700. a paiku, kui Hollandi kaupmehed tõid teda Sri Lankalt suurtes kogustes Euroopasse. Sri Lanka elanikud kutsusid kivi "turmaliks". Hollandlased nimetasid turmaliini "aesthen-trekkeriks" ehk tuhavedajaks, sest kuumaks aetud turmaliiniga puhastati piipusid. Kuuma kivi otstesse tekkisid vastandmärgilised elektrilaengud ja negatiivne laeng tõmbas tolmu enda poole.

Vana legend räägib, et turmaliinis leidub kõike värve seepärast, et turmaliini vaim rändas mööda vikerkaart ja kogus rännakul endasse kokku kõik värvitoonid.

 

Nippe

Peenenergiakehade puhastamiseks, immuunsuse tugevdamiseks või üldise heaolu loomiseks, aseta magamise ajal neli turmaliini igasse voodinurka. Nii moodustub puhastav ja kaitsev kristallvõre, mis aitab sul vabastada tasakaalutust loovad energiad ja emotsioonid.

Ruumi puhastamiseks ja kaitsmiseks võib teha neljast kristallist samasuguse kristallvõre, asetades turmaliinid maja või ruumi nurkadesse.

Kui soovid innustust ja loovust, kasuta turmaliini talismanina. Eriti sobilik kunstnikele ja kirjanikele.

Kasulik aia ja taimede jaoks, nn loodulik putukamürk, mis hoiab eemale kahjurid. Pinnasesse maetult soodustab kõikide taimede kasvu ja tervist.

Mustast turmaliinist vardad ja sauad on väga head tervendusvahendid. Puhastavad aurat, kõrvaldavad energiablokeeringuid, hajutavad negatiivset energiat ja näitavad probleemidele lahendust.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi