"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Fluoriit, roheline

roheline fluoriitPõhiomadused: südame tervendus, aurapuhastus, teadvus, traumad, sõltuvused, intuitsioon, kaitse, tervendus, keskendumine, vaimsus, teadvus, meditatsioon, elektromagnetkiirgus, külmetused

Rohelise fluoriidina puhastan ja värskendan energiaid aurakehas ja ruumis. Keskendun südamekeskuse tervendusele, avades läbi südame juurdepääsu alateadvusele ja intuitsioonile. Joondan mõistuse, südamesoovid ja teod sinu kõrgemaiks hüvanguks. Tasakaalustan tundekeha, tervendan emotsionaalseid traumasid ja sõltuvusi. 

Kõik e-poe fluoriidid leiad siit >

Energeetilised omadused 

Rohelise fluoriidina olen väga hea südamekeskuse tervendaja, südames olevate tunnete tasakaalustaja ja blokeeringute vabastaja - südames olevad blokeeringud võivad meid muuta kriitiliseks iseenda ja teiste suhtes, kaob eneseusaldus ja mõistmine. Võid mind julgelt paigutada ruumi, kus mängivad lapsed, nii saan paremini toetada lapsi mänguhoos vältimaks tülisid ja arusaamatusi.

Fluoriidina olen suurepärane tervenduskivi. Aitan luua kaosest korda nii füüsilisel kui hingelisel tasandil ning tulla paremini toime hirmude ja segadusega, näiteks kui tunned hirmu tuleviku ees või kardad teha vale otsust. Aitan puhastada auravälja, leevendada stressi, valu, viha ja depressiooni, tasakaalustades seeläbi sinu igapäevast elu.

Minu üheks tugevaimaks omaduseks on absorbeerida ehk neelata endasse ja neutraliseerida negatiivseid energiaid inimestes ja ruumis. Kaitsen efektiivselt arvuti- ja telefonikiirguse eest, neutraliseerides elektromagnetkiirgust.

Minu energiad lahustavad väljakujunenud mõttemustreid, mis ei toeta Sinu tegelikke pürgimusi, aidates Sul mõista ja taastada rutiinsete tegevuste käigus kaduma läinud suurt pilti. Kui oled endas emotsioone alla surunud, siis lasen neil õrnalt pinnale kerkida, et saaksid leida lahendust ning liikuda edasi teadlikumalt ja positiivselt meelestatuna.

Mind tuntakse kui "geeniuse kivi", kuna stimuleerin ajurakkude "elektrilisust", mis aitab kaasa vaimsetes sooritustes, uue informatsiooni omastamisel ja arusaamisel. Soodustan õppe- ja mõtlemisprotsessi, keskendumist ja otsuste tegemist. Aitan jagu saada organiseerimatusest ja soodustan vastutustundlikust.

Fluoriidina aktiveerin kõrgemaid teadvustasandeid ja suurendan vaimsete asjade mõistmist, mis omakorda lihtsustavad igapäevaeluga toimetulekut füüsilisel tasandil, elumüsteeriumit paremini mõistes. Avan sinu tajusid, võimeid ja muudan intuitiivsed aistingud täpsemaks. 

Olen populaarne kivi tervendamisel, kuna puhastan väga efektiivselt auravälja ja peenkehasid, tasakaalustan energiakeskusi ja eemaldan energiablokeeringuid. Erinevad värvitoonid kivimis võimendavad minu erinevaid tervendavaid omadusi.

Füüsilisel tasandil: Roheline fluoriit mõjub hästi maohäirete ja soolestiku krampide korral. Fluoriit on suurepärane kivi erinevate haiguste tervendamisel ja emotsionaalse tasakaalu loomisel: külmetus, gripp ja teised viirushaigused, hingamisteede- ja kopsuhaigused, artriit, tugevdab luustikku ja hambaid, haavandid ja põletushaavad, peavalu, stress, mineraalainete imendumine, kortsukesed näol. Väga hea rakkude taastaja, DNA kahjustused ja valu vabastav.

Energiakeskused: südamekeskus, kurgukeskus, laubakeskus ehk kolmas silm 

Näärmed: harknääre

Tähemärk: Kaljukits, Kalad

Planeet: Merkuur

Element: õhk

Värv: roheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

 

Mineraal

Fluoriit on väga kõrge fluoriidisisaldusega poolvääriskivi. Väga ilus mineraal, kuna ühes kivis võib esineda paljusid värve korraga. Peamised värvused on lilla, roheline, valge, helesinine, kollane.

Suurimad mineraali leiukohad on Saksamaal, Suurbritannias, USA-s, Kanadas, Ungaris, Tais, Lõuna-Aafrikas, Peruus, Mehhikos, Hiinas.

Nippe

Rohelise fluoriidi võid paigutada ruumi, kus mängivad lapsed, kus ta saab paremini toetada lapsi mänguhoos vältimaks tülisid ja arusaamatusi.

Fluoriit on üks parimaid toetavaid kristalle külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste ja hingamisteede haiguste korral.

Võta fluoriit endale abiliseks, kui vajad kaitset negatiivsete energiate eest, ka telefoni- või arvutikiirguse eest. Samuti aitab tema juuresolek paremini toime tulla teiste inimeste negatiivsete emotsioonide talumisega.

Väga hea kivi mediteerimisel, et avardada vaimset teadlikkust ja intuitsiooni.

Kandes fluoriiti kaelas aitab ta puhastada meelt ja toetab oma selgust loovate energiatega igapäevastes olukordades.

Ära jäta fluoriiti väga pikaks ajaks päikese kätte, kuna nii võib kaotada ta oma kirkad toonid.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi