"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Magnesiit

Põhiomadused: armastus, vaimsus, tervendus, rahu, rõõm, muutused, suhted, meditatatsioon, stress, kohalolu, selgeltnägemine, muutused

magnesiit

Magnesiidina olen väga rahustava ja armastava energiaga, vabastades pingeid ja tasakaalustades emotsioone. Minus on palju armastust, rõõmu ja mõistmist. Võimsa meditatsioonikivina abistan suhtlemisel oma vaimsete teejuhtidega.

Kõik e-poe magnesiidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Magnesiidina olen südamekeskuse kristall - aitan sul olla kontaktis oma südamega, et paremini aru saada, mida sinu süda soovib ja tahab öelda. Stimuleerin südame avanemist ja armastamisvõimet. Õpetan armastama iseennast ja olema enda suhtes aus. Samuti õpetan armastust vastu võtma ja seda tingimusteta jagama.

Minu väga rahustavad ja lõõgastavad energiad toovad imelist rõõmu- ja õnnetunnet. Olen väga hea emotsioonide tasakaalustaja. Toetan sind stressist, närvilisusest ja kartlikkusest vabanemisel.

Teen nähtavaks enesepettuse vormid, aidates ära tunda alateadlikke mõttemustreid ja tundeid ning seeläbi viia probleemide algpõhjuste teadvustamiseni. Toon su ellu hämmastavaid ja positiivseid elumuutusi ning abistan nendega kohanemisel.

Toetan probleemsetes ja rasketes olukordades tingimusteta armastuse seisundis püsimist. Olen abiks igasuguste sassiläinud suhete korrastamisel, aidates üksteist paremini mõista. Aitan sul jääda oma keskmesse ja olla vajadusel kõrvalvaatleja, lubades teistel olla just niisugused nagu nad on, nõudmata neilt muutumist või laskmata ennast neist mõjutada.

Olen suurepärane abiline mediteerimisel, kuna soodustan visualiseerimist ja kujutlusvõimet. Aktiveerin kolmandat silma ning äratan kroontšakrat. Seeläbi avan su erinevaid selgeltnägemise tajusid ja võimet suhelda oma teejuhtidega. Mediteerimine minuga aitab sul välja selgitada oma tegelikud südamesoovid ja sünnipärased anded. Häälestan sind paremaks ühenduseks valgusmaailmaga ja info kanaldamiseks kõrgematelt tasanditelt.

Füüsiline tervendus: kuna magnesiit sisaldab palju magneesiumi ja aitab selle imendumist organismis, siis ta neutraliseerib kehalõhnasid, toimib spasmide ja lihaspingete korral, lõdvestab lihaseid, tervendab menstruatsioonivaevusi, soolestikku, magu, sapipõit, neere ja neerukivisid. Peavalu ja migreen, hambad ja hambavalu, epilepsia, südamehaigused, kaalu alandamine - kiirendab rasvade ainevahetust ja hajutab kolesterooli; angiini ennetav, külmavärinate korral, kehatemperatuuri tasakaalustav ja palavikku alandav.

Energiakeskused: südametšakra, kroontšakra, kolmas silm  

Näärmed: harknääre ehk tüümus, käbinääre, ajuripats 

Tähemärk: Veevalaja; Jäär

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: valge, hallikas- või pruunikasvalge

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Magnesiit koosneb magneesiumist, süsinikust ja hapnikust. Peamiselt valge värvusega, aga võib esineda ka teiste värvidena nagu hall, roosa, pruun, kollane. Värvitoon sõltub sellest, milliste teiste mineraalidega võib kivim olla seotud. Näiteks, kui ta sisaldab rauda, siis võib magnesiit olla pruunikat või kollast värvi.

Magnesiidi välimus meenutab inimese aju, tema vorm on massiivne ja kompaktne.

Levinumad leiukohad: Austraalia, Itaalia, Poola, Lõuna-Aafrika ja Brasiilia

Huvitavat

Magnesiit avastati 1808. aastal Kreekas. Kuna magnesiit ei ole väga tugeva pealispinnaga mineraal, siis sageli magnesiiti värvitakse, kuna ta imab hästi värvi. Õnneks ei kahanda värvimine magnesiidi energiate mõju.

Nippe

Kui soovid langetada kehakaalu, siis on magnesiit hea abiline. Kanna teda endaga kaasas, kaelas või taskus. Et anda veelgi tugevam mõju kaalu alandmisele, siis kombineeri magnesiiti mäekristalli ja punase japsisega.

Hea une jaoks pane magnesiit pandja alla või voodi kõrvale.

Magnesiit on vastuvõtlik kriimustustele, seega hoia teda kokkupuutumast teravate esemetega. 

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi