"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Malahhiit

malahhiitPõhiomadused: kaitse, tervendus, julgus, enesekindlus, südamekeskus, puhastus, loovus, hirmud, süütunne, negatiivsus, valu, reisimine, elektromagnetkiirgus

Malahhiidina kaitsen sind ebavajaliku energia eest. Sümboliseerin liikumist, muutumist ja uuestisündi. Olen väga puhastava toimega, aitan vabaneda kõigel ebavajalikul, et uus saaks tulla. Tervendan su südant ja aitan avaneda sinu tõelisel olemusel.

Energeetilised omadused

Olen väga võimas kaitse- ja tervenduskivi, neelates endasse kogu ebavajaliku energia, kahjulikud kiirgused ja mürasaaste. Olen sinu kaitsetalismaniks, tekitades su ümber energeetilise kaitsebarjääri.

Malahiidina olen sügava puhastava toimega ja aitan vabaneda ebavajalikel energiatel, näiteks süütundel, enesepiiramisest ja valust. Hajutan su sees olevad hirmud, pinged, vanad mõttemustrid ja piirangud. Mind kutsutakse „hingepeegliks“, sest peegeldan seda, mis toimub hetkel sinu sees. Samuti puhastan kõik sinu energiakeskused.

Rohelise südamekivina aitan lasta minna kõigel vanal, et tulla saaks uus energia. Annan julgust ja otsustuskindlust ning soodustan loovat eluprobleemide lahendamist ning kulgemist eluteel. Tervendan sinu südant ja kiirendan sisemist arengut, aidates niisviisi sul kohtuda iseenda tõelise olemusega. Kui oled kaotanud eluohjad, siis aitan sul uuesti nendest kinni võtta ja liikuda kindlalt elus edasi. 

Oma harmoonilise energia tõttu sobin suurepäraselt kirjanikele ja kunstnikele, sest aktiveerin loovust. Olen ka hea reisikaaslane, sest toetan lendamisega seotud hirmude ja õnnetuste eest. Malahiidina soovitatakse mind ka rasedatele naistele. Samuti toetan suhteid ning toon äriõnne ja küllust.

Olen väga hea elektromangnetkiirguse eest kaitsja.

 

Füüsilised vaevused: reuma, astma, hambavalu ja teised valud, vase sisalduse tõttu annab sooja, palavik, põletikud, venitused, luumurrud, tursed, artriit, reisimisehirm, stress, depressioon, naistehaigused, rasedus ja rinnapiima tootmise ergutamine,  tugevdab immuunsüsteemi, süda ja südamehaigused, kordinatsiooniprobleemid, epilepsia

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeskus, päikesepõimik

 malahhiit käevõru

Näärmed: harknääre, pankreas ehk kõhunääre

Sodiaagimärk: Kaalud, Sõnn, Lõvi

Planeet: Veenus

Element: tuli

Värv: tumeroheline mustade triipude, vöötide ja spiraalidega.

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Malahhiit on leeliseline vaskkarbonaat. Ta on habras kivi, mis allub kergesti hapete, vee ja kuumuse mõjudele. Tihti leitakse teda teiste mineraalidega kokku kasvanult, näiteks on väga tavaline kooslus malahhiit koos asuriidiga.

Levinumad leiukohad: Venemaa, Lõuna-Aafrika, Romaania, Kongo, Saksamaa, Prantsusmaa, Tšiili, Austraalia, Arisoona ja Ameerika Ühendriigid.

 

Huvitavat

Malahhiit on saanud oma nime kreekakeelsest sõnast „malakos“, mis tähendab pehmet.

Kivi on läbi aegade kasutatud kaitsekivina, samuti ehetena ja ehitistel kaunistusteks. Näiteks on Iisaku katedraali sambad kaunistatud malahhiidiga.

Ta oli Vene tsaaride üks lemmikkividest. Suured kaevandused olid Uuralites. Tänapäeval on Peterburi Ermitaaźis näha suured malahhiidist karikaid.

Malahhiit on iidne kivi ja teda teadsid juba vanad egiptlased umbes 3000 aastat eKr. Egiptlased, kreeklased ning roomlased kasutasid malahhiiti ehetena, samuti jahvatati kivi pulbriks, et kasutada seda nii ravimina kui ka lauvärvina. Malahhiiti kasutati ka kurja silma kaitseks ning soovitati rasedatele naistele. Keskajal kaitsti malahhiidiga lapsi nõidade ja muude ohtude eest.

Malahhiidi kohta on palju uskumusi. Näiteks arvatakse, et ta aitab täita soove, on hea talisman lastele, kaitseb aurat, loob lojaalsust ja truudust partnerluses.

 

Nippe

Kui oled haige, aseta malahhiit haigele või valutavale kohale. Kivi tõmbab valu või põletiku endasse.

Elektromagnetkiirguse eest kaitsimseks hoia mind köögitehnika, teleri, arvuti läheduses või kanna malahhiiti endaga kaasas.

Malahiit sobib väga hästi kokku kandmiseks koos tiigrisilmaga, võimendades tiigrisilma kasulikke energiaid.

Kui soovid suurendada oma tahtejõudu, siis kanna malahhiti koos karneooli või hematiidiga. 

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi