"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Päikesekivi

päikesekiviPõhiomadused: elujõud, kaitse, päikeseenergia, enesekindlus, tahe, lootus, raha, depressioon, stress, merkaba, seksuaalsus

Päikesekivina kiirgan sooja päikeseenergiat ja olen su sisemise päikese ehk elujõu allikaks. Annan positiivset energiat, eneseusku, enesekindlust, tahet ja lootust. Aitan teostuda su soovidel ja tõmban ligi küllust. Võimendan seksuaalenergia liikumist, avades sind loovusele ja inspiratsioonile.

Kõik e-poe päikesekivid leiad siit >

Energeetilised omadused 

Päikeskivina olen seotud päikesega ja kiirgan säravat valgust kõigele ümbritsevale. Minu energiad ühendavad maa ja päikese elujõuenergiad ning vahendan need sinule. Toetan sinu valguskeha ehk merkaba arengut, et avarduda ja ühineda kosmilise teadvusega. Laiendan sinu mõttemaailma ja aitan mõista, et kõigil on alati võrdsed ning piiramatud arenguvõimalused.

Olen sulle oma sisemise päikese ehk elujõu ja väe allikaks. Positiivse ja kaitsva kivina aitan tunda end tugeva, enesekindla ja edukana mistahes situatsioonis. Meenutan sulle, et igas olukorras on alati väljapääs. Annan lisaenergiat, kui oled haige, ületöötanud või stressis, suurendades iseenda tervendamise võimet. Muundan negativismi ja vihaenergia positiivseks energiaks.

Lootusekivina toetan sinu usku iseendasse, tänasesse päeva ja tulevikku. Valgustades sinu meelt ja keha, aitan üle saada masendusest, depressioonist ja stressist ning ravin raskemeelsust. Olen looduslik antidepressant. Meenutan sulle, et rasketes olukordades on alati väljapääs.

Võimsa manifesteerimiskivina aitan teostuda sinu soovidel, mis on sinu kõrgemaks hüveks. Tõmban ligi sinu ellu küllust, sealhulgas ka rahalist küllust.

Võimendan seksuaalenergia liikumist, aktiveerin seksuaalsust ja viljakust. Suurendan ka sinu loovust ja avanemist uutele ideedele.

Võta mind enda lähedusse, kui soovid vabaneda mittetoetavatest suhetest ja inimestest või soovid juurde saada julgust ja oskust teistele öelda ka ”EI”.

Füüsiline tervendus: hormonaalsüsteem, neerud, ainevahetus ehk metabolism, immuunsussüsteem, elujõud, depressioon, stress

Energiakeskused: päikesepõimik, sakraalkeskus  

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas, sugunäärmed

Sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaalud

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: läikiv läbipaistmatu kollane, oranź, punakas pruun

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

päikesekiviPäikesekivi on naatrium kaltsium alumiiniumsilikaat. Teda kutsutakse põldpaguks ja ka aventuriinpõldpaguks. Ta on läbipaistmatu läikiv kivi, oma värvuselt oranź, kuldne või punakaspruun. Võib sisaldada hematiidi tükikesi.

Levinumad leiukohad: Norra, Kreeka, Venemaa, India, Kanada, USA

 

Huvitavat

Iidsed maagid kasutasid päiksekivi enda kaitseks ja koostööks päikseenergiaga.

 

Nippe

Pane küünal põlema ja küünla lähedusse päikesekivi, seeläbi tood ruumi kaitsva ja puhastava valgusenergia ning lood õdusa atmosfääri.

Päikesekivi on kutsutud ka “tõedetektoriks”, tema läheduses on raske valetada.  Eriti kasulik on ta kaasa võtta äritegevuses tähtsatel läbirääkimistel või lepingute sõlmimisel. Siis saad kindel olla, et partner on aus ja räägib tõtt.


Kui soovid teada saada mõnele oma küsimusele vastust, näha parimat lahendust antud probleemile või teada saada oma hinge ülesannet siin elus, siis pane päikeskivi kolmandale silmale, esita taotlus ja mediteeri.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Kasutades päikesekivi koos labradoriidiga, avad oma vaimseid võimed ja saad vaimset juhatust.

Päikesekivi on ühenduses kuukiviga. Kanna neid kahte kivi koos, kui soovid oma ellu tuua mõlema taevakeha energiaid. Päike kannab endas tervenduse, kaitse ja edu energiaid ning Kuu vahendab armastuse, rahu ja vaimset energiat.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi