"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Lepidoliit

lepidoliitPõhiomadused: harmoonia, tasakaal, vaimsus, maandus, rõõm, meelerännakud, looduslik antidepressant, hea uni, alkoholisõltuvus, paanika, ärevus, el.magnetkiirgus

Lepidoliidina mõjun su mõtetele ja tunnetele väga rahustavalt. Minu harmoonilised puhastavad energiad hajutavad negatiivsuse ja mured, tuues sinusse õnnetunnet, rahu ja rõõmu. Vahendan jumalikku armastusenergiat, ühendades sind oma kõrgema olemusega.

Kõik e-poe lepidoliidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Olen väga vaimne kivi ja vahendan puhast allikaenergiat. Tugevdan ja aktiveerin sinu ühendust iseenda kõrgema olemusega, ühendades sind kõrgema armastuseenergiaga. Minust on abi sügava meditatsiooni saavutamisel, samuti šamaani-ja vaimurännakutel ning Alkašši kroonikatele ligipääsemisel. Samuti aitan sul kontakti saada erinevate valgusolenditega, inglitega ja sinu vaimsete teejuhtidega.

Sügava rahukivina olen Sinu hea abiline ja toetaja. Toon rõõmu ja magusa une. Kõrgema energia vahendajana häälestan sind hea õnne ligitõmbamisele. Aktiveerin ja avan kõik sinu energiakeskused, avardades ühendust kosmilise teadvusega. Aitan sul vabaneda vanadest uskumustest ja mõttemustritest. Mind tuntakse kui suurepärast elektromagnetilisest saastest puhastava ja alkoholisõltuvusest vabastava kivina.

lepidoliitTasakaalustan ja vabastan emotsioone nagu viha, ärevus, mure, ükskõiksus ja pinge. Kuna sisaldan liitiumi, siis olen looduslik antidepressant ja olen sulle toeks, kui sind vaevavad paanikahood, närvilisus, masendus, unetus või stress. Tasakaalustan üliaktiivsust ja ükskõiksust. Kui oled liiga tundlik eluraskustele, siis toon sulle sügava rahu ja aitan sul elukogemusi kergemini vastu võtta. Aitan leppida minevikuga ja sobin toetuseks elumuutuste perioodil.

Südamekeskuse kivina tervendan, rahustan ja avan sinu südant. Olen sillaks mõtete ja tunnete vahel, aidates teha südamest tulenevaid otsuseid.

Olen väga hea elektormagnetilise kiirguse eest kaitsja nii arvuti, teleri kui ka telefoni puhul. Kaitsekivina kanna mind endaga kaasas või paiguta ruumi erinevatesse nurkadesse.

Füüsiline tervendus: stress, masendus, kurnatus, paanikahood, bipolaarsete meeleoluhäired, Alzheimeri tõbi, ishias, lihaspinged, neuralgia, õudusunenäod ja unetus, alkoholisõltuvus, allegriad,leevendab närvivalu, parandab immuunsussüsteemi ja südant, tugevdab nahka, küüsi ja juukseid.

Energiakeskused: kroonkeskus, kolmas silm, kõrgem südamekeskus, südamekeskus

Näärmed: käbinääre, harknääre

Sodiaagimärk: Kaalud

Planeet: Jupiter, Neptuun

Element: kõik elemendid: maa, õhk, tuli, vesi

Värv: hallikas roosade ja lillade laikudega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

Mineraal

Lepidoliit on kaalium-liitium-alumiinium-flursilikaadist. Läbipaistmatu roosa, violetne ja erinevat lillat tooni vilgukivisisaldusega mineraal. Ta on teraline kivi, mille sees säravad vilgukivikübemed.

Lepidoliiti ei peeta tehniliselt vääriskiviks, vaid väga ilusat värvi vilgukiviks. Vääriskiviks peetav lepidoliit on tavaliselt läbikumav ja värvilt tumelilla. Mõnikord leidub lepidoliidis turmaliinikristalle, mis muudavad ta väga ilusaks ja hinnaliseks.

Levinumad leiukohad: Ameerika Ühendriigid, Brasiilia, Madagaskar, Venemaa

 

Huvitavat

lepidoliitLepidoliit avastati 18. sajandil ja alguses teati teda kui lilaliiti. Hinduismis tähendab sõna "lila" mängima või mängu. Lepidoliidi nimi tuleneb kreekakeelsest sõnast „lepidos“, mis tähendab soomust ja kesta.

Lepidoliiti on kutsutud ravitsejate poolt "rahu kiviks".

 

Nippe

Kui tunned ärevust või paanikahoogu, siis hoia lepidoliidi tükikest käes ja varsti tunned, kuidas rahuned. Masenduse, stressi ja depressiooni korral kanna kivi igapäevaselt endaga kaasas, soovitatavalt kaelas või taskus.

Kanna lepidoliiti, kui soovid vabaneda alkoholisõltuvustest.

Kaitseks elektormagnetilise kiirguse eest hoia teda enda lähedal, arvuti kõrval või paiguta kaitsva võrgustikuna ruumi erinevatesse nurkadesse.

Unetuse korral pane lepidoliit padja alla.

Veelgi sügavamaks mediteerimiseks ja kõrgema tasandi ühenduse paremaks saamiseks, võid lepidoliiti kasutada koos angeliidiga.

Negatiivsuse tõhusaks hajutamiseks kasuta lepidoliiti koos musta turmaliiniga.

Allergiatest vabanemiseks võid lepidoliiti kasutada koos fuksiidiga.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi