"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Akvamariin

akvamariinPõhiomadused: rahu, tasakaal, maagia, vaimne kasv, suhtlus, tõde, tervendus, selgeltnägemine, valuvaigisti

Akvamariinina toon sügava rahu, vabastan pingetest ja tasakaalustan emotsioone. Minu kõrged energiavõnked aitavad sul olla ühenduses oma vaimse olemusega, soodustavad selgeltnägemist ja aitavad näha tõde. Toetan sind suhtlemisel, et väljendada endas olevaid tundeid hirmudest vabana.

Kõik e-poe akvamariinid leiad siit >

Energeetilised omadused

Minu energiad on rahustavad ja vaigistavad meelt, et saaksid kuulata oma hingesõnumeid ja luua ühendust oma vaimse olemusega, avardada enda tajusid ning selgeltnägemise oskust. Toetan sind olema selges kommunikatsioonis oma Kõrgema Minaga ja algallikaga. Lisaks õpetan sulle oma emotsioone ja tundeid paremini mõistma.

Akvamariinina loon rahu ja tasakaalu isegi pingelistes olukorades. Toetan sind suhtlemisel, et saaksid väljendada endas olevaid tundeid hirmudest vabana. Vabastan vanadest mustritest ja vihast, et saaksid teha positiivseid muutusi oma elus. Suurendan ka sallivust teiste suhtes. Olen hea toetaja ja lohutaja leinaperioodil.

akvamariinOlen üks võimsamaid meditatsioonikive, aidates jõuda endas oleva sügava elutarkuseni. Nii on sul lihtsam panna kokku tervikpilt, et mõista paremini enda osa ja vastutust olukordades ning elus tervikuna. Abistan mõtete vaigistamisel ja keskendumisel.

Mind peetakse maagiliseks kiviks, kuna aitan paljastada pettusi ja näha tõde.

Olen väga sobilik raseduse ajal, kaitstes nii ema kui last. Kui oled nõrga immuunsüsteemiga, hoia mind enda läheduses, sest kõrgema südamekeskuse kivina olen seotud harknäärmega.

Füüsiline tervendus: rahustab närve ja leevendab pingeid, mõjub hästi kõhuvalu, hamba- ja närvivalu korral, toetab kurgu-, lõua-, kaela- ja kuklapiirkonda, tugevdab maksa ja immuunsüsteemi, leevendab kurguvalu ja paistetust, rasedus, kilpnääre.

Energiakeskused: kurgukeskus, kõrgem südamekeskus

Näärmed: harknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Skorpion, Veevalaja, Jäär, Kaksikud, Sõnn, Kaalud

Planeet: Veenus

Element: vesi

Värv: läbikumav meresinine ja heleroheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

akvamariinAkvamariin on väga ilus meresinise või roheka värviga kristall berüllide perekonnast. Berüll on vääriskivi. Erivärvilistele erimitele on antud eraldi nimed: sinakasroheline ja läbipaistev berüll on akvamariin, erkroheline berüll on smaragd, kollakas berüll on heliodoor, roosa berüll on morganiit jne. Akvamariin on oma kauni sinakasrohelise värvi saanud peamiselt raua sisaldusest. Mida kvaliteetsem on akvamariin, seda selgema värvusega ja läbipaistvam ta on.

Levinumad leiukohad: Kolumbia, Brasiilia, Pakistan, Keenia, Madagaskar, Birma, Sri Lanka, India

Huvitavat

Akvamariin tähendab ladina keeles merevett ning teda on peetud ka meremeeste kaitsjaks. Samuti pidavat akvamariin kaitsma kuulujuttude eest.

Tema kauni välimuse tõttu armastatakse akvamariinist teha ehteid.

 

Nippe

akvamariinVõta akvamariin mediteerimisel kätte ja esita selge taotlus olukorra kohta, millele soovid vastust või lahendust.

Kasuta akvamariini olukordades, kus vajad rohkem selgust, et näha "asjade taha", et saaksid teha õigemaid valikuid.

Kanna akvamariini endaga kaasas, kui peres või töökollektiivis on erimeelsusi, kuna akvamariin soodstab tolerantsust, ausalt väljendust ning positiivsust.

Akvamariin on väga hea kristall lõõgastumiseks ja pingetest vabanemiseks. Võid näiteks kujutleda end selge akvamariini vee sisse ja kujustada, kuidas kõik su pinged ja negatiivsed emotsioonid lahustuvad vee sisse ning muutuvad taas selgeks ja läbikumavaks. Peagi tunned, kuidas taas voolab sinusse rahutunne.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi