"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Lapis lazuli ehk lasuriit

lapis-lazuli-lasuriit-kristallihaldjadOmadused: sõprus, kaitse, suhtlemine, rahu, tarkus, vaimsus, valgustatus, meditatsioon, kanaldamine, selgeltnägemine, tervendus

Olen tarkuse, intellekti, sõpruse ja suhtluse kivi. Minu kuninglikud kõrgsageduslikud energiad abistavad sind vaimsel teekonnal, suurendavad isiklikku väge, teadlikkust ja vaimseid võimeid. Kannan endas võimsaid tervendusenergiaid, mis aitavad väga paljude vaevuste puhul.

Kõik e-poe lapis lazulid leiad siit >

Energeetilised omadused

Kuningliku ja kõrgsagedusliku kivina abistan sind vaimsel teekonnal, aidates suurendada sinu isiklikku väge, teadlikkust ja vaimseid võimeid. Võimendan metafüüsilisi oskusi ja võimeid, avardan teadvust ning soodustan vaimset arengut. Sisendan inimesele sügavat meelerahu.

Sobin hästi meditatsiooniks, toon meeleselgust ja aitan suunata mõtted sisevaatluseks. Soovi korral abistan puhtaks valguskanaliks olemisel ja loon ühenduse vaimsete juhendajatega. Mind peetakse ka valgustatuse kristalliks, kuna juhendan mõistma inimese spirituaalset teekonda ja leidma oma teed.

Harmoniseerin kõiki kehatasandeid - füüsilist keha, emotsioone, mõistust ja vaimu. Tasakaalusan mees- ja naisenergiaid. Kannan endas võimsaid tervendusenergiaid, aktiveerin kõiki energiakeskuseid, avan kolmanda silma, puhastan auravälja, vabastan kinnistunud mõttemustritest ja tasakaalustan karmat.

Sõprusekivina hoian sõprust ja aitan lahendada tekkinud konflikte. Samuti tõmban ligi soovitud armastust. Väga iidse kivimina olen hea kaitsekivi, tekitan inimese ümber kaitsekilbi ja seeläbi püüan kinni ebavajalikud energiad.

Kurgukeskuse kivina häälestan inimese aususele ja kaastundele ning aitan väljendada rahumeelselt oma arvamust ja tõde. Vabastan allasurutud viha, hirmud ja pinged ning meele vanadest mõttemustritest. Loon silla tunnete ja mõtete vahele. Innustan ja julgustan inimest liikuma oma unistuste poole.

Füüsiline tervendus: närvi- ja peavalud, migreen, depressioon ja ülepinge, pearinglus, kurguhaigused, kilpnääre, astma, palavik, sünnitus, rasedusaeg, menstruatsioonivaevused, kehvveresus, immuunsussüsteem, tugevdab südant, vererõhk, unetus, onkoloogilised- ja kroonilised haigused, allergiad, nahahaigused, reuma, neeru- ja kusepõie haigused, parandab nägemist, luu-, lülisamba- ja liigesevalud, maksa- ja neuro-endokrinoloogilised haigused, juuste väljalangemine, soodustab kopsude, vereringe ja lümfisõlmede talitlust.

Energiakeskused: kolmas silm, kurgukeskus lapis lazuli toorkivi

Näärmed: ajuripats ehk hüpofüüs, kilpnääre

Sodiaagimärk: Veevalaja, Sõnn, Ambur, Kalad

Planeet: Saturn, Veenus, Uraan

Element: maa, tuli, õhk, vesi

Värv: kuninglik sinine 

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Lapis lazuli ehk lasuriit on silikaat erinevatest sodaliidi-grupi mineraalidest. Värvuselt erksinine või tumesinine, kuldsete püriidi täppidega või valgete kaltsiidi joontega.

Levinumad leiukohad: peamiselt Afganistan, kuid ka Mehhiko, Tśiili, USA, Venemaa, Birma.

 

Huvitavat

lasuriitLapis lazuli nimi tuleb vana pärsia sõnast “lasur”, mis tähendab sinist kivi.

Väga varajastes kultuurides peeti teda hinnalisemaks kiviks kui kuld. Esimesed pärimused lapis lazulist pärinevad juba 7000 aastat tagasi. Vanas-Egiptuses sümboliseeris lapis lazuli tõde ja nimetati tõekiviks. Teda pandi kaasa surnutele, et pakkuda kaitset surmajärgses elus ja juhatada hing surematusesse. Egiptlased kasutasid lasuriiti ka maalimisel püsiva ultramariinvärvi saamisel. Vaarao Tutanhamoni hauakambrist on leitud lasuriidist ehteid ja amulette.

Hiinas ning Lähis-Idas peeti teda õnnekiviks ja võimu sümboliks. Erimaade muuseumite varakambrites asub arvukalt lapis lazulist ehteid ja tarbeesemeid.

Ka tänapäeval kasutatakse lasuriiti ehituses ja monumentaalarhitektuuris. Vanemast ajast on ilmselt tuntum ehitis Iisaku kiriku lasuriitsambad Peterburis. 

Nippe

Usutakse, et padja alla panduna aitab lapis lazuli ennustada unenägudes oma tulevast armastatut, kes on igavesti truu.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi