"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Karneool

karneool-kristallihaldjadPõhiomadused: elujõud, kirg, seksuaalsus, küllus, positiivsus, hingerahu, rõõm, küpsus, enesekindlus, kohalolu, maandus

Karneoolina olen sulle mitmekülgselt abiks. Minu energiad on ühtaegu tulised ja kirglikud, tuues sinusse soojust, julgust ja rõõmu. Samas rahustavad, maandavad ja kaitsvad, suurendades elujõudu ja vastupidavust. Ergutan loovust, seksuaalsust ja tegutsemist.

Kõik e-poe karneoolid leiad siit >

Energeetilised omadused

Kui soovid oma ellu rohkem särtsu ja kirge, siis võta mind endale abiliseks. Kui tunned, et vajad energiat ja elujõudu, oskan seda suurepäraselt taastada, ergutades eluenergia liikumist ja tõstes energiataset. Loon parema ühenduse keha ja vaimu vahel. Suurendan optimismi, julgust ja sisemist jõudu ning aitan vaadata asjadele huumoriga.

Olgugi, et mõjun energetiseerivalt, on minu energiad rahustavad, maandavad ja toetavad elamist käesolevas hetkes. Pakun leevendust, kui tunned endas viha, kadedust või armukadedust. Aitan vabaneda depressioonil ja hirmudel.

Olen tuntud kui seksuaalkeskuse aktiveerija, stimuleerin seksuaalsust ja tõstan libiidot. Lisaks tasakaalustan ja tervendan selle piirkonnaga seotud vaegusi. Toetan küpsust ning aitan säilitada naha värskust ja nooruslikkust.

karneoolSamuti toetan sind soovide ja unistuste elluviimisel. Küllusekivina abistan edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Suurendan enesekindlust ja hoian su usku imedesse, et jõuaksid seeläbi oma tõelise minani.

Kaitsen ja hoian sinust eemale negatiivsed energiad. Olen abiks positiivsete valikute ja otsuste tegemisel, et leiaksid oma elus õige suuna.

Füüsiline tervendus: depressioon, hirmud, libiido, seksuaalsus, viljakus, sünnitusvalu, menstruatsioonivaevused, söögiisu tõstja, seljavalud, kõhuvalud, astma, reuma, artriit, vererõhku alandamine, valu leevendamine

Energiakeskused: sakraalkeskus, juurkeskus

Näärmed: sugunäärmed, neerupealised

Sodiaagimärk: Jäär ja Neitsi, ka Sõnn, Kaljukits, Vähk, Lõvi

Planeet: Marss, Pluuto, Veenus

Element: tuli

Värv: oranž või punakaspruun

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

karneoolKarneool on kaltsedonide perekonna kvartsiteisend, mille värv ulatub oranžist lihavapunaseni.

Levinumad leiukohad: India, Jaapan, Põhja-Aafrika, Basiilia, Siber, Saksamaa.

 

Huvitavat

Karneooli nimetus tuleneb kreekakeelsest sõnast "caro", mis tähendab "liha" (punane värvus).

Vanas-Egiptuses nimetati karneooli loojuvaks päikeseks. Punakaspuuni karneooli seostati surnute kaitsja jumalanna Isisega, mis sümboliseeris Isise verd. Karneool pandi ka muumiate südame kohale, et kaitsta lahkunud hingi surmajärgses elus. Samuti valmistati karneoolist õnnetoovaid skarabeuse.

Karneooli on leitud Knossose palee väljakaevamistel Kreetal, kivi pärines umbes 1800. aastast eKr. Läbi aegade on karneooli kasutatud kaunistuste, ehete ja pitsatite valmistamiseks, samuti suurendamaks kirge, armastust ja iha. 

Nippe

Kanna karneooli ehtena, kui soovid kiiresti suurendada enda elujõudu ja füüsilist vastupidavust või hoia kivi endaga kontaktis näiteks taskus.

Ära unusta - karneool on suurepärane küllusekivi ja rõõmutooja.

Alakeha-, menstruatsiooni- või rasedusaegsete valude korral soovitatakse karneool asetada valu leevendamiseks umbes 20 minutiks alakõhule.

Karneool koos kollase kaltsiidiga mõjub kui looduslik antidepressant. Kui lisada juurde tsitriin, saab veelgi mõjusama komplekti. 

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi