"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Larimar

larimar-kristallihaldjadPõhiomadused: naiselikkus, suhtlemine, rahu, tasakaal, loovus, meditatsioon, vaimsus, armastus, tervendus

Larimarina olen kõrge vibratsiooniga väga rahustav kivi. Vabastan pingetest ja toon sügava rahutunde. Äratan naiselikkuse väe, aidates olla ühenduses iseenda jumalikkusega. Aitan vabalt suhelda ja end selgelt väljendada. Sisendan sügavat usaldust enda ja teiste vastu.

Kõik e-poe larimarid leiad siit >

Energeetilised omadused

Vaimselt kõrge vibratsiooniga kivina rahustan ja tervendan emotsioone ning vabastan seeläbi stressist ja depressioonist. Kannan endas kõrgemat jumalikku naiselikkuse energiat, aidates sul luua ühendust iseenda jumalikkusega, sisemise jumalannaga ja kogu universumiga. Suurendan loovust ja intuitsiooni, et saaksid teadlikumaks oma kõrgemast hingeülesandest.

Suhtlemisekivina lahustan suhtlemist takistavad barjäärid nagu hirm, häbi ja ebamugavus. Aitan arusaadavalt ja armastavalt välja öelda need asjad, mida on vaja välja öelda. Lauljatel toetan häält ja häälekeskust ning võimendan laulmisevõimekust.

larimarMinu energiad vabastavad alla surutud emotsioonidest nagu hirm, sügav valu, viha, pettumus ja armukadedus, et asemele saaks tulla uus energia koos rahu ning tasakaaluga. 

Armastusekivina õpetan ennast paremini armastama, austama ja enda eest hoolitsema. Parandan katki läinud suhtest ja kaotatud armastusest tekkinud hingehaavad. Läbi armastava tunde aitan sul andestada neile, kes on põhjustanud sulle valu.

Meditatsioonikivina toon sinusse imelise sügava lõdvestuse ja rahutunde. Abistan ühenduse saamisel oma kõrgema potentsiaaliga ja valgusmaailmaga - inglite ja teejuhtidega. Aitan mõista, mis on hetkel sulle vajalik ja parim ehk kõrgeimaks hüveks.

Oma imekauni sinise värvuse tõttu kutsutakse larimari ka Kariibi mere iluduseks. Larimari leiukoha tõttu, Dominikaani Vabariigist Kariibi mere saarelt, arvatakse ta olevat kadunud kõrgtsivilisatsiooni Atlantise info vahendajaks. Tema võimsad tervendavad energeetilised omadused teevad larimarist suurepärase abilise tervendustöös.

Füüsiline tervendus: Stressi ja valu leevendaja; vabastab pingeid kurgu, kaela, südame ja pea piirkonnast; vererõhu tasakaalustaja, aitab rindkere-, kurgu- ja südameprobleemide korral, puhastab energiameridiaane blokeeringutest. Hästi toetav raseduse ajal ja värsketele emadele.

Energiakeskused: kurgukeskus, südamekeskus, kolmas silm larimar kaelakee

Näärmed: kilpnääre, harknääre

Sodiaagimärk: Lõvi, Skorpion

Planeet: -

Element: vesi

Värv: valge, helesinine, rohekas sinine, sügavsinine

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Väga kaunis merekarva sinistes toonides kivim. Geoloogid on teinud kindlaks, et larimar on vulkaanilise päritoluga haruldane vorm sinisest pektoliidist. Ta on silikaathüdraat, mis sisaldab kaltsiumi ja naartiumi.

Larimari leidub ainult Dominikaani Vabariigis Kariibi mere saarel. Teda peetakse haruldaseks ja hinnaliseks kiviks ning samuti ei ole teada, millistes kogustes maapõu teda veel sisaldab.

Huvitavat

Larimari kivi avastati 1916. a ühe Hispaania preestri poolt Dominikaani Vabariigist, Kariibi mere saarelt. Kohalikud dominikaanlased teadsid seda kivi juba ammu, kuid polnud kivile nime andnud. 1974. a taasavastasid helesinise kivi Barahona rannast ameeriklane Norman Rilling ja dominikaanlane Miguel Mendezi. Mendez nimetas kivi oma tütre nime Larissa esimese kolme tähe LAR järgi ja hispaaniakeelse merd tähistava sõna MAR järgi.

Larimari tuntakse ka kui Atlantise kivi, sest praegune Dominikaani Vabariik asub hukkunud iidse Atlantise tsivilisatsiooni aladel.

Larimari on kutsutud ka delfiini kiviks ja Stefiilia kiviks.

Nippe

Larimari energiad ühilduvad väga hästi akvamariiniga, türkiisiga, rubiiniga ja krüsokollaga.

.

Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi