"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Püriit

PüriitPõhiomadused: kaitse, elujõud, küllus, raha, eluenergia, isiklik jõud, vaimsed võimed, positiivsus, tasakaal, tahtejõud, äriõnn

Püriidina olen väga positiivse energiaga kivi. Annan elujõudu, suurendan tahtejõudu ja usku endasse. Kaitsekivina olen suurepärane energiakilp, hoides sinust eemal ebavajalikud energiad. Küllusekivina toon head õnne ja raha.

Kõik Kristallihaldjate e-poe püriidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Püriidina olen väga võimsa energeetikaga kivi, annan kandjale päikeseenergiat, vitaalsust ja suure emotsionaalse jõu. Suurendan positiivset ellusuhtumist, tõstan inimese enesekindlust ja usku iseendasse. Aitan üle saada hirmudest ja tekkivast ärevusest.

Olen talismanina suurepärane energiakilp, kaitsen inimese füüsilist keha ja peenkehasid väljastpoolt tulevate ebavajalike energiate eest nagu negatiivsus, manipulatsioon, elektromagnetsaaste, nakkused jmt. Sobin väestama ja kaitsma inimese kodu ning töökohta.

Kandes endas päikeseenergiat ergutan inimese ajutegevust, teen meele selgeks ja peletan väsimuse. Harmoniseerin kogu keha tööd. Aitan tasakaalustada paremat ja vasakut ajupoolkera - loogika ja loovuse vahekorda. Aitan ideedel voolata ja manifesteeruda. Suurendan intellekti, mälu- ja õppimisvõimet.

Sarnasuse tõttu kullaga on mind läbi aegade kutsutud kassikullaks ning peetud raha ja õnne sümboliks. Tõmban ligi head õnne- ja rahaenergiat. Pane mind oma töölauale, sest toetan äritegevust, diplomaatiat ja toon edu.

Püriidina kannan meesenergiat ja olen kasulik nii meestele kui ka naistele. Olen abiliseks neile, kes tunnevad end kõrvaletõugatuna ja vajavad tasakaalu, sest tugevdan usku endasse. Olen väga sobiv kivi meestele, kuna suurendan tahet, otsusekindlust ja tegutsemist.

* Kristallihaldjate kogemused püriidiga tervendusseansse tehes on toonud väga tugevalt välja püriidi tuleenergia omadused, mis puhastavad nii füüsilisest kui aurakehast kõik ebavajalikud energiad sh need emotsioonid ja tunded, mis inimesele on koormaks kanda. Püriidi energiad joondusid Päikesega ja suurendasid inimestes eluenergiat ja positiivsust. 

Pärast vaimseid praktikaid aitab püriit väga hästi maandada, luues tugeva maaühenduse läbi juur- ja maatähe energiakeskuse. 

Füüsiline tervendus: Kasulik luudele, rakkudele, kopsudele, leevendab astmat, bronhiiti ja letargiat. Parandab DNA-d, ajutegevust, joondab energiameridiaane, aitab üle saada väsimusest, suurendab hapniku hulka veres ja seeläbi vereringet, tervendab impotentsust ja viljatust.

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas

Tähemärk: Lõvi

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kuldne, messingkollane, kollane või hall

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

 

Mineraal

PüriitPüriit on välimuselt kulda meenutav kivim ja kõige levinum ulfiidne mineraal, mis koosneb väävlist ja rauast. Vahel võib ta vähesel määral sisaldada kobaltit, niklit, hõbedat ja kulda. Püriiti esineb teraliste kuhjumitena, kuubi või oktaeedrina.

Levinumad leiukohad: Peruu, Tśiili, Suurbritannia, Hispaania, Itaalia, Põhja-Ameerika. Püriiti leidub ka Eestis aluspõhja kivimites.

Huvitavat

Püriit tähendab kreeka keeles „tuline“, sest kivi pihta lüües purskub sellest sädemeid. Aastatuhandeid ongi teda kasutatud tulehakatuseks.

Sarnasuse tõttu kullaga on püriiti kutsutud “vaese mehe kullaks” ja “kassikullaks”. Kuid tõepoolest võib püriit vahel sisaldada ka kulda.

Nippe

Pane püriit endale rahakotti või kodu küllusenurka, et suurendada külluse ja raha juurdevoolu. Küllusenurk asub kodu välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas.

Aseta üks või mitu püriiti oma töölauale, et ligi tõmmata äriõnne, edu ja raha. Samuti kaitseb ta teiste inimeste negatiivsete emotsioonide eest.

Kaitsekivina sobib püriit kaitsma kodu, tööruume ja talismanina kandjat.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi