"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Laavakivi

laavakiviOmadused: maandus, energiate puhastus, transformatsioon, muutused, jõud, tasakaal, stabiilsus, klammerdumisest vabastamine

Laavakivina olen vormunud tulisest laavast, kandes endas puhastavat tule energiat. Olen väga hea energiate puhastaja, transformeerija ja selguse tooja. Loon tugeva ühenduse maaga ja annan jõudu, kui tunned end nõrgana. Rahustan emotsioone, leevendan pingeid ja aitan jõuda soovitud eesmärkideni.

LEIA KÕIK LAAVAKIVID SIIT >

Laavakivina olen vormunud tulisest laavast, kandes endas puhastavat tule energiat, mis aitab vabastada vanad energiad, mõttemustrid ja emotsionaalsed sidemed, millesse oled klammerdunud. Minu energia on kiire ja vahetu, andes jõudu, kui tunned end nõrgana või kui oled muutunud otsustusvõimetuks. Olen väga hea energiate puhastaja ja selguse tooja - seepärast kasutatakse mind sageli palvehelmestena mala'des.

Loon tugeva maaühenduse, mille läbi tunned end rahulikumana. Olen hea tasakaalu looja ka neile inimestele, kes on ise tulised ja kirglikud. Talismanna võiksid mind kanda need, kes on ise sündinud tulemärgi all.

Transformatsioonikivina ehk muutuste kivina toetan sind soovitud eesmärkideni jõudmisel. Minu energiaid võib võrrelda fööniksiga, kes tõuseb tuhast - läbi muutuste iseendas aitan ka sul ennast uuesti "kokku panna" ja luua soovitud elu.

Teadaolevalt juba üle 5000 aasta tagasi, kasutati mind massaaži- ja teraapiakivina, aidates nahal nooreneda ja rikastada hapnikuga. Minu omadused saavad tulla kõige paremini esile nahaga kokkupuutes.

laavakiviFüüsiline tasand: pinged ja stress, seljavalu, menstruatsioonivalu, unetus, naha probleemid, toksiinide väljutus.

Energiakeskused: juurtšakra, maatäht

Element: tuli

Värv: must

MINERAAL

Laavakivi ehk basalt on kivistunud jahtunud laava. Laavakivil ei ole korrapärast aatomstruktuuri ehk kristallvõre. 

HUVITAVAT

laavakiviTeadaolevalt juba üle 5000 aasta tagasi, kasutati laavakivi massaažikivina ilurotseduurides, aidates nahal nooreneda.

Legend räägib, et laavakivi kandsid sõdalased, et jääda lahinguväljal rahulikuks ja julgeks.

.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi