"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Kivistunud puit

kivistunud puitOmadused: maandus, iidne tarkus, mineviku ja eelmiste elude tervendamine, kannatlikkus, harmoonia

Kivistunud puiduna olen teejuhiks minevikku ja eelmistesse eludesse, aidates vabaneda minevikus aset leidnud emotsioonidel, mis ei ole sulle tervislikud ja tekitavad su energiaväljas ebakõla. Aitan mõista, kuidas elus edasi minna ja areneda. Olen maandav ja kannatlikkust soodustav. 

LEIA KIVISTUNUD PUIDUD SIIT >

Kivistunud ehk fossiliseerunud puiduna olen sulle teejuhiks minevikku ja eelmistesse eludesse, aidates vabaneda minevikus aset leidnud emotsioonidel ja olukordadel, mis ei ole sulle tervislikud ja tekitavad sinu energiaväljas ebakõla - mõjutan nii füüsilist kui emotsionaalset tasandit. 

Minu maandavad energiad abistavad sind kui vaimset olendit siinse füüsilise reaalsusega toimetulemisel. Soodustan kannatlikkust ja tasakaalustan rahutust. Aitan ka mõista, kuidas elus edasi minna ja areneda.

Loon tugeva ühenduse Maa energiatega ja hoian sind paremas kontaktis loodusega, et tunnetada üksolemist emakese Maaga. Võimendan austust keskkonna ja kogu planeedi suhtes - aitan näha võimalusi, kuidas elada harmoonias, kooskõlas ja lihtsuses kõige ümbritsevaga.

Mind kasutatakse teraapiatöös rännakute tegemistel eelmistesse eludesse ja iidsete tarkuste elluäratamiseks.

Füüsiline tasand: vananemisprotsessist tulenevad muutused, luustik, osteoporoos, artriit, luumurrud, puusavalud, selg, luuüdi, Alzhaimer

Energiakeskused: peamised on juurkeskus ja sakraalkeskus, järgmisena laubakeskus ehk kolmas silm

kivistunud puitNäärmed: neerupealised, sugunäärmed

Tugevus: 7 / 10 Mohs skaalal

Planeet: Maa

Element: maa

Afirmatsioon: "Ma olen valmis transformatsiooniks ja muutumiseks"

Tähemärk: Lõvi, Neitsi

Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Värv: pruun, hall, beež, erinevad värvitoonid

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi