"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Girasol-kvarts

girasol kvartsOmadused: rahu, suhtlus, tõde, selgeltnägemine, teadvus, valgusenergia vahendamine, merkaba, vaimsus, enesekontrollist vabastamine

Girasol-kvartsina aitan tunda end rahuliku ja lõdvestununa, olla optimistlik ja lootusrikas. Võimendan loovust ja julgustan edasi liikuma. Olen abiks suhtlemisel, aidates välja öelda mõtteid, mida oled hoidnud tagasi.

LEIA KÕIK GIRASOLID SIIT >

Girasol-kvartsina olen võimsa, kuid samas õrna energiaga kristall, tasakaalustades emotsioone ja aidates hoida kontrolli all implusiivset käitumist ning tundeid. Minu taevalikult rahustavates energiates tunned end rahuliku ja lõdvestununa.

Võimendan selgelt mõtlemist ja seeläbi lihtsustan õigete valikute tegemist, vajadusel aitan öelda "ei" ja keelduda mittevajalikest toimingutest. Aitan vaadata sügavale endasse ja selgusele jõuda enda tõelistest tunnetest, hoides sind ühenduses armastusega oma südames - sest süda teab, mis on õige ja sa tunned selle ära. Sellepärast peetakse mind ka "hetkes olemise kkristalliks", sest selleks, et ära tunda, mis on oluline ja vajalik, peame me peatuma, tunnetama ning olema just siin ja praegus.

Toetan suhtlemist ja eneseväljendust, aitan kergemalt välja öelda oma mõtteid ja parandan suhtlemisoskust. Aitan sul olla optimistlik ja lootusrikas, võimendan loovust ja julgustan edasi liikuma. Seepärast sobin suurepärastelt näiteks näitlejatele ja äriga tegelevatele inimestele.

Minu spetsiifikaks tervendusel on valgusenergiate vahendamine Allikast, valguskeha ehk Merkaba aktiveerimine ja aktiivsena hoidmine. Seepärast kasuta mind valgusenergiate, Reiki energiate vahendamisel, energiate võimendamiseks ja ühenduse saamiseks valgusmaailmaga. Aitan olla sul paremas ühenduses valgusenergiatega, lastes neil vabamalt voolata. Õrnalt vabastan seisvatest energiatest ehk blokeeringutest kõikidel kehatasanditel.

Olen ideaalne kivi vaimseks arenguks, visualiseerimiseks, mediteerimiseks, unenägemiseks ja selgeltnägemise võimete arendamisel. Toetan lahkunud hingesid surmast üleminekul ühinemaks nende hingekoduga.

Girasolina olen ühenduses nii päikese kui kuuga. Eriti võimsalt toimuvad mu joondused noorkuu ja päikesevarjutuse ajal. Kuuenergiaid võimendades toetan naisi intuitsiooni ja unistuste võimendamisel, kuutsüklilisuses olemises. Abistan ennustamisel ja Tarot kaartidega töös.

Kanna mind kaasas rasketel hetkel, kui lähed muutustele vastu.

Füüsiline tasand: diabeet, krooniline väsimus, letargia, ärritumine, tugevdab immuunsussüsteemi, mao- ja seedetrakti probleemid, rindkere, peavalu

Energiakeskused: kurgukeskus, laubakeskus ehk kolmas silm, kroonkeskus, hingetäht, tähevärav

Planeet: Päike, Kuu

Element: vesi

Tugevus: 5.5-6.5 / 10

Värv: läbipaistev & kumav piimjas valge või kahvatu heleroosa

MINERAAL

girasol kvartsGirasol kuulub kvartside rühma. Piimja värvuse annab talle alumiinumi sisaldus. Keemiline valem on SiO2 · nH2O. Värvuselt leidub girasol kvartsi piimjas valgena, heleroosa või helesinise kumaga. Välimuselt meenutab opaali.

Girasol kvartsi leidub peamiselt Madagaskaril.

HUVITAVAT

Girasol kvartsi kutsutakse tema piimja värvuse tõttu ka kuukvartsiks, pärlikvartsiks, girasol opaaliks, siniseks opaalkvartsiks ja tema päritolust tulenevalt Madagaskari staarkvartsiks.

Girasol tähendab itaalia ja hispaania keeles "päevalille" ehk lill, kes pöörab end alati päikese poole: girare tähendab pöörama ja sol tähendab päikest. Girasoli ja päevalille võrdlemine tuleneb kivi valgust peegeldavatest omadustest ja sisemisest särast, mis päikese käes lööb särama.

NIPPE

Kanna girasoli endaga kaasas, kui vajad emotsionaalset tasakaalustamist või on üleväsimus võtnud võimust.

Girasol sobib sind toetama, kui oled aktiivses vaimse arengupotentsiaali otsinguil.

Girasoli kasutamine tervendusseanssidel hoiab joondust Allikasse valgusenergiate sujuvamaks vahendamiseks.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Girasoli kasutamine koos roosa kvartsiga loob ääretult pehme energiaga voo, mis toetab südame ja mõistuse vaheliste tunnete tasakaalustamist ning toetab oma südameteel käimist.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi