"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Aragoniit

aragoniitOmadused: teadlikkus, kriitilisus, rahulikkus, maandus, depressioon, maa tervendaja

Aragoniidina tervendan emotsionaalselt ja vaimselt. Mul on tugev ühendus maaga ja läbi selle toetan ka sind - maandan ja vabastan energiatest, mis sind ei toeta. Olen ääretult hea stressi, pingete ja viha vabastaja. Aitan tuua stabiilsuse tunnetamaks kohalolekut ja olla oma keskmes. 

LEIA KÕIK ARAGONIIDID SIIT >

Mul on tugev ühendus Maaga, seepärast olen väga hea alumiste energiakeskuste juurkeskuse ja Maatähe aktiveerimiseks. Mind kasutatakse ka keskkonnast tuleva kiirguse ja geopaatilise stressi hajutamiseks, samuti meie planeedi Ley liinide ja võrgustiku energiate taasühendamiseks.

Aitan paremini keskenduda ja hoida fookust soovitud tulemuse saavutamiseks, mis teeb minust väga hea abilise kõikidele õppuritele. Aitan tuua stabiilsuse tunnetamaks kohalolekut ja olla oma keskmes. 

Mul on väga rahustavad ja stabiliseerivad energiavood, toetades sind jääma enda keskmesse ka kõige väljakutsuvamates olukordades. Võimendab kannatlikkust, enesekontrolli ja disipliini - need omadused aitavad sul inimesena kasvada ja areneda.

aragoniit tähtkobarToetan sind haigustest tervenemisel, tõstes sinu keha energiataset. Samuti olen hea kundalini energia aktiveerija. Vaimsel tasandil suurendan teadlikkust, ühendust Kõrgema Minaga ja lihtsustan valgusenergia ankurdamist kehasse ja aurakehasse.

Pannes mind ööseks padja alla, võivad väheneda unetus ja halvad unenäod. Hoides mind oma taskus, aitan tunda ennast maandatuna ja rahulikult kogu päeva.

Pildil: Aragoniit tähtkobar (tähekujulise aragoniidina moodustan ilusa valgusvõre ümber keha, tõstes energiat ja suurendades elurõõmu).

Füüsiline toetus: luumurrud, närvipinge, närvivalu, spasmid, valu vaigistav, peavalu ja migreen, immuunsust tugevdav, kaltsiumi omastamine

Energiakeskused: esimesena juurkeskus ja maatäht, teisena kroonkeskus ja sakraalkeskus

Sodiaagimärk: Kaljukits

Afirmatsioon: "Olen maandatud ja täielikus ühenduses Maa energiatega."

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi