Hüpersteen

HüpersteenOmadused: eneseaustus, lõõgatus, rahu, haigustest ja pingetest taastumine, valikute tegemine, ärritumine, kriitilisus, turvatunne

Hüpersteenina aitan sul lõõgastuda ja taastada oma jõuvarusid. Rahustan kriitilist ja ärritunud meelt ning aitan jõuda vastusteni, et saaksid langetada otsuseid. Tõstan enesehinnangut ja julgustan sind jääma enda sisetundele kindlaks, avanedes seeläbi uutele võimalustele.

Energeetilised omadused:

Hüpersteenina olen väga hea abiline kiirel ja pingelisel eluperioodil. Suurendan eneseväärtustamist, eneseaustust ja oma veendumustele kindlaks jäämist. Kui tunned, et sisemine kriitik on muutunud aktiivseks või oled muutunud kriitiliseks välise maailma suhtes ning inimesed sind ärritavad, võiksin olla sinu jaoks esimene valik, kes aitab sul kogunenud pingeid ja usaldamatust lahustada, mis sageli peidab end kriitilisuse taga. Minu energiad on väga rahustavad, pakuvad lõõgastust ja suurendavad vaikust meeles. 

Olen hea auravälja kaitsja, ümbritsedes sind justkui nähtamatuks tegeva keebiga. Nii tunned end turvaliselt ja rahulikult.

Füüsiline tervendus: haigusest taastumine, valu ja pingete leevendamine, palaviku alandamine, ajuripatsi aktiveerimine, unehäired, magamatusest taastumine

Energiakeskused: laubakeskus ehk kolmas silm, juurkeskus, maatäht

Näärmed: ajuripats

Sodiaagimärk: Ambur, Kaalud

Tugevus: 5-6 / 10

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

« Tagasi