"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Dumortjeriit

dumortjeriitPõhiomadused: intuitsioon, selgeltnägemine, isiklik vägi, teadlikkus, hirmud, rahu, andestus, õppimine, mälu

Dumortjeriidina aitan püsida hingelt noorena. Soodustan positiivset ellusuhtumist ja aitan näha head ümbritsevates inimestes. Spirituaalse kivina aitan luua ühendust oma vaimsete teejuhtide ja Kõrgema Minaga. 

Kõik e-poe dumortjeriidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Dumorjeriidina aitan sul püsida hingelt noorena, soodustades positiivset ellusuhtumist ja aidates sul tagasi võtta oma väe.

Rahukivina loon rahuliku ja armastava atmosfääri. Õpetades ootama õiget hetke, vähendan kärsitust ja impulsiivsust. Aitan andestada esmalt iseendale ja seejärel ka teistele. Olen abiks traumadega töötamisel ja kriisisituatsioonis.

Aitan sul väljendada oma tõde ja stabiliseerida sinu emotsioone, saavutades seeläbi sisemise rahu. Rahuseisundis saad suunata oma tähelepanu neile asjadele ja olukordadele, mis loovad su ellu pingeid ja tekitavad kaost ning just neis asjus aitan jõuda selgusele ning aitan kriisist väljatulekul. Loon sinu ellu palju muutusi ja aitan eemaldada segavad energiad. Kui sa oled valmis nende muutustega kaasa minema, siis toon palju häid võimalusi ning õnnelikke juhuseid.

Suurendan enesekindlust, et julgustada sind väljendama ennast ja ka neid ebamugavust tekitavaid tundeid, mida oled seni kartnud teha. Mind nimetatakse ka “korrakiviks”, kuna tugevdan enesedisipliini ja organisatoorseid võimeid, kergendades sul erinevate protseduuride läbimist ja nendega hakkamsaamise oskuste omandamist. Olen eriti sobilik kivi alustavale ettevõtjale ja publiku ees esinevatele inimestele. 

Stimuleerides aju tööd, olen hea abiline õppimises, aitan talletada informatsiooni ja õppida uusi asju. Eriti hästi sobin matemaatika või keelte alal. Samuti õpilastele, kellel on vaja meelde jätta palju informatsiooni lühikese aja jooksul.

Olen väga spirituaalne kivi, aidates luua ühendust oma vaimsete teejuhtide ja Kõrgema Minaga. Aitan aktiveerida sinu kõrgemaid energiakanaleid ja käbinääret, et saaksid vastu võtta kõrgeimaid energiaid. Avan ja aktiveerin kolmandat silma, suurendades telepaatilisi võimeid. Näiteks aitan sul võimendada teiste inimeste mõtete lugemist ja kanaldada kõrgemat informatsiooni. Toetan ka rännakuid eelmistesse eludesse.

Füüsiline tervendus: peavalud, hingamisteede haigused, iiveldus, oksendamine, diabeet, metabolism, lihaskarmbid, päikesepõletus, hüperaktiivsus, käitumishäired, stress, depressioon

Energiakeskused: kurgukeskus, laubakeskus ehk kolmas silm

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Lõvi, Neitsi

Element: tuul

Värv: sinine

Mineraal

dumorjeriitDumortjeriit on alumiinium boor-silikaat. Värvuselt varieerub punakas roosast pruunini ja violetsest sinisest kuni tumesiniseni.

Levinumad leiukohad: Madakaskar, Namiibia, Sri Lanka, Poola, Prantsusmaa, Brasiilia, USA, Kanada.

Huvitavat

Dumortjeriit on oma nime saanud oma avastaja, Prantsuse paleontoloogi Dumortieri järgi.

Nippe

Kui vajad sisemist juhatust oma eluteel, siis võta mõlemisse kätte dumortjeriit, sulge silma, ole rahulikult või mediteeri ning jälgi kuhu sind suunatakse või mis info tuleb. Info võib tulla ka natuke hiljem, peale meditatsiooni, näiteks unenäos või lihtsalt teadmisena.

Kui soovid end järgmiseks päevaks rohkem energiat täis laadida, siis pane dumortjeriit ööseks padja alla.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Kasuta dumortjeriiti koos lapis lazuliga, kui soovid suurendada oma psüühilisi võimeid ja tajusid. 

Kasutades dumortjeriiti koos ametüsti, hematiidi või unakiidiga, aitab see vabaneda sõltuvustel.

Tahtejõu tõstmiseks kanna dumortjeriiti koos karneooli või püriidiga.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi