"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Turmaliin, arbuusturmaliin

arbuusturmaliinPõhiomadused: südamekeskuse tervendus, armastus, kaitse, kindlustunne, hirmud, suhted, harmoonia, tervendus

Arbuusturmaliinina kannan endas erinevaid värvitoone: helerohelist kui elujõu sübolit, roosat kui rahu ja harmoonia sümbolit ja vahel ka valget kui selguse sümbolit. Olen üsna haruldane ja hinnatud mineraal.

Arbuusturmaliinina vahendan tugevat tervendavat, rahustavat ja kaitsvat energiat. Olen südamekeskuse aktiveerija ja tasakaalustaja, aidates võimendada elus armastust ja tunda end armastatuna. Olen hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja, kindlustunde looja, hirmude ja valu leevendaja. Toetan harmooniat suhetes ja toon rõõmu.

Kõik Kristallihaldjate e-poe turmaliinid leiad siit >

Energeetilised omadused

Turmaliinina olen võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendan vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Tugeva kaitsekivina kaitsen kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest. Hajutan pingeid, hirme ja minevikuvalu.

Suurendan vitaalsust, hajutan pingeid ja stressi. Seeläbi soodustan olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitan säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted. Olen väga hea maandaja ja maaühenduse looja. Võimsa kaitsekivina kaitsen sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest.

Aitan eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudan minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetan nende transformeerumist positiivseks.

Olen hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Minu energiad vähendavad hirmutunnet, suurendavad eneseusaldust ja kindlustunnet. See aitab üle saada ohvriseisusest ja teiste süüdistamisest oma olukorade põhjustajana. Soodustan sinus inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist.

Ülihea mentaalse tervendajana tasakaalustan paremat ja vasakut ajupoolkera. Lasen sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. See teebki minust õnnelikkuse kivi.

Ühendan vaimu mateeriaga. Aitan Maale ankurdada kõrgemaid energiasagedusi, et muundada piiratud inimlikud uskumsed ja põhimõtted avardunud teadlikkuseks. Julgustan sind elama kooskõlas kõrgemate vaimsete seadustega ning julgelt kanaldama valgust iseenda ellu kui kogu maailmale.

Olen ka hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja ning suhete toetaja. Meestel aitan tugevdada potentsi ja naisi toetan sünnitusel.

Oma kaitsvate ja maandavate omaduste tõttu olen ka väga hea kristall tervendajatele, abistades neid tervendustöös. Näiteks, negatiivsete energiate transformeerimisel inimese peenenergiakehades, mittetoetavate energeetiliste ühenduste läbilõikamisel ja erinevate joonduste tegemisel. Tugevate elektriliste omaduste tõttu mõjutan inimese närvisüsteemi. Kanaliseerin kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab säilitada kõrgemat võnkesagedust.

*Kristallihaldjate kogemused turmaliini energiatega töötades on näidanud, et ta teeb korraga tööd nii maandusega kui ülemiste energiakeskusetega, joondades inimese energiakeskused maast taevani. See on omadus, mida teistel maanduskividel seni täheldanud pole.

arbuusturmaliin kristallimandalaFüüsiline tervendus: allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia.

Energiakeskused: südamekeskus, juurkeskus, maatäht

Näärmed: harknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Kaljukits, Kalad, Kaalud

Planeet: Saturn

Element: maa

Värv: must

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Turmaliin on alumiinium-boorsilikaat, läbipaistvast läbipaistmatuni. Teda leidub väga paljudes värvitoonides: must, pruun, roheline, roosa, punane, kollane, sinine, arbuusivärvi, sinakasroheline. Ka ühes kristallis võib olla koos palju erinevaid värve. Kõige ihaldatum värvikombinatsioon on punakasroheline ehk arbuusturmaliin. Ka Eestis leidub musta turmaliini rändrahnudes.

Levinumad leiukohad: Sri Lanka, Brasiilia, Aafrika, Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Afganistan, Itaalia, Pakistan, Siber.

Huvitavat

Erinevat värvi turmaliinide puhul kasutatakse mitmesuguseid nimetusi: must turmaliin - schorl (śörl), roheline - verdeliit, roosa - rubelliit, arbuusturmaliin - roosa ja roheline, pruun - draviit, värvitu - akroiit, sinine - indigoliit, lilla - siberiit.

Esimesed pärimused turmaliinist leiduvad 2000 aastat tagasi. Keskajal usuti, et turmaliin ravib terveks tõbised ja hoiab eemal surma.

Laiemat sai turmaliin tuntuks 1700. a paiku, kui Hollandi kaupmehed tõid teda Sri Lankalt suurtes kogustes Euroopasse. Sri Lanka elanikud kutsusid kivi "turmaliks". Hollandlased nimetasid turmaliini "aesthen-trekkeriks" ehk tuhavedajaks, sest kuumaks aetud turmaliiniga puhastati piipusid. Kuuma kivi otstesse tekkisid vastandmärgilised elektrilaengud ja negatiivne laeng tõmbas tolmu enda poole.

Vana legend räägib, et turmaliinis leidub kõike värve seepärast, et turmaliini vaim rändas mööda vikerkaart ja kogus rännakul endasse kokku kõik värvitoonid.

.

Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi