Angeliit

angeliitPõhiomadused: rahu, eneseväljendus, hirm, teadvuse avardamine, telepaatia, Akashi, astraalrännak, inglid, lastele

Angeliidina olen väga rahustava toimega ja toon rõõmu. Aitan toime tulla emotsionaalse valuga, hirmu ja ebakindlusega. Aitan aksepteerida ja väljendada oma tõde. Suurendan telepaatiat, võimeid ja tõstan teadlikkust. Abistan suhtlemisel inglitega ja vaimsete teejuhtidega. Olen väga toetav kivi lastele ja eriti imikutele, aidates neil rahulikult ja pehmelt kohaneda ümbritseva maailmaga.

Kõik e-poe angeliidid leiad siit >

Füüsiline tervendus: unetus, stress, kurguvaevused, kurgupõletik, kõrivähk, suurenenud lümfisõmed, sapipõis, osteoporoos, luude ja liigeste haigused, kaltsiumi omastamine, vedelikupuudus kehas, pehmete kudede ja veresoonte taastamine, kaalujälgimine

Energiakeskused: kurgukeskus, järgmistena laubakeskus ehk kolmas silm, kroonkeskus, hingetäht

Näärmed: harknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Veevalaja angeliit

Planeet: Neptuun, Uraan

Element: õhk, vesi

Värv: sinine

Tugevus: 3,5 / 10 (hoia veega kokkupuutumast) 

Afirmatsioon: "Ma olen ühenduses Universumiga."

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Nippe

Kui väikelaps on rahutu, siis aseta angeliit tema voodi peatsisse või vankrisse teki ääre alla, et kivike oleks lapsele võimalikult lähedal. Rahustava mõju suurendamiseks võid angeliiti kombineerida koos roosa kvartsi ja valge ahhaadiga.

Angeliit on üks parimaid kristalle inglitega suhtlemisel ja inglite sõnumite mõistmisel. Selleks pöördu angeliidi ja inglite poole ning esita oma palve või küsimus. Mõne aja pärast saabub sinusse teadmine inglite sõnumiga.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi