"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Preniit

preniitOmadused: armastus, südametarkus, meditatsioon, vaimne areng, küllus, soovid, kaitse, inglid

Preniidina olen väga positiivse energiaga vaimne kivi. Toetan elamist läbi südame ja suurendan tingimusteta armastuse tunnet kõige ja kõigi vastu. Aitan olla ühenduses oma kõrgema jumaliku algolemusega ja saada teadlikumaks oma hinge ülesannetest siinses kehastuses.

Energeetilised omadused

Preniidina resoneerun kõige tugevamalt südamekeskusega. Julgustan sind elama oma südamesoovide järgi ja olema ühenduses oma kõrgema tahtega, luues tugeva energeetilise ühenduse südame- ja päikesepõimiku vahel. Toon sinusse rahu ja rõõmuenergiaid, vabastan pingeid ja muresid.

Võimsa mõtluskivina aitan suurendada psüühilisi võimeid ja tajusid. Toetan sind suhtlemisel inglitega ja mõista inglite sõnumeid. Aitan luua hea kommunikatsiooni ka enda vaimsete teejuhtidega. Kasuta mind ka siis, kui soovid suhelda looduse elementaalidega või ühenduda paremaks maanduseks Maa-Ema energiatega.

Küllusekivina mõjutan eelkõige just rahaenergiate paremat voogu, kuid aitan manifesteerida ka kõike muud, mida läbi oma südame soovid. Manifesteerimisel too oma soovid tunnetena südemesse, sest aitan südame elektromagnetvälja võimendada ja nii aitangi kaasa soovide tätumisele.

Olen väga abiliseks tervendajatele, aitades kanaldada infot kõrgematest sfääridest. Hoian aurakeha kaitstuna välise, sulle miitesobiva energia eest.

Kui otsid vastust oma haiguse põhjusele, siis aitan sul saada teadlikuks oma seisundi algpõhjusest.

Füüsiline tervendus: neerud, põis, harknääre, kopsud, õla- ja rinnapiirkonna vaevused

Energiakeskused: südamekeskus. päikesepõimik

Sodiaagimärk: Kaalud

Mineraal

preniitPreniit on katsium alumiinum silikaat hüdrooksiid. Levinum värv on roheline, kuid leidub ka valget, pruuni, halli ja värvitut.

Levinumad leiukohad: Austraalia, Lõuna-Aafrika, Hiina, Šotimaa, USA.

Nippe

Manifesteerimisel too oma soovid tunnetena südemesse - tunneta oma soovi nii nagu see oleks juba täitunud - sest aitan südame elektromagnetvälja võimendada ja nii aitangi kaasa soovide tätumisele.

Raha manifesteerimiseks kanna tükikest preniiti endaga pidevalt kaasas.

Inglitega suhtlemisel võta preniit endale kätte, kutsu inglid või peaingel Rafael enda juurde ning esita oma küsimus. Sõnumid tulevad sinusse teadmisena või tundena.

Kasuta preniiti meditatsioonis, kui vajad kiiremat meele vaigistamist ja paremat ühendust ühendumiseks oma kõrgema mina või vaimsete teejuhtidega.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi