Maasika kvarts

Maasika kvartsOmadused: armastus, andestus, tänulikkus, suuremeelsus, kannatlikkus, vaimne areng, eluülesanne, aurapuhastus, unistused

Maasika kvartsina vahendan armastusenergiat. Aitan suurendada armastust, võimendada romantikat, tervendada suhteid, leida oma ellu uut partnerit ja armastavat suhet. Tasakaalustan emotsioone ja peenenergiad, aidates tunda end rahulikuna ja kindlalt. 

Energeetilised omadused  

Olen kõrgema südamekeskuse kivi ja kannan endas kvartsi kõiki võimsaid tervendavaid omadusi. Aitan viia tasakaalu emotsioonid, psüühika ja peenenergiakehad, aidates tunda end rahulikuna ja kindlalt. 

Maasika kvartsina aitan sul suurendada armastust, võimendada romantikat, leida oma ellu uut partnerit ja armastavat suhet. Aitan häälestuda hingesugulase ligitõmbamisele ja tasakaalustada oma partnersuhte karmat. Olen väga hea suhete tervendamiseks.

Olen vaimseks teejuhiks sinu varjatud teadmiste ja omaduste avastamisel ja kasutamisel. Vahendan universaalset armastusenergiat südamekeskuse avanemiseks ja vaimseks kasvamiseks. Ühendan südamekeskuse kõrgemate energiakeskustega teadlikkuse avardamiseks ja jumaliku armastusenergiaga ühildumiseks. Loon tugevama ühenduse kommunikatsiooniks oma Kõrgema Minaga.

Toon su ellu armastuse puudutuse, võimendan tänulikkust ja suuremeelsust. Aitan ligi meelitada hingesugulast või tasakaalustada oma partnersuhte karmat. Südamekivina toetan sind oma unistuste täitumisel.

Teadaolevalt kasutati mind Atlantises ja Lemuurias tseremooniatel, et stimuleerida rakke inimese algse olemuse ja loodu avaldumiseks ning ühendumiseks universaalsete algteadmistega, et tuua need käesolevasse ellu ja hetke. Lisaks toetan astraalrännakutel.

*Kristallihaldjate kogemused maaska kvartsiga tervendusseansse tehes, on näidanud teda väga hea aurakeha puhastajana madalsageduslikest energiatest ja kogu auravälja tasakaalustajana.

Füüsilised vaevused: südame- ja kurguhaigused

Energiakeskused: südamekeskus ja kõrgem südamekeskus, teisena kurgukeskus ja kroonkeskus

Sodiaagimärk: Kaalud  maasika kvarts

Värv: tumeroosa, punane

Tugevus: 7

Afirmatsioon: "Ma mõistan ja usaldan"

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

Mineraal

Kvartsi pere koondab mineraale või samade mineraalide erivärvilisi erimeid, mis kõik koosnevad ränioksiidist. Näiteks on ametüst, roosa kvarts, tsitriin ja suitskvarts mäekristalli moonded.

Maasika kvarts on tumeroosa või punase värvusega ränidioksiid (SiO2) sisaldades hematiidi tükikesi, mis annab talle särava läike.

Leiukohad: Aafrika, Kasahstan

 

Huvitavat

Kvarts on tänu oma unikaalsele aatomvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav, salvestav ja vahendav mineraal.

Teadaolevalt kasutati maasika kvartsi Atlantises ja Lemuurias tseremooniatel, et stimuleerida rakke inimese algse olemuse ja loodu avaldumiseks ning ühendumiseks universaalsete algteadmistega, et tuua need käesolevasse ellu ja hetke.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

 

« Tagasi