Ahhaat, sinine pitsahhaat

Sinine pitsahhaatOmadused: rõõm, rahu, tasakaal, suhtlemine, tõde, teadvus, pinged

Pitsahhaadina toon sinusse rõõmu, kergust ja armastust. Minu rahustavad energiad on hoolitsevad, toetavad ja emotsionaalselt tervendavad. Aitan sul väljendada oma tundeid ning võtta vastu sõnumeid kõrgemalt teadvustasandilt, Kõrgemalt Minalt. Aitan elada naeru ja optimismiga.

Kõik e-poe ahhaadid leiad siit >

Energeetilised omadused

Sinise pitsahhaadina suurendan suhtlemisevõimet, aidates vabalt väljendada oma mõtteid ja tundeid. Aitan vastu võtta sõnumeid Kõrgemalt Minalt, vaimsetelt teejuhtidelt, inglitelt ja vaadata ennast kõrgemast vaimsest vaatenurgast.

Olen emotsionaalne tervendaja ja meelerahu tooja. Minu energiad on väga rahustava, toetava ja hoolitseva mõjuga. Tervendan emotsionaalseid traumasid, vabastan valusaid tundeid, viha ja ka raevu.

Olen väga hea abililne stressi tekitavates situatsioonides ja depressiooni korral. Aitan tuua sinusse armastuse-, õnne- ja rahutunde.

Kasuta mind abilisena, kui viibid raskena mõjuvas keskkonnas ja peretülide lahendamisel.

Füüsiline tervendus: kurgu- ja kaelahaigused, luustik, kilpnääre.

Energiakeskus: laubakeskus ehk kolmas silm, kurgukeskus

Sodiaagimärk: Kalad, Ambur

Planeedid: Merkuur

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

sinine pitsahhaatAhhaat on kihiline ja vöödiline krüptokristalse kvartsi erim, mida tuntakse ka kaltsedonina. Ahhaat moodustub tavaliselt vulkaanilistes kivimites olevatesse tühemikesse, mida nimetatakse vesiikuliteks. Kivimites liikuvast hüdrotermaalsest veest sadestub välja ränidioksiid, mis moodustab vesiikulite seintele mikrodruuse. Kui sadestuvate mineraalide koostis pisut muutub, siis muutub ka uue kihi värvus, mis annabki ahhaadile vöödilise välimuse. Kui tühemikud pole lõpuni ahhaadiga täitunud, siis võib selle sisemuses olla silmaga nähtavatest kristallidest kvartsidruus. (allikas: wikipedia)

Ahhaat on läbikumav või läbipaistmatu ja teda leidub paljudes erivärvides: hall, sinine, valge, roosa, roheline, pruun, kollane, oranž, hallikasmust jne. Lähtuvalt värvusest ja välimusest on ahhaadil ja kaltsedonil palju erinimesid.

Levinumad leiukohad Saksamaa, Uruguai, Brasiilia, Ameerika Ühendriigid, Mehhiko, Madagaskar, Itaalia, Egiptus, India, Hiina.

Huvitavat

Ahhaat on üks vanimaid ajaloos ülestähendatud kive. Esimesed leiud ahhaadi kasutamisest pärinevad juba neoliitikumi ajast, kus teda kasutati amulettidena. Babülonist on leitud ahhaadist ornamente. Antiikajal oli ta hinnatud ehtekivim. Vanas Egiptuses ja Vana-Kreekas kasutati ahhaati tema tervendavate omaduste tõttu.

Nippe

Halbade unenägude ärahoidmiseks, stressi ja pingete korral aseta ahhaat öökapile või pane padja alla. Lisaks rikastab ja mitmekesistab ahhaat sinu unistusi.

Kui soovid kaitsta kodu negatiivsete energiate eest, kasuta ahhaati kodukaitseks, asetades kivid sissepääsu juurde.

Silmade väsimuse või ülepinge korral aseta kivi iga päev umbes 30 minutiks kummalegi silmalaule.

Kristallikogumitega geood ahhaadis annab kristallile erilise tervendava ja puhastava väe. Seepärast kasutatakse ahhaat geoodide abi tervendamisel energiate võimendamiseks ja puhastamiseks, samuti ruumide puhastamiseks vanast energiast ja uue energiaga laadimisel.

Ahhaat kuulile või kuuli ümber võid asetada oma ehted puhastamiseks ja laadimiseks.

Ahhaat geood on eriti hea kurbuse, halbade ja ja depressiivsete mõtete lahustaja ja kodu negatiivsete energiate eest kaitsmisel.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi