"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Merevaik

MerevaikPõhiomadused: ilu, õnn, armastus, tervenemine, kaitse, tugevus, pinged

Merevaiguna olen sensuaalne, maagiline ja magnetiline kivi, suurendades sinus ilu ja üldist ligitõmbavust. Kiirgan soojust, aitan ligi meelitada armastust ja nauditavaid tegevusi. Loodusliku antibiootikumina olen võimas tervenduskivi. Toetan viljakust, seksuaalsust ja pikaealisust.

Energeetilised omadused

Merevaiguna tasakaalustan emotsioone, turgutan keha ja puhastan meelt. Minu elektrilised omadused meelitavad ligi head õnne ja armastust. Olen väga hea pingete ja negatiivsete tunnete vabastaja, toetades stressi ja depressiooni korral. Mu tugevad kaitseomadused toetavad sind psüühiliste rünnakute ja negatiivsete energiate eest. 

Toon oma soojad päikselised energiad ka sinusse, mis aitavad suurendada üldist energiataset ja elujõudu. Eriti hea on mind kanda siis, kui su tervis vajab turgutamist või taastud haigusest.

Julgustan sind otsuste tegemisel, suuurendan loovat eneseväljendust ja sisemist tarkust. Aitan väljenduda annetel ja võimetel, et tuua oma ellu suuremat jõukust.

Olen väga sobiv ka lastele. 

Füüsilised vaevused: looduslik antibiootikum, haigusest või vigastusest taastumine, kudede taastamine, haavade paranemine, depressioon, stress, kurguhaigused, seedmise ergutamine, liigesevalud, maks, põis, sapipõis, põrn, neerud, impotentsus, viljakus, rasedus

Energiakeskused: päikesepõimik   merevaik

Sodiaagimärk: Lõvi, Veevalaja, Vähk

Planeet: Päike

Element: tuli, Akasha

Värv: oranzh, kollane

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Tegelikult ei ole merevaik kivim, vaid okaspuude kivistunud vaik ehk kivistis. Sageli sisaldab see looduse osakesi: putukaid ja taimi, mis miljoneid aastaid tagasi kleepuvasse vaiku kinnitusid. 

Päritolumaad: Venemaa, Poola, Saksamaa, Inglismaa, Itaalia.

Huvitavat

Merevaigust ehteid on leitud juba 8000. a eKr Põhja-Euroopa haudadest.

Merevaigust kaelakeesid kasutati maagias ja rituaalidel, kuna usuti et see on tõhus kaitsja ja amulett negatiivse maagia vastu.

Klassikalisel ajastul pidasid Ürgema kummardajad merevaiku pühaks, sest uskusid, et see sisaldab elu ennast - kõik mis paneb liikuma. 

Merevaiku on läbi aegade seostatud aja, tsüklite ja pikaajalisusega. Et seda peetakse elavaks aineks, on see seotud ka Akashaga, mis on viies element, mis valitseb ja ühendab kokku maa, õhu, tule ja vee elemendid ja kon audselt nende allikaks. Akasha sümboliseerib elu ja elusolendeid: loomi, taimi, inimesi.  

merevaik

 

Nippe

Merevaiku on hea kanda oma lähedal nii kaua kui võimalik, seepärast on ta mugav ehteks.

Merevaik on väga sobiv ka laste tervise tasakaalus hoidmiseks.

Merevaiku nimetatakse ka looduslikuks antibiootikumiks, mistõttu ta on hea abiline igasuguste põletike korral. Aseta merevaigu tükike põletikukoldele kokkupuutesse nahaga.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi