"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Moldaviit

MoldaviitOmadused: vaimsus, teadvus, kanaldamine, energia, telepaatia, aurapuhastus, võimed, valguskeha

Moldaviidina olen haruldane, maavälist päritolu väga kõrge võnkesagedusega meteoriitkivim. Minu võimsad energiad aitavad eemaldada kehast energiablokeeringuid. Avardan teadlikkust ja teadvust vaimseks kasvamiseks. Suurendan telepaatiat, psüühilisi võimeid ja selgeltnägemist.

Energeetilised omadused

Moldaviidina ergutan vaimset kasvu läbi kõrgema teadvuse ja avardan teadlikkust. Aitan mõista, et kõik siin ilmas on üks tervik ja et sina oled sellest üks jumalik osake. Olen väga tugevatoimeline ja seepärast soovitatakse mind neile inimestele, kes minu energiad intuitiivselt omaks võtavad. 

Ühildun kõikide energiakeskustega, seeläbi tasakaalustan ja joondan kogu tśakrasüsteemi ja energiastruktuuri, et eluenergia saaks inimese kehas täiesti vabalt liikuda. Olles võimsa puhastava energiaga aitan eemaldada energiablokeeringud ja seisva ebavajaliku energia. Lõhun raskeid mõttevorme, mis kinnistavad meie meele mateeria külge ja ei lase omaks võtta meie algolemust.

Kandes äärmiselt kiiretoimelist ja kõrget vibratsiooni, täidan inimese energiakeha kõrgsagedusliku energiaga ja tõstan energiataset. Vajadusel äratan sinu valguskeha ehk merkabad ning abistan ülestõusmise protsessis.

Aitan täituda südamesoovidel, muutes sinu seisundi külgetõmbavaks sellele, mille täitumist soovid. Võimendan ka teiste kristallide energiaid.

Aitan kanaliseerida ja suunata tervendavat kosmilist eluenergiat, seetõttu sobin hästi tervendajatele. Mediteerimine koos minuga avab ja suurendab telepaatiat, psüühilisi võimeid ning selgeltnägemist. Olen abiks astraalrännkutel ja kontakti saamiseks teiste planeetide ning maaväliste olenditega. Samuti aitan ühendust saada ja suhelda delfiinide ning vaaladega kui teadaolevalt kõrgema dimensiooni olenditega.

Kaitsen neid kehastunud hingi, kelle algne kodu on mõnel kaugel tähel või planeedil ja kes on Maale tulnud mõnda erilist ülesannet täitma - leevendan "koduigatsust" ja aitan taluda maapealse elu raskusi ja vibratsiooni.

Füüsilised vaevused: tasakaalustab kõiki haigusseisundeid, takistab haiguste edasikandumist, "psüühiline kirurgia", eneegiablokeeringte eemaldamine, ka valu vaigistav

Energiakeskused: kõik energiakeskused  moldaviit

Näärmed: kõik näärmed

Sodiaagimärk: kõik tähemärgid

Planeet: Jupiter, Pluuto

Element: tuli

Värv: tumeroheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Moldaviit on plii- ja alumiiniumoksiidi sisaldav tektiit. Värvuselt tumeroheline või pruun. Moldaviit kuulub tektiitide hulka, mida nimetatakse ka klaasmeteoriidiks ehk vulkaaniliseks klaasiks, mis on tekkinud meteoriidi kokkupõrkel Maaga. Tavaliselt ei sisalda tektiit maapealseid mineraale, vaid on nö meteoriidi jäänus. Tśehhoslovakkiast Moldaust leitud tumerohelist tektiiti nimetatakse moldaviidiks, mis on üle 15 miljoni aasta vana. Moldaviit on väga hinnaline ja haruldane.

Tektiite leitakse erinevates värvides ja kujudes - läbipaistmatu või läbipaistev plastmassitaoline kivim, mida leidub musta, rohelist, pruuni, kuldkollast. Tihti sisaldab kivim erinevaid mullikesi ja augukesi, mille on põhjustanud tahenemiseprotsessis tekkinud gaas või aur.

Huvitavat

Tektiidi nimi tuleb kreeka keelsest sõnast “tektos”, mis tähendab sula. Taevast kukkunud kive on paljudes kultuurides peetud pühaks. Arvati, et need on taeva kingitused. Näiteks Austraalia aborigeenid on nimetanud tektiiti “mabon” ehk “taeva talismaniks” ja usuti, et kui inimene leiab tektiidi, siis on see peatse õnne saabumise märguandeks. Indias on tektiiti kutsutud “püha Krishna kiviks”.

Tektiidid võivad olla miljoneid aastaid vanad ja tavaliselt nimetatakse neid leiukoha järgi:

- Austraaliast leitud pruuni tektiiti nimetatakse australiidiks või darwiniidiks.

- Gruusiast leitud tektiiti nimetatakse georgianiidiks.

- Tśehhoslovakkiast Moldaust leitud rohelist tektiiti nimetatakse moldaviidiks, mis on üle 15 miljoni aasta vana.

- Siberist leitud musta tektiiti nimetatakse irgusiidiks.

- Sahhaara kõrbest leitud kuldkollast tektiiti nimetatakse Liibüa kullaks.

- Tiibetist ja Hiinast leitud musta tektiiti nimetatakse tiibetlaseks.

Nippe

Tektiiti soovitatakse neile inimestele, kes ta energiad intuitiivselt omaks võtavad või tunnevad, et lihtsalt peavad ta endale soetama. Usalda oma tunnetust! Kui juba sattusid huviga selle kivi kirjeldust lugema, siis arvatavasti oled juba ühenduse loonud ja tektiidil on sulle edasi anda sõnum.

Valu korral masseeri tektiidiga valutavat kohta.

Kui vajad energiat või soovid rahuneda, siis võta kaks tektiiditükikest mõlemasse peopesasse umbes 15 minutiks ja puhka, lase mõtted vabaks ning lase kivil endaga toimetada ehk energiaga laadida.

Kanna moldaviiti südamekeskuse kohal, et sinu südamesoovid saaksid kiiremini täituda.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi