"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Serpentiin jaad

serpentiinOmadused: eluenergia, õnn, kaitse, küllus, armastus, tervendus, reisimine, rahu, äriõnn

Serpentiinina olen hinnatud ilu ja tervendavate omaduste poolest. Olen hea energiaallikas ja suurendan eluenergiat. Olen sulle õnnetoovaks kaitsvaks talismaniks haiguste ja pettuste eest. Külluse toojana meelitan ligi materiaalset küllust ja harmooniat sinu suhetesse. Õnnistan kõike loodut.

KÕIK SERPENTIIN JAADID LEIAD SIIT >

Energeetilised omadused

Südamekeskuse kristallina aitan leida sisemise rahu, tasakaalustada meeleolusid ja enesele andestada. Toon õnne ja harmooniat sinu ellu, pikendades seeläbi eluiga.

Õnne ja ilu sümbolina aitan sul märgata looduse imepärast ilu ja palun sul mitte unustada oma puudutuse armastavat ja kasvama panevat mõju.

Aitan võimendada küllust ja seda ka materiaalsel tasandil. Toetan häid harmoonilisi suhteid perekonnas ja tööl. Läbi aegade on mind kasutatud talismanina mu tugevate kaitseomaduste tõttu nõiduste, haiguste ja pettuste eest.

Olen väga hea energiaallikas, eluenergia chi suurendaja, kundalini energia aktiveerija. Minu energiatel on võime puhastada kõiki energiakeskusi ja stimuleerida kroonkeskuse avanemist, et avada sinus uinunud psüühilisi võimeid.

Igavikulise lõpmatuse kristallina aitan saada kontakti inglite juhatusega ja mõista paremini enda tegelikku olemust. Toetan rännakuid eelmistesse eludesse ja tervendan eelmistest eludest pärinevaid lahendamata probleeme.

Et tuua oma koju rohkem harmooniat, armastust ja rahu, siis asetada mind oma elutoa nurkadesse. 

Toetan sind ka reisimisel. 

Füüsilise tasandi toetus: valud, lihasvalud, menstruatsioonivalud, diabeet, magneesiumi ja kaltsiumi omastamine, mürkide väljutamine

Energiakeskused: südamekeskus, kroonkeskus  serpentiin

Näärmed: harknääre

Element: maa

Värvus: rohelised toonid

Sodiaagimärk: Kaksikud, Jäär, Sõnn, Kaalud

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Serpentiini nimetatakse ka Hiina jaad (heleroheline) ja Kanada jaad (tumedam roheline).

Nippe

Toomaks koju rahu ja harmooniat aseta serpentiinid kodu igasse nurka ja palu kristallidel täita su kodu harmoonia ja armastusega. Võid ka lisada omad soovid. Üldse on serpentiin väga hea kivi koduõnne loomisel, nagu ka serpentiinist kristallimandala, kui soovite leida just kodu või ruumi jaoks sobivat mandalat.

Paigutades serpentiini kurgukeskusele, aitab ta sul rääkida minevikust ja tunnetest, mida oled kaua aega endas hoidnud.

Võta serpentiin kätte, kui teed meditatsiooni või eludevahelist rännakut. Serpentiini ei kutsuta asjatult lõpmatuse kiviks, kuna ta aitab ühendada mineviku, oleviku ja tuleviku ning tuua need tarkused olevikuhetke, muutes teadmised igavikuliseks tarkuseks.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi