"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Shiva lingam

shiva lingam kristallihaldjadOmadused: tervis, vaimsus, mees- ja naisenergia tasakaal, eluenergia, suhted, aurapuhastus, energiageneraator, karmapuhastus

Shiva Lingamina peetakse mind pühaks kiviks hinduismis - sümboliseerin mehe ja naise püha liitu ning üksolemist. Energiakivina stimuleerin energiasüsteemi kogu kehas, suurendan eluenergiat, vaimset teadlikkust, parandan tervist ja üldist heaolu.

Energeetilised omadused

Shiva Lingamina sümboliseerin ilu, Kõiksuse tervilikkust, mees- ja naisenergia duaalsust ja üksolemist ning ka iseenda üksolemist kogu loodu tervikuga. Seepärast olen traditsiooniliselt ovaalse munakujuga, andes märku algsest Loomisest kui pühast energiast, mida esindan kui meesenergiat. Kaunid mustrid kivi pinnal loovad mind tervikuks naisenergias.

Aitan tasakaalustada mees- ja naisenergiad, tunda ära igaühe sügavaima olemuse, ühendada eraldunud inimesed ja soodustan ühtekuuluvustunnet. Tugeva energiakivina stimuleerin energiasüsteemi kogu kehas, aktiveerin Kundalini ehk eluenergia liikumist ja tõstan eluenergia taset. Eeterkeha puhastajana olen väga hea üldise heaolu ja tervise taastaja.

Resoneerudes tugevalt kolme alumise energiakeskusega, tasakaalustan ja tervendan kogu füüsilist keha ja seksuaalsusega seotud teemasid. Aitan vabastada vanad käitumismustrid ja tunded, mis sind enam ei teeni, segavad arengut ja edasiliikumist.

Kivi asetus südamel aitab andestada ja mõista andestamise tähendust ning luua ühenduse Allika Minaga ja oma jumaliku olemusega. Asetades mind lauba- või kurgukeskusele, võimendan ühendust Kõrgema Minaga, aktiveerin käbinääret ja sinu võimeid. 

Traditsiooniliselt kasutatakse Shiva Lingamit erinevates tantristlikes pratikates, puhastusrituaalides, kuid ka kristalliteraapias ning massaazhis eetrekeha puhastamiseks ja akupuntuuripunktide aktiveerimiseks.

Füüsiline tervis: turgutab tervist, seljavalu, tervendab suguelunditega seotud probleeme, impotentsust, viljatust, menstruatsioonivalu, eesnäärme ja menopausi vaevusi, ka muid probleeme, mis on seotud seksuaalsusega.

Energiakeskused: kõik tsakrad

Näärmed: kõik näärmed

Tugevus: 6

Värv: erinevates pruunides toonides

Mineraal

Kivi päritolu arvatakse olevat maaväline, mis on algselt tekkinud meteoriidi kokkupõrkel Maaga. Mineraalilt raudoksiid (tumedad laigud) ja krüptokristalliline kvarts.

Huvitavat

Shiva lingamit leitakse maailmas vaid ühest kohast, see on Narmada jõest Indias. Kivisid korjatakse kord aastas, mille tarbeks korraldatakse spetsiaalsed tseremooniad. Hiljem poleeritakse iga kivi käsitsi.

Sankskriti keeles tähendab shiva lingami nimetus "märki" või "sümbolit". Lingam on jumaliku loomingu sümbol. Kivi kuju esindab lord Shiva, loomingu-jumaluse, mehelikku loovat energiat. Kivil olevad kujundid aga sümboliseerivad yoni't, naiselikku energiat. Üheskoos loovad nad võimsa loomisenergia ehk kosmilise tantsu.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi