"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Turmaliinsuletistega kvarts

Turmaliinsuletistega kvarts kristallihaldjadOmadused: tervendus, kaitse, maandus, selgus, aurapuhastus, õnn, elujõud, vaimsus, kaitse, transformatsioon

Turmaliinkvartsina olen kaitsev õnnetalisman. Suurendan õnnelikkust, vitaalsust ja mõtteselgust. Olen väga puhastav ja tugevalt maandav. Kaitsen negatiivsete ja mittevajalike energiate eest ning puhastan alateadvust ja rakumälu mittetoetavatest mustritest.

Kõik Kristallihaldjate e-poe turmaliinid leiad siit >

Energeetilised omadused

Turmaliinsuletistega kvartsina on mul mõlema kivi võimsad omadused, mis omakorda võimendavad üksteist. Olen väga puhastav, tugevalt maandav ja loon mõtteselguse. Kaitsen negatiivsete ja mittevajalike energiate eest ning puhastan alateadvust ja rakumälu mittetoetavatest mustritest - harjumustest, mõttemallidest, uskumustest. Olen kaitsev õnnetalisman. Tasakaalustan su energeetilise struktuuri maast taevani, toon sinusse valgusenergiaid ja olen üks suurepärane tervenduskivi.

Turmaliinina suurendan vitaalsust, hajutan pingeid ja stressi. Seeläbi soodustan olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitan säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted. Olen väga hea maandaja ja maaühenduse looja. Võimsa kaitsekivina kaitsen sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest. Aitan eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudan minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetan nende transformeerumist positiivseks.

Mäekristalli ehk kvartsina olen peene, puhta ja selge vibratsiooniga häälestaja. Sümboliseerin ühtsust ja puhtust. Mind peetakse meisterkristalliks ja mu harmoonilised energiad on inimese sagedustega kõige lähedasemad. Tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mind planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Minus on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kõik need omadused teevad minust sulle suurepärase abilise kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Suurendan keskendumisvõimet ja parandan mälu, mistõttu olen eriti hea kaaslane tööl ja õppimisel. Mäekristallina õpetan su kehal ennast ise tervendama. Oma elektriliste omaduste tõttu olen võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja, viies sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik.

Füüsiline tervendus: võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi

Energiakeskused: kroonkeskus, tähevärav, hingetäht, juurkeskus, maatäht  

Sodiaagimärk: Kaljukits, Kalad, Kaalud, Lõvi

Värv: läbikumav kvarts mustade turmaliin-niidikestega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi