"Sinu vägi on piiramatu. Luba endale vabadust olla see, kes soovid."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Tšaroiit

Tšaroiit KristallihaldjadOmadused: vaimsus, areng, hirmud, kaitse, aurapuhastus, karma, tervendus

Tšaroiidina toon välja parima osa iseendast, aidates olla siin ja praegus. Hingekivina aitan saada teadlikumaks iseenda tõelisest olemusest ja kõrgemast ülesandest. Lahustan hirme ja kaitsen negatiivsuse eest. Toetan kõrgsageduslike energiatega kohanemisel.

Kõik Kristallihaldjate e-poe tšaroiidid leiad siit >

Energeetilised omadused

Tšaroiidina peetakse mind vaimseks õpetajaks ja kõrgsageduslike energiate vahendajaks. Aitan ligi pääseda eelmiste elude tarkustele ja tasakaalustada elu õppetunde. Toon sügavaid äratundmisi, et saaksid näha karma seoseid isiklikul ja kollektiivsel tasandil. Ühendades kroon- ja südamekeskuse stimuleerin sisemist nägemist, südamega tunnetamist ja vaimset arusaamist. Julgustan sind liikuma edasi oma arengus ja avama end kõrgemale teadlikkusele. Minu energiad aitavad sul pehmemalt kohaneda uute kõrgsageduslike energiatega ja muutustega toimetulekul.

Aitan puhastada auravälja ja eeterkeha ebakõla loovatest energiatest. Kaitsen sind psüühiliste rünnakute ja halbade unenägude eest. Soodustan vabanemist sügavatest, peitu pugendud hirmudest ja vanadest käitumismustritest. Aitan lahustuda pettumustel, kinnisideedel ja sundmõtetel.

Olen väga hea abiline tervendajatele nende töös, luues justkui filtri tervendaja ja inimese vahele, et tema energiad ei saaks mõjutada tervendajat. Olles abiks ka neile, kelle üldine vibratsioon on väga kõrge, kuid vajavad abi maandusel - olen suurepärane abiline ankurdamaks kõrgeid energiasagedusi Maa nn 3D-reaalsusse. Mind peetakse vaimseks õpetajaks, kuna abistan sind leidmaks lühemat teed oma kõrgema ülesande täitmiseni jõudmisel. Olen üks parimaid kaaslasi neile, kes soovivad asuda teenistusse Maa ja inimekonna hüvanguks.

Unetuse korral aitan tuua rahuliku une ja olen sobiv ka lastele.

Füüsiline tervendus: vererõhu reguleerimine, silmad, süda, pankreas, maks ja maksakahjustused (ka alkoholi liigtarbimisest tingituna), krambid, valud, peavalu, unetus, insomnia, autism, bipolaarsed häired, närvisüsteem

Energiakeskused: kroonkeskus, südamekeskus  tsharoiit kristallihaldjad

Tähemärk: Kaljukits ja Skorpion

Planeet: Jupiter ja Neptun

Element: tuul

Värv: lilla

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi