Krüsopraas

krüsopraas kristallihaldjadOmadused: armastus, õnn, rõõm, edu, sõprus, südamlikkus, kaitse, tervendus, raha

Krüsopraasina olen su südame hellitaja ja rõõmustaja. Minu energiad on tugeva ravivõimega, väga kosutavad ja rahustavad. Toon kaasa südame avardumise, emotsionaalkeha tervenemise valusatest mälestustest, et näeksid selles sügavamat tõde ja saaksid seda tarkusena kasutada. Krüsopraasina on mu energia värske ja rõõmus. 

Kõik e-poe krüsopraasid leiad siit >

Füüsiline tervendus: toetab üldist paranemist ja tervendamist, südamehaigused, stimuleerib maksa, rahustab seedesüsteemi, väljutab toksiine, hea uni, suguhaigused ja infektsioonid, viljatus, silmahaigused, hormoonide tootmine, C-vitamiini imendumine, vaimuhaigus

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeskus

Näärmed: harknääre

Sodiaagimärk: Kaalud

Planeet: Veenus

Element: maa

Värvus: õunaroheline

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi