"Olen tänulik iga päeva eest, mida saan avastada ja kogeda."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Topaas, kuldne

imperial kuldne topaas kristallihaldjadOmadused: rõõm, küllus, elujõud, kindlus, tervendus, rahu, selgus, elumõte, manifesteerimine

Kuldse ehk Imperial topaasina olen rõõmu- ja õnnekivi. Aitan eluenergial aktiivsemalt liikuda, luua jõukust ja materiaalset küllust, julgustan eneseteostusele ja usaldusele. Tugevdan tervist ja üldist heaolu, toon selgust mõttetasandil ja olukordades.

Kõik e-poe topaasid leiad siit >

Kristallipoes Nõmmel on väga suur valik imekauneid topaase ehtekividena Sri Lanka ehtekollektsioonis >

Energeetilised omadused

Kuldse topaasi energia loob rõõmu, materiaalset küllust ja head tervist. Annan sulle hoogu ja julgustan elus rõõmsalt edasi liikuma. Topaasina on mul omadus suunata energia sinna kehaosasse, kus seda kõige enam selles hetkes vajad. Puhastan auravälja, võimendan intuitsiooni ja psüühilisi võimeid. Olen suurepärase manifesteerimise võimega kristall.

Väga hea meditatsionikivina aitan näha suuremat pilti ning mõista oma elupuzzlet. Olen sulle abiks, kui otsid oma elule suuremat tähendust ja eesmärki. Toetan sind eesmärkideni jõudmisel, suurendades enesekindlust ja eneseusaldamist. Ja võimendan sinu ainulaadseid võimeid ja karismat. Kaitsen sind kadeduse, haiguste ja teiste halbade soovide eest.

Ühendades sakraalkeskuse, päikesepõimiku ja kroonkeskuse loon sügavama ühenduse algallikaga saamaks teadlikumaks, millise eesmärgiga oled siin elus kehastunud.

Füüsilisel tasandil: stimuleerib söögiisu ja ainevahetust, tervendab silmahaigusi ja nägemist, rahustab närvisüsteemi

Energiakeskused: päikesepõimik, sakraalkeskus, kroonkeskus

Sodiaagimärk: Ambur, Neitsi, Lõvi

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kuldkollane

Tugevus: 8

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

.

* Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või palun kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi