"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

Ametriin

Omadused: teadvus, harmoonia, rõõm, intuitsioon, mõtteselgus, keskendumine, küllus, uskumused, loovus, transformatsioon
ametriin kristallihaldjad

Ametriinina toon vaimset selgust, mõttepuhtust ja mõistmist. Ühendan füüsilise reaalsuse kõrgema teadvusega. Olen väga hea energiate puhastaja ja energiavälja suurendaja, vabastades negatiivsusest ja mittetoetavatest uskumustest. Suurendan rõõmu, positiivust ja ilu märkamist.

Kõik e-poe ametriinid leiad siit >

Energeetilised omadused

Ametriinina kannan endas kahe võimsa kvartsi - ametüsti ja tsitriini - tervendavaid ja puhastavaid energiaid. Loodus on olnud mu loomisel heldes tujus ja loonud mind kaks-ühes.

Olen vaimse arengu, mõttepuhtuse ja mõistmise kristall, aidates ühendada füüsilise reaalsuse kõrgema teadvusega. Toetan suhtlemist Kõrgema Minaga, oma jumaliku algolemusega, et saaksid hingena meenutada, kes sa tegelikult oled ja mis on su eesmärgid siin elus. Toetan, et sinu teod tuleneksid autusest iseenda ja teiste vastu.

Olen väga hea energiate puhastaja nii inimeses kui ruumis. Aitan vabaneda negatiivsusest ja mittetoetavatest uskumustest. Rahustan mõttetegevust ja toon selgust. Toetan paremat keskendumist, otsuste tegemist ja suurendan enesekindlust.

Ametüstina võimendan harmooniat ja tasakaalu, tsitriinina aitan hoida fookust ja keskenduda. Vahendan rõõmu, küllust ja positiivsust, nii et su elu saaks kulgeda usalduses ja harmoonias.

Kasuta mind kolmanda silma avanemiseks ja oma intuitsiooni suurendamiseks või kui soovid lasta oma loomingulisusel vabamalt lennelda. Kui soovid vähendada stressi ja pingeid, siis hoia mind enda läheduses - olen selleks suurepärane abiline.

Füüsiline tervendus krooniline väsimus, letargia, depressioon, stress, immuunsuse tugevdaja, AIDS, HIV, Alzeimer

Energiakeskused: laubakeskuse ehk kolmas silm, kroonkeskus ja päikesepõimik

Sodiaagimärk: Kalad, Kaalud, Kaksikud. Tsitriinist ja ametüstist tulenevalt ka Ambur, Jäär, Kaksikud, Lõvi, Skorpion

Tugevus: 7  ametriin

Värvus: lilla, kuldne

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

Täname, kui selle info kasutamisel või kopeerimisel viitad allikale www.kristallihaldjad.ee.

« Tagasi