Kuukivi

kuukiviOmadused: emotsioonide tasakaal, tajud, naiselikkus, isiklik vägi, selgeltnägemine, uni, rahu, suhted, ennustamine

Kuukivina olen rahulikkuse, õnne ja emotsioonide tasakaalu looja. Suurendan intuitsiooni, selgeltnägemise võimeid ja ühendust oma väega. Toetan inimestevahelist armastavat suhtlemist ja abistan naisi oma naiseliku veetluse suurendamises.

Energeetilised omadused

Kuukivina on mu energiad rahustavad, õrnad ja vastuvõtlikud. Toon lõõgastust, aidates olla sul hetkes ja lubades minna vooluga kaasa. Kuna olen tihedalt seotud tundekehaga, siis luban sul paremini oma tundeid teadvustada ja seeläbi ka tasakaalustada emotsioone.

Kuukivina peetakse mind naiselikkuse ja õnne sümboliks - aitan sul olla kontaktis oma naiseliku poolega. Eriti tugevalt võimenduvad minu energiad täiskuu ajal, mistõttu omistatakse mulle müstilisust ja salapära. Täiskuu ajal tugevdan ka sinu intuitsiooni ja sisekaemuslikku tunnetust. Minu energiad toetavad ühenduses olemist oma väega, sügava naiseliku tarkusega - see on teadvelolek, et armastuse allikaks oleme me ise. 

Toon edu armastuses ja toetan inimestevahelist armastavat suhtlemist. Vajadusel lepitan armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes seeläbi armastajaid üksteisele lähemale. Samuti abistan ka mehi oma emotsioonide väljendamisel, rahustan hüperaktiivseid lapsi ja aitan unetuse korral.

Olen uute alguste kivi ja väga hea abiline meditatsioonis selguse loomiseks endas, intuitsiooni ja selgeltnägemise võimete-tajude suurendamiseks. Isikliku kivina peegeldan inimest, kes mind kannab, et paremini mõista asjade tegelikku olemust.

Füüsilised vaevused: viljakus, emadus, rasedus, menstruatsioonivalud, suguelunditega seotud haigused, hüperaktiivsus, närvilisus, hormoonide tasakaalustamine, unetus

Energiakeskused: kolmas silm, kroonkeskus  kuukivi

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud

Planeedid: Kuu

Element: vesi

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Mineraal

Kuukivi ehk adulaar on ortoklassi erim, millele on iseloomulik kuuvalgust meenutav pärlmutter-kuma. Värvuselt hõbesinine, capuccino-pruun, beezikas, valge või mustade laikudega. Kuukivi on tuntud ehtekivina, eriti sinine kuukivi, mis on haruldane ja mida leidub vaid Sri Lankal.

Levinumad leiukohad on India ja Sri Lanka.  kuukivi

Huvitavat

Kuukivi on peetud armunute kiviks. Samuti naiste väekiviks, kuna on ühenduses Kuu energiate ja tsüklitega. Sümboolselt on teda juba iidsetest aegadest seostatud kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga. Seepärast on kuukivi olnud populaarne ka naiste müsteeriumite ja rituaale toetava kivina.

Nippe

Kuukivi on isiklik kivi, see tähendab, et kivi hoitakse personaalses kasutuses ja ei jagata teistega.

Oma naiseliku väe, intuitsiooni ja tarkuse, meenutamiseks soovitame kivi kanda endaga kaasas ja eriti täiskuu ajal, kui kuukivi energiad on kõige aktiivsemad.

.

Info kopeerimisel palun viita alati allikale www.kristallihaldjad.ee või kooskõlasta eelnevalt meiega. Täname.

« Tagasi