« Tagasi

Labradoriit sinine hõberipats Sri Lanka

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, võimendan intuitsiooni, võimed ja vaimset kasvu. Tugevdan tahet ja soodustan “õnnelike juhuste” tekkimist.

Sri Lankal käsitööna valminud erilisest hõbeehete kollektsioonist, hoolikalt valitud Kristallihaldjate poolt. Iga ehe on unikaalne, Sri Lankal kasvanud väga kõrge kvaliteediga ehtekividest, 925 hõbedast.

Loe veel...

Tilk: ehe 5,5, kivi raamiga 4,6 x 2,8 cm

205,00 €

Labradoriit on sügavsinise läikega, tumehall või hallikasmust põldpagu. Leidub ka kollast labradoriiti, mida nimetatakse kuldne kollane labradoriit. Punast labradoriiti peetakse kõige hinnalisemaks. Labradoriit on naatrium-kaltsium alumiiniumsilikaat.

Levinumad leiukohad: Soome, Gröönimaa, Venemaa, Itaalia, Madagaskar, Mehhiko, USA, Kanada, Skandinaavia

Labradoriit on oma nime saanud Labradori poolsaare järgi, kus ta 1770. aastal esmakordselt avastati.

Soomes leiduvat sinist labradoriiti nimetatakse ka spektroliidiks. Kagu-Soomest avastati labradoriit 1941. aastal tankitõketeks lõhatud pankadest. Soomes on ta hinnatud ehtekivim ja veel valmistatakse temast kellade numbrilaudasid, nõusid ja lauaplaate. Punast labradoriiti peetakse kõige hinnalisemaks, mida on nimetatud ka Soome opaaliks.

Leidub ka kollast labradoriiti, mida nimetatakse kuldne kollane labrad

Labradoriit on suurepärane kaitsekivi ja väga sobiv kaitseamuletina kaasas kanda või ehtena kandmiseks.

Koduuksele riputatuna kaitseb kodu ebavajalike energiate ja konfliktide eest.

Lisage oma kommentaar

Labradoriit sinine hõberipats Sri Lanka

Labradoriit sinine hõberipats Sri Lanka

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, võimendan intuitsiooni, võimed ja vaimset kasvu. Tugevdan tahet ja soodustan “õnnelike juhuste” tekkimist.

Sri Lankal käsitööna valminud erilisest hõbeehete kollektsioonist, hoolikalt valitud Kristallihaldjate poolt. Iga ehe on unikaalne, Sri Lankal kasvanud väga kõrge kvaliteediga ehtekividest, 925 hõbedast.

Lisage oma kommentaar

Ehte mõõt: Tilgakujuline, 5,5 cm koos kinnitusega, hõberaamis labradoriit on 4,6 cm. Haruldaselt sinise helkleva värvitooniga.

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, selgeltnägemine, maagia, sünkroonsused

Labradoriidina on mu  energiad on kõrge vibratsiooniga ja tõstan seeläbi sinu teadlikkust ning aitan iseendaga ühenduses püsida. Olen kiire energiaga müstiline ja maagiline kivi, aidates sul avada oma andeid. Tugevdan intuitsiooni, pshüühilisi võimeid, telepaatiat ja telepaatilist suhtlemist, selgeltnägemist ja selgeltkuulmist. Olen sügavalt vaimne kivi, aidates inimesel vaimselt avarduda ja areneda. Olen sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks sinu alateadvusse. Vajadusel aitan ühendust saada ja mõista eelmiseid elusid. Tugevdan usaldust universumi ja iseenda suhtes. Mediteerimisel aitan näha veelgi selgemalt.

Suurendan tahtejõudu, lahustan illusioone ja võimaldan näha tegelikke eesmärke. Vabastan tekkinud hirmud, ebakindluse ning põimin kokku hingehaavu. Aitan tuua inimese ellu imelisi võimalusi, uusi ideid ja muutusi, mis aitavad edasi liikuda. Minu energiad rahustavad tormlevaid mõtteid, stressi ja leevendavad valu.

Kaitsekivina hoian eemal ja eemaldan inimese energiaväljast ebavajaliku energia, tugevdan aurat ja seetõttu olen tõhus abiline erinevate haiguste korral. Olen ka suurepärane kodu puhastaja - koduuksele riputatuna kaitsen kodu ebavajalike energiate ja konfliktide eest. Ehtena sobin väga hästi kaitseamuletiks.

Olen tasakaalustaja, viin inimese energiad tasakaalu, laen puhta valgusenergiaga. Vajadusel aitan pikemat aega ilma väsimuseta töötada ja üleväsimuse korral taastan energia. Energiavõimendajana olen heaks abiliseks neile tervendajatele, kes vahendavad energiat läbi oma käte.

Füüsilised vaevused: silmade ja ajuhäired, ajutegevuse stimuleerija, bronhiit, stress, väsimus, parem keskendumine, parandab ainevahetust, selgrooprobleemid, liigesehaigused, viljatus, neerukivid, menstruatsioonivaevused, tasakaalustab hormoonide tööd.

Energiakeskused: laubakeskus ehk kolmas silm, kurgukeskus, kroonkeskus, hingetäht, südamekeskus

Näärmed: resoneerub hästi kõikide näärmetega

Tähemärk: Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad, Lõvi

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: sügavsinine ja tumehall, sinakas-rohelise ja kollaste varjunditega

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: