« Tagasi

Ametüst roheline ehk prasioliit hõbesõrmus Sri Lankalt

Prasioliidi ehk rohelise ametüstina olen õnnetalisman, võimas südamekeskuse, emotsioonide ja suhete tervendaja, tugevdan armastust iseenda vastu.

Sri Lankal käsitööna valminud erilisest hõbeehte kollekstsioonist, mis valitud Kristallihaldjate poolt. Unikaalsed ehted 925 hõbedast ja Sri Lanka maapõues kasvanud väga kõrge kvaliteediga ehtekividest

Sõrmus Ø 17.8

Loe veel...

215,00 €

Ametüst on kvartsi erim. Levinuim ametüst on lillakas-violetse värvusega ametüst, kus lilla värvuse on ta saanud raualt, mangaanilt ja titaanilt. Haruldasem on roheline ametüst ehk prasioliit, mis on tekkinud maapões vulkaanilise kuumuse tagajärjel, mistõttu on ta värvunud kirkaks heleroheliseks. Maapõue kuumuse tagajärjel on jäänud kivi kristallvõre ehk aatomvõre ja -tuum samaks ning seepärast kannab ta edasi ka ametüsti kõiki teisi omadusi. Samasugune looduslik tekkeprotsess maapõue kuumuse tagajärjel toimub ka ametüsti muutumisel kollaseks tsitriiniks.

Rohelist ametüsti leidub Sri Lankal.

Ametüst tuleneb kreeka keelest ja tähendab “mitte-purjus“. Vanas Kreekas joodi veini ametüstpokaalidest või pandi ametüst veini sisse, kui sooviti end kaitsta purjujäämise eest.

Eriti võimsalt ilmnevad rohelise ametüsti tervendavad omadused, kui asetada ta südamekeskusele. Samuti kandes kivi sõrmes, kuna käed on nö meie südame pikendused - parema käega annan ja jagan välja (armastust) ning vasakuga võtan vastu ehk tekib andmise ja saamise tasakaalu ringlus läbi südamekeskuse.

Ametüst on väga hea kivi meditatsiooniks ehk mõtluseks, luues silla vaimse maailma, kõrgema teadvuse ja tavateadvuse vahel. Seepärast hoia ametüsti käes või aseta ta kehale ning loo ühendus läbi oma südame ametüstiga, nähes seda kiirgava valgusena ja kuulates "sõnumeid", mis ilmuvad sinusse mõtluse ajal. Võid esitada ka küsimusi ja jääda ootele vastuste saamiseks. Need tulevad sinusse just õigel ajahetkel läbi mõtete, emotsioonide või sisemise äratundmise.

Lisage oma kommentaar

Ametüst roheline ehk prasioliit hõbesõrmus Sri Lankalt

Ametüst roheline ehk prasioliit hõbesõrmus Sri Lankalt

Prasioliidi ehk rohelise ametüstina olen õnnetalisman, võimas südamekeskuse, emotsioonide ja suhete tervendaja, tugevdan armastust iseenda vastu.

Sri Lankal käsitööna valminud erilisest hõbeehte kollekstsioonist, mis valitud Kristallihaldjate poolt. Unikaalsed ehted 925 hõbedast ja Sri Lanka maapõues kasvanud väga kõrge kvaliteediga ehtekividest

Sõrmus Ø 17.8

Lisage oma kommentaar

Info: Sõrmus Ø 17.8. Hõberaamiga laius 2,5 x 2 cm, fassett-lihviga särav ja puhtalt läbikumav kivi 2,2 cm, pealse osa kõrgus 0,9 cm. Sõrmus on sõrmes võimsalt dominantne ja sursugune.

Sõrmuse suuruste tabel >

PRASIOLIIT

Omadused: tervendus, emotsioonide tasakaal, suhtetervendus, südamekeskus, võimed, vaimsus, kaitse, rahu, harmoonia, sõltuvused

Rohelise ametüstina on mul kõik imelised ametüsti omadused, kuid loodus on andnud mulle rohelise värvuse, mistõttu resoneerun eriti hästi südamekeskusega, luues puhta ühenduse Sinu südame, kolmanda silma ja kroonkeskuse vahel. Sel viisil aitan sul paremini olla ühenduses oma südamega, Sinu tegelike soovide ja unistustega, toetades südametasandi teemade ja eelkõige emotsioonide tervenemist. Ühendus Kõrgema Minaga aitab tuua sinusse teadmise oma tegelikust pärisolemusest, et saaksid kasutada oma unikaalseid võimeid maapealse harmoonia ja tasakaalu loomiseks. 

Rohelise ametüstina olen väga hea suhete tervendaja, aidates sul näha oma lähedasi kaastundlikult ja armastavalt. Hoides mind enda südamel või enda läheduses, suurendan ka armastust iseenda vastu, mispärast muutub Su pilk armastavaks ka teiste suhtes ja näed, kuidas enese väärtustamine aitab enam väärtustada ka kõike ümbritsevat. Me loome ennast ja oma elu seest poolt välja ning saame tagasi selle peegelduse teiste inimeste ja ümbritseva maailma näol, mida endast välja kiirgame :)

Nii nagu violetsel ametüstil, on intuitsiooni võimendamine, rahu ja harmoonia loomine, ka minu erilisteks omadusteks. Võimendan su tahtejõudu ja prasioliidina peetakse mind hea õnne ja kaitse talismaniks.

Vahendan kõiki teisi ametüsti omadusi - mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen ja toetan rasketel aegadel. Läbi aegade on mind kasutatud võimsa tervenduskivina.

Olen jumaliku ühenduse looja - vaimne kasvamine, ülemeeleliste võimete ja intuitsiooni suurendamine on minu ülesanneteks. Resoneerun kolmanda silmaga ehk laubakeskusega ja aktiveerin käbinääret, võimendades selgeltnägemise ja -tajumise võimet. Aitan avada ukse vaimse maailma universaalsetele tarkustele, toetades turvaliselt hingena kasvamist.

Minu energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. Kui sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis võta mind endale toeks. Aitan vabaneda korratusest Sinu elus.

Minu energiad on väga head peavalude ja kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks. Kaitsen halbade energiate ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest. 

Sobin suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Hea unekivina aitan viia tundeelu tasakaalu ja olen hea abiline uute ideede elluviimisel. Lisaks olen väga hea kivi kristallivee tegemiseks.

Füüsilised vaevused: peavalud, närvilisus, depressioon, unehäired, sõltuvused; hormonaalsüsteemi ja organismi üldise seisukorra tugevdamine, parandab mälu, aktiveerib ainevahetust; madal vererõhk, kehvveresus, menopausi- ja menstruatsioonivaevused.

Energiakeskused: südamekeskus, järgmistena kolmas silm ehk laubatšakra, kroon, hingetäht, tähevärav

Näärmed: härknääre ehk tüümus, käbinääre

Sodiaagimärk: Veevalaja, Kalad, Jäär, Ambur

Planeet: Saturn

Element: vesi

Värv: roheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: