« Tagasi

Roosa kvarts Gua Sha ja näorulliku komplekt

Noorenda ja värskenda end traditsioonilise Hiina näomassaažiga kasutades roosast kvartsist massaažirullikut ja Gua Sha massaažikivi. Roosa kvarts on tuntud ilu ja noorendavate omaduste poolest. Näomassaaž roosa kvartsiga värskendab ja noorendab näonahka, stimuleerib naharakkude uuenemist, vähendab kortsukesi ja turseid. Annab ilusa helenduse.

Loe veel...

38,00 €

Vabandame, toode on otsas

Lisage oma kommentaar

Roosa kvarts Gua Sha ja näorulliku komplekt

Roosa kvarts Gua Sha ja näorulliku komplekt

Noorenda ja värskenda end traditsioonilise Hiina näomassaažiga kasutades roosast kvartsist massaažirullikut ja Gua Sha massaažikivi. Roosa kvarts on tuntud ilu ja noorendavate omaduste poolest. Näomassaaž roosa kvartsiga värskendab ja noorendab näonahka, stimuleerib naharakkude uuenemist, vähendab kortsukesi ja turseid. Annab ilusa helenduse.

Lisage oma kommentaar

Komplektis on väga hea kvaliteedega roosa kvartsi massaažirullik mõõtudega 15 x 6 cm ja südamekujuline Gua Sha massaažikivi mõõdus 8 x 6 cm. Karbis on kaasas piltidega õpetus näomassaaži tegemiseks. Samuti leiad õpetuse siit samast piltidelt ja tekstina.

RULLIKUGA NÄOMASSAAŽ pärineb traditsioonilisest Hiina meditsiinist:

1. Pinguldab näonahka ja silub kortsukesi.

1. Suurendab kollageeni tootmist - naha elastsus ja tugevus paranevad, vähenevad miimikakurrud ja kortsukesed.

2. Aktiveerib näonaha verevarustust - koed saavad rohkem hapnikku ja stimuleerivad naharakkude uuenemist.

3. Stimuleerib lümfidrenaaži, mis vähendab silmaaluseid turseid ja aitab muuta tumedad silmaalused heledamaks.

4. Puhastab näonahka ja väljutab toksiine.

3. Tõstab näonahka kulmude ja lõua piirkonnas.

5. Pinguldab kaela.

Rulliku kasutamisjuhis:

1. Massaažirulliku suurem pool sobib lauba, põskede, lõua, kaela ja dekolteepiirkonna massaažiks; väiksem pool silmaaluste ja teiste raskesti ligipääsetavate piirkondade massaažiks.

2. Naha värskendamiseks hommikul jahuta roosa kvartsi rullikut külmkapis u 30 minutit. Õhtuseks lõõgastuseks ei ole vaja rullikut külmas hoida.

3. Kasuta puhtal nahal. Võid kanda näonahale näokreemi, seerumit või õli.

4. Liigutusi tee ühe kaupa suunaga altpoolt üles.

5. Puhasta rullik peale igat kasutamist vee ja õrna seebiga ning kuivata.

6. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

GUA SHA NÄOMASSAAŽ pärineb traditsioonilisest Hiina meditsiinist:

- Aktiveerib näonaha verevarustust - koed saavad rohkem hapnikku ja stimuleerivad naharakkude uuenemist.

- Suurendab kollageeni tootmist - naha elastsus ja tugevus paranevad, vähenevad miimikakurrud ja kortsukesed.

- Stimuleerib lümfidrenaaži, mis vähendab silmaaluseid turseid ja aitab muuta tumedad silmaalused märgatavalt heledamaks.

- Rahustab ja leevendab näo- ja lõuapiirkonna pingeid, parandab naha üldist seisukorda ja suurendab loomulikku sära. 

Gua Sha kasutamisjuhis:

1. Naha värskendamiseks hommikul jahuta roosa kvartsi teraapiakivi külmkapis u 30 minutit. Õhtuseks lõõgastuseks ei ole vaja teraapiakivi külmas hoida.

2. Puhasta näonahk ja kanna näonahale näokreem, seerum või õli.

3. Gua Sha massaaži tehakse lümfide liikumise suunal. Liigu massaažikiviga kergete, näokontuuri järgivate liigustega ülespoole ja näo servade suunas, nii et valitud teraapiakivi pool järgiks näokuju. Tee seda vähemalt 8 korda igal suunal:

- näo keskelt üles juuksepiiri ja kõrvade suunas;

- silmaümbruse masseerimisel liigu kiviga silma sisenurgast välisnurga poole;

- ninaseljast mööda kulmukaart silma välisnurga suunas;

- kaela masseerimisel suunaga dekolteepiirkonnast ülesse suunatud liigutustega. 

3. Silmaaluste tursete korral vajuta õrnalt kivi probleemsele kohale ja hoia õrnalt.

4. Massaaži lõpus puhasta oma Gua Sha kivi seebi ja sooja veega ning kuivata.

5. Mõju näonahale ilmneb regulaarsel pikaajalisel kasutamisel. Võid teha esimesel päeval oma näost pildi, et saaksid hiljem tulemust võrrelda.

Roosa kvartsina olen puhta tingimusteta armastuse kristall, toon su ellu armastust, harmooniat, rahu ja õnnetunnet. Annan lootust ja usku, ravin hingehaavu ja leevendan stressi. Õpetan elama õnnelikult läbi südame. Aitan suurendada armastust.

Omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, lapsele, sensuaalsus, stress, hirmud, hingehaavad, manifesteerimine

Olen tingimusteta armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastuseenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.

Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta.

Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. Aitan tekkinud suhteprobleemides leida lahendusi, õpetades andeksandmist, muutumist ja minevikust lahtilaskmist. Kasuta mind ka siis, kui soovid ellu tõmmata armastust.

Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.

Emotsioonide tervendajana kujundan su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustan emotsioone ja tundeid. Toetan läbi südame elamist ja tõstan eneseusku.

Parandan õrnalt hingehaavu, südame- ja leinavalu ning leevendan stressi. Rahustades ja tasakaalustades energiavälja, olen asendamatu esmaabi kivi trauma-, kriisi- või paanikaolukordades. Õpetan armastama iseennast ja julgustan sind andestama nii endale kui teistele. Toetan sind tugevalt, kui teised sind arvustavad, aidates sul tunda end siiski turvaliselt, hoituna ja maailma suhtes avatuna.

Hoian sind noorusliku ja värskena. Väga hästi sobin lastele ja noortele - loon kaitstuse-, hoitusetunnet ja positiivset suhtumist.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta erinevate kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõstan ruumi vibratsioonitaset.

Füüsilise tasandi toetus: tervendav mõju südamele, verehaigused, leukeemia, vereringehäired, verevalumid, veresoonte ahenemine, kiirendab haavade paranemist, viljatus, luuvalu, astma, tursed, ishias, depressioon, unetus, rahutus, kaitseb naistel munasarju ja meestel munandeid, viljakus, stress, traumad, nooruslikkus, naharakkude uuenemine ja silub kortsukesi.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra

Näärmed: härknääre ehk tüümus

Sodiaagimärk: Sõnn, Kaalud, Jäär

Planeet: VeenusPäike, Kuu

Element: tuli, vesi

Värv: roosa

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

13 Sama kategooria toodet: